Bastia – Olympique 0:0 (koniec) | Évian TG – Montpellier 2:2 (koniec) | Reims – Guingamp 1:1 (koniec)
Rennes – Ajaccio 2:0 (koniec) | Sochaux – Lille 0:2 (koniec)
Évian Thonon Gaillard
2:2 (0:1)
Montpellier HSC
Sobota 21.09.2013, 20:00 • Parc des Sports (Annecy) • Francuska Ligue 1 Uber Eats

Koniec meczu! Évian Thonon Gaillard remisuje na własnym stadionie z Montpellier HSC 2:2! MVP spotkania wybieram Daniela Wassa, który świetnie radził sobie w defensywie, a do tego strzelił kapitalnego gola z rzutu wolnego!

Dziękuję za uwagę. Komentował Paweł Szymański. (21:50:34)

90+4
    Sabaly przewracany w polu karnym przez El Kaoutari'ego! Nie ma jednak rzutu karnego, choć takowy się gospodarzom należał!

90+2
    Oba zespoły atakuję i starają się przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść.

90
    Cztery minuty dłużej potrwa to spotkanie.

86
    Tiéné powiedział coś na "odchodne" i obejrzał kolejką żółtą kartkę, a w konsekwencji czerwoną! Oba zespoły jednak w jedenastu, bo Tiéné zszedł z boiska w 69. minucie!

85
    Żółta kartka dla siedzącego na ławce Tiéné.

83
    Zmiana w drużynie Montpellier HSC: z boiska schodzi Bakar, na boisku pojawia się Martin.

81
    Podanie w pole karne do Camary, o sekundę szybszy jednak Laquait!

80
    Zmiana w drużynie Montpellier HSC: z boiska schodzi Montaño, na boisku pojawia się Camara.

78
    Sougou ukarany żółtą kartką za zdjęcie koszulki przy celebracji bramki.

77
    Gol dla Évian!
    Błąd defensywy Montpellier, piłkę w polu karnym przejmuje Sabaly, zagrywa do MODOU SOUGOU, który strzałem z trzech metrów pokonuje golkipera gości! Remis!

74
    Kapitalne uderzenie DANIELA WASSA z rzutu wolnego i Évian zdobywa bramkę kontaktową! 1:2!

72
    Jourdren ukarany żółtą kartką.

71
    Faulowany przed polem karnym zawodnik gości. Rzut wolny.

70
    Zmiana w drużynie Évian Thonon Gaillard: z boiska schodzi Barbosa, na boisku pojawia się Nistor.

69
    Zmiana w drużynie Montpellier HSC: z boiska schodzi Tiéné, na boisku pojawia się Congré.

67
    Dja Djé Djé uderza na bramkę gości, wcześniej jednak reprezentant Wybrzeża Kości Słoniowej na spalonym.

64
    Kolejny ofsajd i po raz kolejny na nim Victor Montaño.

62
    Od dłuższego czasu w ofensywie zawodnicy Evian, jednak co z tego skoro brakuje "ostatniego podania"?

60
    Było groźnie pod bramką Jourdrena! Sytuację wyjaśnili jednak defensorzy Montpellier wybiciem piłki!

59
    Zmiana w drużynie Évian Thonon Gaillard: z boiska schodzi Koné, na boisku pojawia się Sougou.

58
    Zmiana w drużynie Évian Thonon Gaillard: z boiska schodzi Benezet, na boisku pojawia się Bertoglio.

57
    Sanson brzydko zaatakowany w środku pola. Francuzem aktualnie zajmują się medycy gości.

55
    Warto również dodać, że kapitalnym podaniem przy drugiej bramce popisał się Sanson.

53
    Gol dla Montpellier!
    REMY CABELLA dostał świetne podanie na wolne pole i strzałem po ziemi pokonał bezradnego Laquaita! 2:0!

51
    Pułapka ofsajdowa, a w nią złapany strzelec jedynej bramki w tym spotkaniu – Montaño.

50
    Kontra gości przerwana, Mounier zgubił piłkę na 20. metrze od bramki Evian.

48
    Żółta kartka dla Sansona za faul na Koné.

46

Koniec pierwszej połowy! Montpellier po 45. minutach prowadzi z Evian 1:0 po bramce Montaño w 37. minucie! Na Parc des Sports w Annecy po więcej emocji wracamy za niecały kwadrans!

45
    Za chwilę powinna się skończyć pierwsza połowa. Za wielu przerw w grze nie było i myślę, że arbiter nie doliczy ani minuty.

43
    Benezet schodzi do środka, uderza, strzał Francuza w ostatniej chwili zablokowany przez Jebboura i mamy tylko korner dla Evian.

40
    Mounier ukarany żółtym kartonikiem za nieprzepisowe zagranie.

37
    Do trzech razy sztuka! Tym razem VICTOR MONTAÑO, wykorzystuje podanie Bakara i pakuje piłkę do siatki!

36
    Koné ukarany żółtym kartonikiem za faul na Hiltonie.

34
    Mounier uderza sprzed pola karnego! Bardzo niecelnie!

32
    Montaño po raz kolejny nie wykorzystał sytuacji sam na sam z Laquaitem! Tym razem Francuz trafił w golkipera gospodarzy! Tylko korner!

30
    Brzydki faul Hiltona na Benezecie i od stałego fragmentu wznowią grę gospodarze.

28
    Bezpośrednie uderzenie Dja Djé Djé z rzutu wolnego z okolic 30. metra bardzo niecelne. Za chwilę od bramki grę wznowi Jourdren.

25
    Czysty wślizg Mensaha na Mounierze, choć w pewnym momencie było 2 vs 1 na niekorzyść obrońcy Evian.

22
    Teraz centra w pole karne Evian i podobnie jak wcześniej defensorzy Montpellier, tak i teraz obrońcy Evian radzą sobie z tą wrzutką.

20
    Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Montpellier, defensorzy gości radzą sobie jednak z tą centrą.

18
    Długa piłka do Montaño, Kolumbijczyk przegrywa walkę o piłkę z Mongongu i teatralnie się przewraca. Arbiter nie reaguje.

16
    Bérigaud przewracany w polu karnym, gwizdek sędziego jednak milczy! Wydaje mi się, że to słuszna decyzja arbitra.

14
    Wass zagrywa do Salaby'ego, Francuz schodzi z prawej strony do środka, oddaje strzał, jest to jednak uderzenie bardzo niecelne i od bramki grę wznowi Jourdren.

11
    W udanie zastawioną pułapkę ofsajdową złapany Benezet.

9
    Podanie między obrońców do Bérigauda, szybszy jednak wychodzący z bramki Jourdren.

7
    Dośrodkowanie w pole karne z lewej strony, uderzenie głową Mensaha zablokowane jednak przez El Kaoutari'ego!

5
    Dośrodkowanie z prawej strony, piłkę wyłapuje Jourdren i podaniem do Hiltona rozpoczyna kontrę Montpellier.

3
    Goście powinni już prowadzić! Montaño wyszedł sam na sam z Laquaitem i fatalnie przestrzelił!

1
    Mecz się właśnie rozpoczął..

Évian Thonon Gaillard: Laquait – Sabaly, Mongongu, Mensah, Dja Djé Djé – Koné, Sorlin – Wass, Barbosa, Benezet – Bérigaud

Montpellier HSC: Jourdren – Jebbour, Hilton, El Kaoutari, Tiéné – Bakar, Stambouli – Sanson, Cabella, Mounier – Montaño

Sędziowie: Bartolomeu Varela – Matthieu Lombard, Fabrice Plancon – Olivier Husset.

Z powodu kontuzji dzisiejsze spotkanie opuszczą prawdopodobnie Ehret, Barbosa i Ruben z zespołu Evian, a także pomocnik Montpellier, Saihi.

Passę dwóch remisów z rzędu notują za to piłkarze Montpellier. W ostatnim czasie podzielili się oni punktami z zespołem Nicei oraz Stade de Reims.

Ostatnie mecze to dla Evian passa zwycięstw. W czwartej kolejce niespodziewanie pokonali oni na własnym terenie Olympique Lyon 2:1, zaś tydzień temu, po ciężkim boju, pokonali oni na wyjeździe Ajaccio 3:2.

Mecz ten rozegrany będzie w ramach szóstej kolejki Ligue 1, a obie drużyny w tabeli dzieli na chwilę obecną tylko jeden punkt. Gospodarze mają ich na swoim koncie siedem i zajmują 11. pozycję, zaś goście plasują się dwie lokaty niżej.

Na stadionie Parc des Sports w Annecy dojdzie dziś do pojedynku Evian TG z Montpellier HSC. Na relację na żywo z tego wydarzenia zapraszamy tylko na Lajfy.com!

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 20:00.