Azoty – Chrobry 27:28 (koniec) | Piotrkowianin – Stal 31:36 (koniec)
27:28 (12:16)
KGHM Chrobry Głogów
Sobota 12.10.2013, 18:00 • MOSiR Puławy • Orlen Superliga mężczyzn

57
    Gol kontaktowy Jankowskiego! Do tego 2 karne minuty dla Mariusza Gujskiego. (25:26) (25:26)

44
    Stęczniewski wrócił do bramki i broni rzut gości. Druga dziś kara dla Prakapenii. (17:23) (17:23)

36
    Na boisku Łyżwa, którego rzut jest z łatwością zablokowany. Kontra powstrzymana przez Krajewskiego, ale oznacza to dwie minuty dla tego właśnie gracza.

17
    Na boisku Tylutki, Grrzybowski i Przybylski. Azoty słabo radzą sobie jak dotąd w obronie, stąd te zmiany. Dwie minuty dla Gregora. To dobry czas na odrobienie strat dla Azotów. (7:11) (7:11)

KS Azoty-Puławy: Stęczniewski, Krajewski, Babicz, Masłowski, Kus, Szyba, Ćwikliński
    KGHM Chrobry Głogów: Świrkula, Gromyko, Łucak, Prakapenia, Gregor, Świtała, Gujski

Sędziowie: Dębski, Rodacki (Kielce)