Podbeskidzie – Korona 1:0 (koniec)
Podbeskidzie Bielsko-Biała
1:0 (0:0)
Korona Kielce
Poniedziałek 02.09.2013, 18:00 • Stadion Miejski, Bielsko-Biała • PKO Ekstraklasa

Dziękuje za śledzenie relacji. Żegna się Dominik Czerenda. (19:55:40)

Za piłkarza meczu wybieram ZBIGNIEWA MAŁKOWSKIEGO, który bronił dzisiaj świetne piłki, ale niestety jego zespół przegrał!

Po bardzo emocjonującym spotkaniu Podbeskidzie Bielsko-Biła pokonuje Koron Kielce -1:0, po samobójczym trafieniu Piotra Malarczyka! Na 7. kolejkę ekstraklasy zapraszamy za 2 tygodnie, ponieważ za tydzień będzie przerwa na reprezentację! Na relację z meczów reprezentacji i T-Mobile Ekstraklasy zapraszamy do serwisu LAJFY.COM!

90+4
    Za faul na Fabianie Paweli drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartką został ukarany Vlastimir Jovanović!

90+1
    Żółtą kartkę za opóźnianie gry dostaje Rybansky!

90+1
    Daniel Gołębiewski mógł strzelić gola, ale nie trafił w bramkę z 8 metrów!

90
    Sędzia dolicza cztery minuty do regulaminowego czasu gry!

89
    Vlastimir Jovanović fauluje Tomasza Górkiewicza, który wychodził z groźną kontrą i otrzymuję żółtą kartkę!

88
    Po wrzutce z rożnego, piłka wylatuje za linią końcową i od bramki rozpocznie Zbigniew Małkowski!

88
    Rzut rożny dla Podbeskidzia!

84
    Błąd Korony przy wyrzucie z autu przy swoim polu karnym! Piłkę dostaje zawodnik gospodarzy i podaje, a Fabian Pawela wystawia piłkę Damianowi Chmielowi, który uderza z 15 metrów, ale Zbigniew Małkowski broni ten strzał twarzą!

79
    Ostatnia zmiana w drużynie gospodarzy!
    Za kontuzjowanego Bartłomieja Koniecznego, wchodzi Wojciech Szymanek!

74
    Za Łukasza Sierpinę , wchodzi Pylypchuk.

72
    Rzut rożny dla Korony Kielce, ale nie zagroził on bramce Rybanskiego!

68
    Po dośrodkowaniu Dariusza Łatki z lewej strony do piłki wybiegł interweniować Zbigniew Małkowski, przepuścił ją a po odbiciu od jednego z zawodników zmierza w stronę niestrzeżonej bramki, ale Piotr Malarczyk wybił piłkę sprzed linii bramkowej!

67
    Zmiana w drużynie Podbeskidzia!
    W miejsce Aleksandra Jagiełło, wchodzi Dariusz Kołodziej!

62
    Gol dla Podbeskidzia!
    Samobójcze trafienie zalicza MALARCZYK.
    Po wyrzucie z autu piłkę na lewe skrzydło dostał Marcin Wodecki, który odegrał do niepilnowanego Tomasza Górkiewicza ten wpadł w pole karnym przy linii końcowej i uderzył z 5 metrów, a piłkę do swojej bramki skierował PIOTR MALARCZYK!

60
    Zamieszanie podbramkowe po rożnym i od bramki rozpoczyna Rybansky!

59
    Zmiana w drużynie Korony Kielce!
    Za Mateusza Stąporskiego, wchodzi Bartosz Kwiecień.

59
    Podanie w pole karne Sylwestrzaka, Dariusz Pietrasiak wybija na róg!

55
    Rzut wolny na lewym skrzydle, ale dośrodkowanie z niego zbyt mocne!

54
    Świetna seria zwodów Damian Chmiela, ale jego uderzenie z 18 metrów, zostaje zablokowane przez obrońców Korony Kielce!

51
    Żółta kartka dla Bartłomieja Koniecznego!

49
    Za Karola Angielskiego, wchodzi Daniel Gołębiewski!

49
    Świetne dośrodkowanie z prawej strony do Marcina Wodeckiego, który w sytuacji sam na sam uderza z 13 metrów, ale jego strzał broni Małkowski!

46

46
    Zmiana w drużynie gospodarzy!
    Za Rudolfa Urbana, wchodzi Fabian Pawela!

Obie jedenastki na boisku.

W pierwszej połowie dominują piłkarze Podbeskidzia Bielsko-Biała, ale nie potrafią wykończyć swoich dobrych akcji! Miejmy nadzieję że po przerwie będziemy świadkami bramek na stadionie w Bielsku-Białej! Na drugą połowę zapraszamy za około 15 minut!

45
    Wrzutkę Sokołowskiego na aut wybija Radek Dejmek!

42
    Damian Chmiel dostał piłkę z lewego skrzydła stojąc tyłem do bramki, zdołał obrócić się mając na plecach Kamila Sylwestrzaka, ale jego strzał z 12 metrów w krótszy róg po ziemi broni Małkowski!

41
    Uderzenie Marcina Wodeckiego z 16 metrów minimalnie obok bramki Korony!

40
    Dośrodkowanie z prawego skrzydła Marka Sokołowskiego piąstkuje Zbigniew Małkowski!

37
    Ale ten rzut rożny nie zagroził bramce Małkowskiego!

36
    Marcin Wodecki nabił w polu karnym zawodnika Korony i mamy róg dla Podbeskidzia!

32
    Michał Janota dryblingiem zgubił kilku zawodników Podbeskidzia, następnie uderzył z 16 metrów po ziemi ale ten strzał wybronił Rybansky!

31
    Damian Chmiel zabrał piłkę na prawym skrzydle zawodnikowi Korony, następnie zagrał świetną piłkę w pole karne do Marcina Wodeckiego, który uderza po ziemi z 12 metrów, ale broni ten strzał Zbigniew Małkowski!

28
    Zawodnicy stwarzają coraz to lepsze akcję, ale żadnej nie potrafią wykończyć strzałem na bramkę.

26
    Aleksander Jagiełło popełnia faul taktyczny na Sierpinie, który wybiegał z groźną kontrą.

23
    Ciekawe rozegranie rzutu rożnego, ale Kamil Sylwestrzak wybił piłkę ze swojego pola karnego!

22
    Rzut rożny dla Korony Kielce!

20
    Podbeskidzie atakuję zawodników Korony już przy ich polu karnym.

18
    Podanie Urbana na dobieg na skrzydło do Jagiełły, który z 8 metrów trafia tylko w boczną siatkę!

18
    Vlastimir Jovanović uderzył zza pola karnego, ale niecelnie.

16
    Wrzutka Damiana Chmiela z prawego skrzydła,ale piłki nie sięgnął Marcin Wodecki!

15
    Wrzutkę Kamila Sylwestrzaka, wybija ze swojego pola karnego wybija Dariusz Pietrasiak.

14
    Strzał z 25 metrów Michała Janoty zablokowany.

11
    Na pozycji spalonej Mateusz Stąporski.

8
    Gra toczy się głównie w środku pola gry.

5
    Złe rozpoczęcie gry przez Zbigniewa Małkowskiego, piłka trafia pod nogi Łatki, który z 8 metrów uderza wprost w bramkarza Podbeskidzia, który broni ten strzał.

1
    Jednak dośrodkowanie Pawła Sobolewskiego, wybijają obrońcy daleko od swojego pola karnego.

1
    Rzut rożny dla Korony Kielce.

1
    Mecz się właśnie rozpoczął..

Sędzia Marcin Borski wyprowadza obie jedenastki na boisko.

Podbeskidzie Bielsko-Biała: Rybansky – Sokołowski, Pietrasiak, Konieczny, Górkiewicz, Łatka, Sloboda, Chmiel, Urban, Jagiełło, Wodecki
    Ławka rezerwowych: Adamek, Szymanek, Adu, Pawela, Bulok, Kołodziej, Bartlewski.

Korona Kielce: Małkowski – Kuzera, Malarczyk, Dejmek, Sylwestrzak, Jovanović, Stąporski, Janota, Sobolewski, Sierpnia, Angielski
    Ławka rezerwowych: Shliakotin, Pylypchuk, Kwieceiń, Trojanowski, Trytko, Stano, Gołębiewski.

Sędziowie: Marcin Borski – Rafał Rostowski, Dawid Golis – Zbigniew Dobrynin..

Znamy już składy obu jedenastek, które za chwilę opublikujemy!

Zapraszamy na relację z tego spotkania do serwisu LAJFY.COM w poniedziałek, od godziny 18:00!

Obie te drużyny znajdują się na dole tabeli także będzie to zacięty bój o odbicie z dna, ale na pewno żadna z drużyn nie będzie odkładać nogi w tym meczu!

Spotkanie to poprowadzi arbiter Marcin Borski z Warszawy, który w tym sezonie prowadził już 4. mecze w T-Mobile Ekstraklasie. Pomagać na liniach będą: Rafał Rostowski i Dawid Golis, a sędzia technicznym Zbigniew Dobrynin,

W ostatniej kolejce Podbeskidzie z wyniku 0:2, zdołało wyrównać do 2:2 w meczu z Zawiszą w ciągu ostatnich 12 minut! Zaś Korona wygrała 2:0 z Piastem Gliwice po dobrym spotkaniu!

Zapraszamy na relację z 6. kolejki T-Mobile Ekstraklasy, w którym Podbeskidzie Bielsko-Biała zmierzy się z Koroną Kielce.