Cypr – Albania 0:0 (koniec) | Azerbejdżan – Rosja 1:1 (koniec) | Izrael – Irlandia Północna 1:1 (koniec)
Portugalia – Luksemburg 3:0 (koniec) | Grecja – Liechtenstein 2:0 (koniec) | Litwa – Bośnia i Herc. 0:1 (koniec)
Norwegia – Islandia 1:1 (koniec) | Szwajcaria – Słowenia 1:0 (koniec) | Węgry – Andora 2:0 (koniec)
Rumunia – Estonia 2:0 (koniec) | Turcja – Holandia 0:2 (koniec) | Lotwa – Słowacja 2:2 (koniec)
Bułgaria – Czechy 0:1 (koniec) | Dania – Malta 6:0 (koniec) | Serbia – Macedonia Płn. 5:1 (koniec)
Włochy – Armenia 2:2 (koniec) | W-y Owcze – Austria 0:3 (koniec) | Irlandia – Kazachstan 3:1 (koniec)
Szwecja – Niemcy 3:5 (koniec) | Francja – Finlandia 3:0 (koniec) | Hiszpania – Gruzja 2:0 (koniec)
Belgia – Walia. 1:1 (koniec) | Szkocja – Chorwacja 2:0 (koniec) | Anglia – Polska 2:0 (koniec)
Czarnogóra – Mołdawia 2:5 (koniec) | San Marino – Ukraina 0:8 (koniec)
Francja
3:0 (1:0)
Finlandia
Wtorek 15.10.2013, 21:00 • Stade de France • Eliminacje Mistrzostw Świata (Europa)

Na MVP spotkania wybieram Francka Ribery'ego, który był najgroźniejszym zawodnikiem reprezentacji Francji. Zawodnik Bayernu Monachium w 1. połowie popisał się fenomenalnym trafieniem, natomiast na koniec spotkania zaliczył ładną asystę przy efektownym golu Benzemy. (22:56:46)

Mimo, iż 2. połowa była słabsza od pierwszych 45. minut, Francuzi stwarzali sobie mniej sytuacji to jednak zdobyli, aż 2. gole. Wynik w pełni odzwierciedla klasę jako prezentowali zawodnicy obu reprezentacji. Trójkolorowi mogą teraz spokojnie przygotowywać się do baraży.

90+3
    Krótka przerwa w grze, na murawie pojawił się nieoczekiwany gość z trybun.

90+2
    Bardzo mocny strzał zza pola karnego oddał Pogba, piłkę przed siebie sparował fiński golkiper.

90+2
    Nie śpieszą się z atakami zawodnicy gospodarzy.

90
    Zawodnicy pograją jeszcze 3. minuty.

88
    Zaledwie 6. minut potrzebował Benzema by wpisać się na listę strzelców. Ten gol przypominał bramkę Aguero strzeloną w derbach Manchesteru.

87
    Gol dla Francji! Strzelcem bramki KARIM BEZNZEMA!
    Z lewej strony pola karnego miękką piłkę zagrał Ribery, a stojący na 5. metrze napastnik Realu Madryt ustawiony tyłem do bramki skierował w ekwilibrystyczny sposób futbolówkę do siatki!

86
    Zmiana w reprezentacji Finlandii: Furuholm wchodzi za Pukkiego.

84
    Niecelnie zza pola karnego uderzał Hetemaj.

83
    Pięknym rajdem popisał się Evra, wyłożył piłkę na 8. metr, a z tak bliskiej odległości w bramkę nie trafił Cabaye!

82
    Spod linii końcowej zagrywał Ribery, dobrze ustawiony był przed bramką Maenpaa.

81
    Zmiana w reprezentacji Francji: Benzema wchodzi za Giroud.

80
    Zmiana w reprezentacji Finlandii: Riku Riski wchodzi za Hamalainena.

79
    Debuchy zza pola karnego oddał strzał na wiwat.

77
    Poszli za ciosem Francuzi, po strzale głową Remy'ego piłka trafiła w słupek!

76
    Gol dla Francji! Strzelcem bramki samobójczej JOONA TOIVIO!
    Po strzale głową Giroud z najbliższej odległości piłkę do własnej brami zapakował Toivio!