Wisła II – Libiąż 4:1 (koniec)
Wisła II Kraków
4:1 (2:0)
Janina Libiąż
Niedziela 01.09.2013, 11:00 • Stadion Wisły Kraków • 3 Liga małopolsko - świętokrzyska

81
    Gol dla Janiny!
    Jedenastkę na bramkę pewnie zamienia WITOŃ!

78
    Gol dla Wisły II!
    Tym razem KUCZAK nie pomylił się! Wprowadzony na boisko zawodnik otrzymuje piłkę w polu karnym i strzałem po ziemi zdobywa swoją drugą bramkę w dzisiejszym spotkaniu!

61
    W polu karnym piłka trafiła do KUCZAKA, który mocnym strzałem skierował ją do siatki! Młody zawodnik Wisły zdobywa bramkę kilkanaście sekund po wejściu na boisko!

42
    Piłka po dośrodkowaniu z rzutu rożnego ląduje na głowie GULCZYŃSKIEGO, który bez problemów pakuje ją do bramki rywali!

24
    Fenomenalne uderzenie TOMASZA ZAJĄCA z okolic 30. metra, które nie dało Stambule żadnych szans!
    Chcesz współpracować z Lajfy.com? Szukamy osób do relacjonowania spotkań trzecioligowych! Za wykonaną pracę przysługuje wynagrodzenie! Jesteś administratorem strony klubowej, działaczem sportowym - napisz do nas!

Adam Delimat

Gole: 24. Zając, 42. Gulczyński, 61. Kuczak, 78. Kuczak – 81. Witoń

Kartki:   37. Downar-Zapolski (WSK), 75. Bierzało (WSK) – 17. Madej (JAN), 40. Jamróz (JAN), 43. Grociak (JAN), 62. Treściński (JAN), 74. Ambroziak (JAN)

Wisła II Kraków: 30. Mateusz Zając – 3. Remigiusz Szywacz, 19. Grzegorz Gulczyński, 24. Krystian Kujawa (46. minuta: 11. Michał Bierzało), 14. Aleksander Ślęczka – 8. Konrad Furtak, 7. Jakub Downar-Zapolski, 10. Jakub Pułka, 17. Dominik Kościelniak – 9. Tomasz Zając (61. minuta: 20. Kamil Kuczak), 15. Dawid Kamiński (69. minuta: 23. Piotr Ferens)
    Janina Libiąż: 1. Dawid Stambuła – 5. Marcin Strojek, 20. Daniel Treściński, 18. Mateusz Madej, 2. Adrian Grociak – 13. Dawid Adamczyk, 17. Łukasz Wierzba (72 minuta: 14. Damian Patyk), 19. Łukasz Jamróz (65 minuta: 15. Marcin Ambroziak), 10. Artur Szlęzak (72 minuta: 16. Kamil Jesionowski) – 7. Grzegorz Kmiecik, 9. Piotr Witoń

Sędziowie: Marcin Bąk – Zbigniew Górnicki, Maciej Smolanko