Madison Keys
0
3 2
Środa 02.10.2013, 10:42ATP Pekin - China Open (kort twardy)

Agnieszka Radwańska zasłużenie pokonuje Amerykankę, Madison Keys 6:3, 6:2. Polka pokazała dziś lepszy tenis, a także większe doświadczenie na kortach. Amerykanka grała bardzo nierówno – miała dobre momenty, zwłaszcza przy pomocy mocnego podania, ale często nie wytrzymywała też presji, niepotrzebnie atakując siłowo. (12:00:19)

Koniec meczu

6:2
    Precyzyjny serwis i później już tylko absolutna kontrola tej piłki! Radwańska w wolny kort. Gem, set i mecz!

A-40
    W swoim stylu, nie wytrzymuje Keys i zagrywa w siatkę. Druga piłka meczowa po stronie Radwańskiej.

40-40
    Madison Keys broni piłkę meczową. Obie Panie wymieniły się teraz "uprzejmościami" przy siatce.

40-30
    Dobry serwis Agnieszki i znów mieliśmy nieco dłuższą wymianę, której nie wytrzymała Keys, trafiając w siatkę. Piłka meczowa!

30-30
    Walczy Amerykanka. Długa wymiana kończy się na jej korzyść.

30-15
    Myli się teraz Agnieszka i trafia w taśmę.

30-0
    Autowy return Madison Keys.

15-0
    Zasygnalizowany został aut, ale Polka wywołała challenge i miała rację! As serwisowy!

5:2
    Precyzyjnie smeczuje Madison Keys i zdobywa pierwszego gema przy własnym podaniu.

30-40
    Radwańska broni pierwszą piłkę. Keys wyrzuca.

15-40
    Nieudany atak Radwańskiej i Keys przed szansą na wygranie pierwszego gema serwisowego, w tym secie.

15-30
    Świetny smecz Keys.

15-15
    Nieudany skrót Agnieszki Radwańskiej. Po 15.

15-0
    Przestrzeliła Amerykanka. Gra bardzo nerwowo.

5:1
    Tak jest! Kapitalny serwis w linie i Keys odpowiada w taśmę. Radwańska bardzo blisko wygrania tego spotkania!