Zawisza – Korona 0:1 (koniec) | Śląsk – Zagłębie L. 2:0 (koniec)
Zawisza Bydgoszcz
0:1 (0:0)
Korona Kielce
Piątek 04.10.2013, 18:00 • Stadion Zawiszy im. Zdzisława Krzyszkowiaka, Bydgoszcz • PKO Ekstraklasa

Zawisza po ciekawym spotkaniu przegrywa z Koroną 1:0. Wynik nie oddaje tego, co działo się na boisku. Jednak trzy punkty jadą do Kielc. Dziękujmy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje live w portalu lajfy.com! (19:56:48)

90+5
    Vasconcelos poszedł do końca za piłkę, ale kopnął wychodzącego z bramki Małkowskiego! Żółta kartka dla napastnika Zawiszy!

90+3
    Lewczuk z prawej strony wrzucił futbolówkę w pole karne do Luisa Carlosa, który efektownymi nożycami oddał strzał, ale za słaby.

90+2
    Luis Carlos dobrze zakręcił obrońcą, zszedł do środka, ale jego strzał nie mógł zaskoczyć Małkowskiego.

90
    Arbiter prowadzący to spotkanie zdecydował się doliczyć aż sześć minut do regulaminowych 90!

89
    Sebastian Ziajka zdecydował się na strzał sprzed pola karnego, ale piłka nie zmierzała w światło bramki Kaczmarka.

88
    Ostatnie minuty tego spotkania! Zawisza całym zespołem atakuje bramkę Korony! Goście bronią się rozpaczliwie przed stratą bramki!

86
    Lewczuk dośrodkowuje w pole karne do Vasco, jednak portugalskiego napastnika Zawiszy ubiegł Małkowski.

85
    Ostatnie minuty to dominacja Zawiszy, jednak nie przekłada się to na sytuacje bramkowe.

84
    Pavel Stano jest opatrywany poza boiskiem. Gra zostaje wznowiona.

82
    Stano po zderzeniu głowami w polu karnym z Masłowskim ma problemy z powrotem do gry. Warto wspomnieć, że Korona wykorzystała już limit zmian.

81
    Ziajka dośrodkowuje prosto w ręce Zbigniewa Małkowskiego. Gospodarze nie mają pomysłu na grę.

80
    Igor Lewczuk świetnie przedarł się prawą stroną, podał do Wójcickiego, który podcinką zagrał w pole karne do Masłowskiego. Jednak gracz Zawiszy nie zdołał przejąć futbolówki.

79
    Zmiana w drużynie Korona Kielce: z boiska schodzi Vanja Marković, na boisku pojawia się Vlastimir Jovanović.

78
    Piłkarze Zawiszy w ostatnim czasie popełniają zbyt wiele błędów.. Gospodarze nie potrafią zagrozić bramce Małkowskiego.

76
    Zmiana w drużynie Zawisza Bydgoszcz: z boiska schodzi Vahan Gevorgyan, na boisku pojawia się Luís Carlos.

75
    Gol dla Korony!
    Z rzutu rożnego piłkę do bramki pakuje SYLWESTRZAK! Bardzo biernie w obronie zachowali się obrońcy Zawiszy! Lepiej w tej sytuacji mógł się także zachować Wojciech Kaczmarek.