Serbia – Rosja 1:3 (koniec) | Włochy – Bułgaria 3:1 (koniec)
19 25 25 25
Bułgaria
1
25 22 15 22
Sobota 28.09.2013, 18:00 • Parken Arena Copenhagen • Mistrzostwa Europy mężczyzn

0:0
    Dziękuję za uwagę i zapraszam na pozostałe relacje, a przede wszystkim dla fanów siatkówki na finał Mistrzostw Europy. Relacja oczywiście w serwisie lajfy.com! (20:05:52)

0:0
    MVP spotkania zostaje Luka Vettori, który dziś zdecydowanie pomógł swojej drużynie w zwycięstwie. Był bardzo aktywny w ataku i to jemu w większości trzeba dziękować za to, że Włosi znaleźli się w finale.

0:0
    Włosi wygrywają spotkanie z Bułgarami w ogólnym rozrachunku 3:1 (19:25, 25:22, 25:15, 25:22). Bułgarzy wygrali pierwszego seta i to na tyle było ich stać w tym pojedynku. Pozostałe trzy rozgrywki wygrała ekipa włoska, która awansowała do upragnionego finału w którym spotkają się z Rosją. Po za pierwszym setem to reprezentacja Bułgarii była słabsza w tym meczu i zasłużenie przegrała. Z pewnością brakło im skuteczności Sokolova, ponieważ to nie on odgrywał główną rolę w tym meczu, ale i Zaytsev po drugiej stronie nie dawał wiele swojej drużynie.

25:22
    Czwarty set skończony.

25:22
    Luka Vettori kończy to spotkanie atakiem z prawej strony! Włosi wygrywają spotkanie z Bułgarią 3:1!

24:22
    Zablokowany Sokolov! Cóż za ważna piłka wygrana przez Birarelliego. Piłka meczowa dla Włochów!

23:22
    Zablokowany Ivan Zaytsev! Ależ szykują się emocje w tym secie.

23:21
    Dobrze rozegrali Bułgarzy i łatwą piłkę skończył Sokolov.

23:20
    Ważny i świetny atak po skosie Parodiego!

22:20
    Czas dla trenera ekipy włoskiej.

22:20
    Pojedynczy blok Bułgarów!

22:19
    Dobrze szanse Bułgarów utrzymuje Sokolov.

22:18
    Ważny punkt zdobywa Birarelli!

21:18
    Złe rozegranie Travicy. Pojawia się małe światełko w tunelu dla Bułgarów.

21:17
    Przesunięta krótka zakończona przez Todorova.

21:16
    Znów świetny atak Beretty.

20:15
    Tym razem nie trafił Zaytsev. Jednak dalej w końcówce seta Włosi mają 4 punkty przewagi.