Schalke 04 – FCSB 3:0 (koniec) | Chelsea – Basel 1:2 (koniec) | Olympique – Arsenal 1:2 (koniec)
Napoli – Borussia D. 2:1 (koniec) | Austria W. – Porto 0:1 (koniec) | Atletico – Zenit 3:1 (koniec)
AC Milan – Celtic 2:0 (koniec) | FC Barcelona – Ajax 4:0 (koniec)
Chelsea F.C.
1:2 (1:0)
FC Basel
Środa 18.09.2013, 20:45 • Stamford Bridge • Liga Mistrzów UEFA

Ja już dziękuję za uwagę i do przeczytania! (22:40:20)

To właśnie Marco Streller zasłużył na miano MVP tego meczu. Asysta i zwycięski gol – czego chcieć więcej?

Chelsea oddało więcej strzałów na bramkę, miało częściej piłkę i więcej rzutów rożnych, ale to Basel okazało się dzisiaj zwycięskie po bramkach Salaha i Strellera.

Prawdziwa sensacja, mało kto spodziewał się chyba takiego rozstrzygnięcia.

Basel wygrywa na Stamford Bridge 2:1!

90+3
    Schar powstrzymuje Hazarda. Do końca meczu już tylko jedna minuta!

90+1
    Tym razem szczęścia spróbował Eto'o, ale jego uderzenie nie mogło zagrozić Sommerowi.

90
    Sędzia Orsato dolicza 4 minuty do regulaminowego czasu gry.

89
    Oscar trafia wprost w Sommera.

88
    Ostatnia zmiana w szeregach Basel. W miejsce zmęczonego Salaha pojawia się Xhaka.

86
    Jose Mourinho z kamienną miną przy bocznej linii. Kibice wrzawą zachęcają The Blues do zmasowanych ataków.

85
    Luiz blokuje strzał Diaza.

84
    Do końca meczu 6 minut regulaminowego czasu gry. Czy Chelsea zdoła choćby wyrównać? Niezwykły przebieg meczu na Stamford Bridge.

83
    Druga zmiana w Basel. Ajeti zastępuje na boisku Stockera.

82
    Gol dla Basel!
    1:2, MARCO STRELLER! Coś niesamowitego! Basel na prowadzeniu! Celna główka Strellera całkowicie ucisza trybuny Stamford Bridge!

80
    Do końca meczu 10 minut, Chelsea stara się atakować, ale niewiele z tego wynika.

78
    Cahill przecina podanie Strellera do Schara, było bardzo groźnie pod bramką The Blues.