Lev – Saławat 2:3 (koniec) | HC Slovan – Czelabińsk 6:5 (koniec)
HC SLOVAN Bratislava
6:5 (1:3, 2:1, 3:1)
Traktor Czelabińsk
Niedziela 13.10.2013, 16:00Kontinental Hockey League

Dziękuję za uwagę i zapraszam do śledzenia na Lajfy.com dwóch wieczornych meczów NHL. (18:34:06)

Slovan Bratysława po szalonym meczu pokonuje u siebie 6:5 Traktor Czelabińsk.

Gol dla Slovana!

Kontra gospodarzy. Z krążkiem w tercje obronną rywali wpada TOMAS NETIK i piekielnie mocnym strzałem daje prowadzenie swojemu zespołowi.

58:45
    Kontiola próbował z dystansu. Niecelnie.

57:05
    Goście w pełnym składzie.

56:49
    Fantastyczna akcja Kontioli, który urwał się obrońcy i dwa razy uderzał na bramkę Janusa. Rezerwowy bramkarz gospodarzy ratuje swój zespół przed utratą gola w końcówce.

56:00
    Do końca pozostały cztery minuty, a Slovan jeszcze przez 60 sekund będzie grać w przewadze.