Górnik Zabrze
Niedziela 08.09.2013, 20:30 • Hala Legionów, Kielce • Orlen Superliga mężczyzn

Hala Legionów pustoszeje, a i ja dziękuję za uwagę i zapraszam na pozostałe relacje w serwisie lajfy.com!

(22:23:02)

MVP spotkania zostaje przeze mnie wybrany bramkarz gości, mimo, że drużyna przegrała to Sebastian Suchowicz uchronił ich we wręcz niesamowitych sytuacjach od straty kolejnych bramek! Brawo!

Dobry mecz dzisiaj można było oglądać w Hali Legionów, dość wyrównany jak na polską ligę z udziałem Vive Kielce. Brawa dla Zabrzan za dobry mecz, który dziś rozegrali, jednak to dalej za mało na Kielczan.

Vive Targi Kielce pokonuje Górnika Zabrze w pierwszej kolejce PGNiG Superligi! Mimo problemów w pierwszej połowie, świetna druga połowa zapewniła zwycięstwo żółto-biało-niebieskim 30:23!

59:20
    Złe podanie Tomczaka, piłka Vive. (29:23) (29:23)

59:10
    Faul dla Zabrza. Niespełna minuta do końca, Vive wygrywa pierwszy mecz w tym sezonie, a Zabrze przegrywa. (29:23) (29:23)

58:45
    Kolejna bramka Jureckiego po przechwycie! (29:23) (29:23)

58:20
    Dobra interwencja bramkarza gości, szybka kontra, ale zatrzymana przez Vive! (28:23) (28:23)

58:00
    Kolejna bramka Orzechowskiego, teraz mamy szybką i skuteczną grę. (28:23) (28:23)

57:20
    Świetnie odpowiada Olafsson! (28:22) (28:22)

57:00
    Dobry rzut Orzechowskiego i jest 22 bramka dla Zabrza. (27:22) (27:22)

56:30
    6 bramek przewagi gospodarzy. W tym meczu chyba już wszystko rozstrzygnięte. Koncertowa 2 połowa w wykonaniu Vive. (27:21) (27:21)

55:50
    Świetne wejście Zormana i jest pewna bramka! (27:21) (27:21)

55:30
    Dobrze Jurasik przebija się przez rosłych obrońców Vive i zdobywa bramkę! (26:21) (26:21)

54:55
    Świetne podanie Jureckiego do Jachlewskiego i Mateusz pewnie ze skrzydła zdobywa bramkę. (26:20) (26:20)