Zenit – Austria W. 0:0 (koniec) | Basel – Schalke 04 0:1 (koniec) | FCSB – Chelsea 0:4 (koniec)
Borussia D. – Olympique 3:0 (koniec) | Arsenal – Napoli 2:0 (koniec) | Porto – Atletico 1:2 (koniec)
Ajax – AC Milan 1:1 (koniec) | Celtic – FC Barcelona 0:1 (koniec)
FC Basel
0:1 (0:0)
FC Schalke 04 Gelsenkirchen
Wtorek 01.10.2013, 20:45 • St. Jakob-Park • Liga Mistrzów UEFA

Koniec meczu! Po 90. minutach Schalke wywozi ze stadionu FC Basel trzy punkty, które zapewniło im trafienie Draxlera z 54. minuty, który świetnie uderzył zza pola karnego po błędzie obrońcy.

90+3
    Korner dla Schalke 04.

90+1
    Trzy minuty. Tyle doliczył arbiter spotkania.

89
    Delgado ledwo co pojawił się na murawie, a już otrzymał żółtą kartkę.

87
    Co za szybkość Draxlera. Młody Niemiec zdołał złapać piłkę, zejść do środka, wpaść w pole karne i oddać strzał, ale to ostatnie pozostawiło wiele do życzenia.

86
    Szalai na spalonym.

85
    Trzy zmiany na raz. Delgado w miejsce Safariego, Degen za Freia i w drużynie goście Hoogland melduję się za Meyera.

82
    Sommer był bardzo bliski bramki samobójczej. Golkiper gospodarzy skiksował przy wybiciu piłki, ale na szczęście przeleciała ona obok bramki.

80
    Ostre wejście Kolasinaca w Sio. Rzut wolny dla Basel i piłka od razu przegrana na drugą stronę.

79
    Zmiana w drużynie Schalke. Za Aogo wchodzi Kolasinac.

77
    W drugiej połowie widać całkowitą dominację FC Basel, mimo straty bramki gospodarze się nie poddają.

76
    Sio przejął piłkę przed polem karnym, świetnie zagrał do dobrze ustawionego Stockera, ale ten w sytuacji sam na sam strzela obok bramki.