Dolcan – Miedź 1:4 (koniec) | ROW Rybnik – Górnik Ł. 1:0 (koniec) | Termalica – Wisła Pł. 0:1 (koniec)
Stróże – GKS K. 0:0 (koniec)
Bruk-Bet Termalica
0:1 (0:1)
Wisła Płock
Niedziela 29.09.2013, 16:00 • Stadion Bruk-Bet, Nieciecza • Fortuna 1 Liga

Sędzia kończy dzisiejsze spotkanie, które zasłużenie wygrała drużyna Wisły Płock. Goście pokazali w dzisiejszym spotkaniu ogromną konsekwencję. Najlepszym zawodnikiem spotkania był dziś bez wątpienia bramkarz gości, Seweryn Kiełpin, który na początku spotkania dwukrotnie kapitalnie interweniował. (17:50:47)

90+3
    Za moment koniec spotkania. To już chyba ostatni atak Termalici.

90+3
    Wprowadzony chwilę wcześniej na boisko Nadolski otrzymuje żółty kartonik za faul taktyczny.

90+2
    Za strzelca jedynej bramki Janusza Dziedzica na boisko wchodzi Łukasz Nadolski

90+1
    Sędzia dolicza trzy minuty.

89
    Za brzydki faul taktyczny żółta kartka dla Czerwińskiego.

88
    Żółta kartka dla zawodnika gości, Krzysztofa Janusa.

87
    Obydwie jedenastki w całości teraz na połowie Wisły. jednak faul w ataku popełniają gospodarze.

85
    W końcu groźnie zaatakowali piłkarze Termalici, jednak dobrze wybijają obrońcy Wisły.

83
    Gospodarze mimo przeprowadzonych zmian wydają się być bezradni. Od dobrych kilkunastu minut to goście atakują, a piłkarze Termalici bronią.

81
    Za Rybskiego wchodzi Sołdecki.

80
    Za Łukasza Sekulskiego wchodzi Tomasz Grudzień.

77
    Fantastyczne uderzenie z 25-tego metra Wlazło i słupek ratuje gospodarzy przed utratą drugiej bramki!

75
    Pierwsza zmiana w zespole gości. Za Filipa Burkhardta wchodzi Piotr Wlazły.

75
    Powinno być 2:0, jednak pojedynek "sam na sam" z ostrego kąta przegrywa Magdoń.

74
    Dobre dośrodkowanie w pole karne, jednak tam króluje dziś były bramkarz Ruchu Radzionków, Kiełpin.