Niżny Nowogród – Atłant 1:3 (koniec) | Bars – Sankt Petersburg 1:3 (koniec)
1:3 (1:0, 0:1, 0:2)
HK Atłant Mytiszczi
Czwartek 03.10.2013, 17:30Kontinental Hockey League

Dziękuję za uwagę i zapraszam do częstego odwiedzania Lajfy.com. (19:56:34)

HK Atlant dość niespodziewanie wygrywa 3:1 na wyjeździe z Torpedo Niżny Nowogród. Goście mimo że przegrywali zdołali odrobić stratę, a potem jeszcze objąć prowadzenie.

60:00

59:45
    Gol dla Atlantu!

Pusta bramka gospodarzy, którzy popełniają błąd przy rozgrywaniu krążka. Ten zostaje przejęty przez Rafaela Batyršina, a SIERGIEJ ŠMELJOV kieruje go do pustej bramki.

58:40
    Potapov leży na lodzie i trzyma się za twarz.

57:34
    Zawodnicy Atlantu przejęli krążek i długo trzymali go w pobliżu bramki Kovala.

56:31
    Kolejna nie udana akcja Torpedo. Tym razem niecelnie do przodu zagrywał Valentěnko.

55:58
    Mimo że do końca pozostało trochę ponad 4 minuty, to nie widać by gospodarze zbytnio ryzykowali i atakowali rywali zdecydowanie wyżej.

55:14
    Arťuchin z dystansu, ale został zablokowany.

54:03
    Szybka akcja gospodarzy, ale ostanie podanie było za mocno i spokojnie może interweniować Galimov.

53:39
    Niedobry fragment meczu dla graczy Torpedo.

52:12
    Gospodarze rzucili się do rozpaczliwego ataku. Na razie Atlant broni się dość wysoko i Torpedo ma problem z wjechaniem do tercji obronnej rywala.

51:01

Kontra gości, którzy przejmują krążek. DYBYLENKO najpierw jest blokowany, ale przy drugiej próbie zagrywa gumę przed bramkę Torpedo, gdzie ta odbija się jeszcze od obrońcy i wpada do bramki.