Nowokuźnieck – Lev 3:5 (koniec) | Novosibirsk – HC Slovan 3:1 (koniec) | Niżny Nowogród – Jarosław 5:0 (koniec)
Metallurg Nowokuźnieck
3:5 (2:1, 0:3, 1:1)
Lev Praha
Piątek 27.09.2013, 14:00Kontinental Hockey League

52:09
    Kapanen na ławce kar za zahaczanie. Nowokuźnieck w przewadze!

48:41
    McLean na ławce kar za faul na Ridderwallu.

41:05
    Nie pograli długo gospodarze w piątkę. Kolejna kara dla Metallurga. Na ławce kar za trzymanie Kanarski.

26:57
    Karę mniejszą za przeszkadzanie otrzymał O'Byrne. Metallurg ma okazję na wyrównanie.

18:38
    Goście ponownie zagrają w osłabieniu. Dwie minuty za Vrana za atak kijem trzymanym oburącz.

10:54
    Kubalik faulowany w tercji Metallurga. Kara mniejsza dla Skladniczenki za spowodowanie upadku przeciwnika.