HC Slovan – Podolsk 1:4 (koniec) | Lev – Niżny Nowogród 4:3 (2:0 po rz. karnych)
koniec po rz. karnych (2:0)
Lev Praha
4:3 (1:1, 0:2, 2:0, 0:0)
Torpedo Niżny Nowogród
Czwartek 19.09.2013, 19:00 • Tipsport Arena • Kontinental Hockey League

58:45
    Kara dla gości! Salminen ukarany dwoma minutami za uderzenie.

48:31
    Posypały się kary w Pradze. Wojtek Wolski ukarany karą meczu za niesportowe zachowanie. Lev przez pięć minut w przewadze!

32:46
    Torpedo zagra w przewadze. Vrana odesłany na ławkę kar za zahaczanie.

21:14
    Kolejna techniczna kara dla Lwa za nadmierną ilość zawodników na lodzie.

18:26
    Lev zagra w przewadze. Podwójna kara mniejsza dla Galuzina.

12:47
    Kara techniczna dla Lwa za nadmierną ilość zawodników na lodzie. Torpedo w przewadze.

7:43
    Kolejna kara dla prażan. Niemiec odesłany na ławkę kar. Torpedo w podwójnej przewadze.

6:47
    Nakladal ukarany został dwoma minutami za spowodowanie upadku przeciwnika. Torpedo ma okazję na wyrównanie.