FC Barcelona – Sociedad 4:1 (koniec) | Levante – Valladolid 1:1 (koniec) | Malaga – Almeria 2:0 (koniec)
Atletico – Osasuna 2:1 (koniec)
Levante UD
1:1 (1:1)
Real Valladolid
Wtorek 24.09.2013, 20:00 • Estadio Ciudad de Valencia • Hiszpańska LaLiga

Dziękuję za uwagę i zapraszam na pozostałe relacje w serwisie lajfy.com! (21:53:32)

MVP spotkania zostaje Diego Marino – bramkarz drużyny Realu Valladolid. W końcu to on obronił pod koniec pierwszej połowy rzut karny i w dużej mierze to jemu goście zawdzięczają to, że z Valencii wywiozą dziś punkt.

Mecz Levante UD – Real Valladolid ostatecznie zakończył się podziałem punktowym. Z pewnością w Valencii pozostanie duży niedosyt po tym spotkaniu. Levante było lepszą ekipą, a dodatkowo pod koniec pierwszej połowy mieli rzut karny, którego nie trafił Ivanschitz, a także całą drugą część gry grali w przewadze jednego zawodnika! W drugiej połowie Levante zdecydowanie przeważało, jednak kompletnie nie potrafiło sobie stworzyć dogodnych sytuacji do strzelenia bramki.

90+3
    Świetną sytuacje miał Vyntra! Uderzył wolejem, ale w boczną siatkę.

90+3
    Korner dla Levante!

90+2
    Wrzutka w pole karne gości, ale świetnie piąstkuje Marino, jednak w tym zagraniu bramkarz gości ucierpiał i teraz zwija się z bólu.

90+1
    Przewrotką do strzału składał się w polu karnym Barral, jednak nie trafił w piłkę.

90
    Sędzia dolicza 3 dodatkowe minuty.

90
    Było groźnie, strzał Barrala zablokował ostatecznie obrońca.

90
    Korner dla Levante.

89
    Na prawej stronie dryblował Rios, jednak fatalnie chciał dograć w pole karne. Piłkę łatwo wybił obrońca, wypuszczając groźną kontrę. Ostatecznie skończyło się to rzutem wolnym dla gości, strzał oddał z ostrego kąta zawodnik Valladolid, jednak dobrze interweniował Navas.

88
    Wrzutka z prawej strony przez Riosa, ale bardzo łatwo piłkę w powietrzu chwyta Marino.

87
    Żółta kartka dla gracza Levante – Diopa. Faulował w środku pola Goncalvesa.

86
    Zagotowało się w polu karnym Valladolid, jednak ostatecznie wszystko wyjaśnił obrońca gości wybijając piłkę.. przewrotką!

85
    W ataku dalej Levante, jednak skutecznie goście trzymają ich daleko od własnego pola karnego.

84
    W drugiej części spotkania świetnie w defensywie grają goście. Levante nie stworzyło sobie w tej połowie jeszcze żadnej dogodnej sytuacji do strzelenia bramki.

83
    Słabe dośrodkowanie z wolnego w wykonaniu Levante.

82
    Rama fauluje pod swoim polem karnym rywala. Zawodnik gości obejrzał od sędziego żółty kartonik.