Fiorentina – Cagliari 1:1 (koniec) | Hellas Verona – Sassuolo 2:0 (koniec) | Livorno – Catania 2:0 (koniec)
Lazio – Chievo 3:0 (koniec) | Udinese – Bologna 1:1 (koniec) | Sampdoria – Genoa 0:3 (koniec)
Udinese Calcio
1:1 (0:0)
Bologna FC 1909
Niedziela 15.09.2013, 15:00 • Stadio Communale Friuli (Udine) • Włoska Serie A

Po ciekawej drugiej połowie faktem stał się podział punktów, z którego na pewno bardziej cieszyć będą się goście,gdyż nie dawano im większych szans w tej konfrontacji. Antonio Di Natale w ostatnich minutach ocalił punkt dla Udinese, a bramka Diamantiego z rzutu wolnego była ozdobą tego spotkania jak i całej kolejki Serie A, ale najlepszym graczem tego spotkania wybieram bramkarza Bolognii Curciego, który w końcu musiał skapitulować przed Di Natale, ale wcześniej kilkukrotnie zatrzymał go, w wydawałoby się, beznadziejnych sytuacjach. Dziękujemy za śledzenie tej transmisji i zapraszamy na kolejne! (16:55:00)

90+5
    Rozpoczyna się ostatnia minuta spotkania. Gospodarze próbowali szybko przerzucić piłkę do przodu, ale obrońcy Bolognii przejęli futbolówkę i to oni będą mieli jeszcze jedną szansę na zagrożenie bramce rywali.

90+3
    Maicosuel rozpędził się na skrzydle, ale nie zdołał opanować piłki i ta wyszła na aut.

90+2
    Allan był pociągany za koszulkę. Rzut wolny dla Udine.

90+1
    Gospodarze szybko rozegrali rzut wolny z okolic środka boiska, ale nie udało im się zaskoczyć rywali i przeszli do ataku pozycyjnego.

90
    Aż 5 minut doliczył arbiter do regulaminowego czasu gry.

89
    Oba zespoły pogodziły się już chyba z podziałem punktów; żaden z nich nie chcę narazić się na groźną kontrę i angażuje najwyżej 4 zawodników w akcje ofensywne.

85
    Gol dla Udinese!
    A jednak! ANTONIO DI NATALE zdobył wyrównującego gola! Muriel zaliczył asystę przy tym trafieniu.

85
    Agyemang-Badu schodzi z boiska, a wchodzi na nie Piotr Zieliński. Czy młody Polak zdoła zmienić grę swojej drużyny w ostatnich minutach meczu?

84
    Andrea Lazzari posyła piłkę w trybuny. Coraz bardziej zniecierpliwieni są gracze i kibice gospodarzy.

82
    Udinese ma dobrą sytuację z rzutu wolnego. Kąt jest zbyt ostry, żeby strzelać, ale jest szansa na dobre dośrodkowanie. Di Natale jednak zbyt krótko dorzucił piłkę i będzie korner, po tym jak obrońca wybił piłkę.

79
    Bohater Bolognii, Diamanti schodzi z boiska, a zastępuje go Christodoulopoulos.

77
    Druga zmiana w zespole gospodarzy. Naldo schodzi z boiska, a zasępuje go Maicosuel.

76
    Curci wyłapał bezpańską piłkę i szybko rozpoczął akcję swojej drużyny, którą wykończył Diamanti. Jego strzał z dystansu przeszedł jednak nad poprzeczką.

74
    Zirytowany Allan z całej siły uderza piłką w ziemię protestując przeciwko decyzji arbitra o przyznaniu autu gościom. Powinien raczej być zirytowany na siebie, bo jest dziś kompletnie niewidoczny.

72
    Cristaldo zastąpi Bianchiego w drużynie Bolognii.

71
    Gol dla Bologny!
    ALESSANDRO DIAMANTI fenomenalnie wykonał rzut wolny! Piłka wylądowała w okienku, Kelava bez szans!