Saint-Étienne – Toulouse 1:2 (koniec)
AS Saint-Étienne
1:2 (1:0)
Toulouse FC
Piątek 20.09.2013, 20:30 • Stade Geoffroy-Guichard • Francuska Ligue 1 Uber Eats

MVP tego pojedynku wybieramy ostatecznie Erdinca, który zmarnował wile okazji, ale z drugiej strony stworzył olbrzymie zagrożenie dla rywali i wielokrotnie tworzył akcje ofensywne. (22:22:54)

A jednak! W drugiej połowie wszystko się obróciło do góry nogami i chyba za to kochamy futbol. Toulouse – trzeba przyznać niezasłużenie – wygrało z drużyną Saint-Étienne 1:2. Nie mieli oni jednak nic do stracenia i postawili wszystko na jedną kartę. Jak widać opłaciło się – wygrali dodatkowe trzy punkty.

90+1
    Zebina zmienia jeszcze Braithwaitea. Jest to jedynie przedłużenie ze strony gości.

Jeszcze dwie minuty potrwa to spotkanie.

90
    Bardzo zaostrzyła się nam gra. Faul za faulem, ale arbiter oszczędza piłkarzy w końcowych minutach.

88
    Zaraz dowiemy się ile minut doliczy sędzia. O ile zechce jeszcze przedłużać to spotkanie.

85
    Po raz kolejny Erdinc tyle, że teraz z boczną siatkę. Chce on sam, wygrać ten mecz.

84
    Erdinc sam na sam z golkiperem uderza kilometr od bramki. To było zagranie amatora.

82
    Ben Yedder został odesłany na ławkę rezerwowych. Na boisku pojawił się już za niego Fenouche.

80
    Strzał Erdinca prosto w ręce bramkarza. Bez zagrożenia.

78
    Druga zmiana u gospodarzy. Tabanou schodzi, a melduje się Mollo.

78
    Leży teraz na murawie jeden z zawodników gości. Mamy wymuszoną przerwę.

75
    Gol dla Toulouse!

Zagranie na 5. metr wykorzystuje pewnie ISSIAGA SYLLA! Nikt więcej nie zdołał dotknąć futbolówki. Mamy 1:2!

74
    Ghoulam podniósł teraz bardzo wysoko nogę, a jeden z zawodników gości omal się nie nadział. To mogło się źle skończyć.

71
    Świetne zagranie Tabanoua wgłąb pola karnego i Erdinc mija się z futbolówką. Co za pech!

70
    Didot niepotrzebnie drze się teraz na arbitra, za co zostaje ukarany.

69
    Mocne podanie Salla do własnego bramkarza. Zagranie bardzo niecelne mogło zaskoczyć Ruffiera.

66
    Chyba szykują się teraz zmiany ofensywne w obu drużynach. Zobaczymy co to zmieni.

Gole: 19. Hamouma – 63. Braithwaite, 75. Sylla

Kartki:   23. Erdinc (SET), 40. Tabanou (SET) – 24. Abdennour (TOU), 70. Didot (TOU)

AS Saint-Étienne: Ruffier – Perrin (11' Zouma), Clerc, Sall, Ghoulam – Clement, Tabanou (78' Mollo), Lemoine, Hamouma – Corgnet, Erdinc
    Toulouse FC: Ahamada – Ninkov (53' Yago), Abdennour, Aurier, Spajić – Sylla, Chantôme, Trejo – Didot, Braithwaite (91' Zebina), Ben Yedder (81' Fenouche)

Sędziowie: Lionel Jaffredo