Lorient – Olympique 0:2 (koniec) | PSG – Toulouse 2:0 (koniec) | Lyon – Lille 0:0 (koniec)
Nice – Guingamp 1:0 (koniec) | Saint-Étienne – Bastia 2:2 (koniec) | Sochaux – Valenciennes 2:0 (koniec)

Gol dla Bastii!

Rozpaczliwe dośrodkowanie Sablé, które dociera do niepilnowanego FRANCOIS MODESTO i kapitan gości doprowadza do wyrównania! Wydaje się jednak że sędziowie popełnili olbrzymi błąd uznając tą bramkę, gdyż Modesto był na sporym spalonym.

85

Nieatakowany Palmieri dośrodkowuje piłkę do niepilnowanego GIANNI'EGO BRUNO, który spokojnie uderza głową i zdobywa kontaktowego gola dla swojej drużyny. Defensywa Saint-Étienne zupełnie zaspała w tej sytuacji.

57
    Gol dla Saint-Étienne!

Akcja gospodarzy. Nie udało się prawą stronę i piłka została wycofana na środek do ISMAELA DIOMANDE, który uderzył z pierwszej i podwyższył prowadzenie swojego zespołu!

27

Ghoulam podaje piłkę w pole karne z lewej strony, tam jest FRANCK TABANOU, który świetnie składa się do uderzenia z woleja i strzela pięknego gola! 1:0 dla Saint-Étienne!

Tomasz Surma

Gole: 27. Tabanou, 57. Diomande – 85. Bruno, 90+4. Modesto

Kartki:   73. Diomande (SET), 88. Hamouma (SET) – 23. Cioni (BSA), 38. Diakité (BSA), 83. Romaric (BSA), 88. Modesto (BSA)

AS Saint-Étienne: Ruffier – Clerc (C), Bayal Sall, K. Zouma, Ghoulam – Hamouma, Lemoine, Diomande (84' Clément), Cohade, Tabanou (74' Mollo) – Erdinç (87' Sissoko)
    SC Bastia: Landreau – Cioni (72' Keseru), Diakité, Modesto (C), Palmieri – Khazri, Romaric, Raspentino (56' Ilan), Sablé, Boudebouz (87' Krasić) – Bruno

Sędziowie: Gautier, Annonier, Dansault