3
25; 20
Niedziela 08.09.2013, 14:45Memoriał Huberta Jerzego Wagnera

0:0
    Rosjanie dominowali w dzisiejszym spotkaniu, ale fragmentami, szczególnie kiedy zagrywka "Sbornej" przestawała dobrze funkcjonować, Polacy byli w stanie nawiązać walkę. Mimo porażki w tym meczu zwyciężamy w Memoriale Wagnera i możemy z umiarkowanym optymizmem czekać na rozpoczęcie Polsko-Duńskich Mistrzostw Europy. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na inne relacje w serwisie lajfy.com! (16:51:54)

18:25
    Czwarty set skończony.

18:25
    Atak ze środka i przegrywamy z Rosjanami 1:3.

18:24
    Żylin w siatkę. Jeszcze czas dla reprezentacji Rosji.

17:24
    Pawłow kończy atak i Rosjanie mają piłki meczowe!

17:23
    Aszczew zdobył punkt z przechodzącej piłki.

17:22
    As serwisowy w wykonaniu Żylina.

17:21
    Siwożelez plasuje piłkę wprost pod nogi naszego przyjmującego. Trener Anastasi prosi o przerwę.

17:20
    Nikołaj Pawłow obija blok przy ataku po prostej.

16:17
    Dobry atak Kubiaka. Zgubiony blok Rosjan.

15:17
    Michajłow bardzo ładnie zmienił tempo ataku i zdobył punkt mimo potrójnego bloku.

15:16
    Winiarski trafił w boisko po ataku z 4 strefy.

14:16
    Michajłow uderzył po palcach Łukasza Żygadły i Rosjanie prowadzą 16:14 na drugiej przerwie technicznej w secie czwartym.