Niżny Nowogród – Donieck 1:0 (koniec) | HC Slovan – Din. Ryga 3:4 (koniec)
Torpedo Niżny Nowogród
1:0 (0:0, 0:0, 1:0)
HK Donnbass Donieck
Czwartek 17.10.2013, 17:00 • Pałac Sportowy Związków Zawodowych • Kontinental Hockey League

Dziękuje za uwagę, zapraszam ponownie na lajfy.com! (19:26:11)

Skromne zwycięstwo Torpedo Niżny Nowogród. Pierwsze dwie odsłony meczu nie były zbyt emocjonujące. Dopiero 3. tercja przyniosła rozstrzygnięcie. Bramkę na wagę zwycięstwa zdobył Kanadyjczyk Tim Brent.

60:00

60:00
    Obustronne wykluczenie na koniec meczu. Karę otrzymują Laine oraz Khomitsky za nadmierną ostrość w grze.

59:30
    Donnbass zdejmuje bramkarza.

58:40
    Mogło być 2:0!
    Galuzin wyszedł sam na sam z Leightonem, nie wiele brakoło do strzelenia gola.

57:00
    Kaspar doskonale zagrywa do Wilsona, najeżdża na Kovala przed, którym stoi również Varlamov. Koval wychodzi górą z tej akcji.

56:40
    KOval przerywa akcję Nedorosta.

56:18
    Donnbass Doniec gra wysoko, Torpedo nie może przedostać się do tercji ofensywnej.

55:35
    Goście mają coraz mniej czasu na odrobienie strat. Na dodatek akcja przeniosła się pod ich bramkę.

54:45
    Parshin próbuje indywidualnej akcji, jednak obrona gości dobrze czyta jego zamiary.

54:15
    Uwolnienie Donnbassu.

53:30
    Goście podnoszą tempo swojej gry, próbują doprowadzić do wyrównania.

52:40
    Razinov strzela obok bramki.

52:37
    Graz zostanie wznowiona po prawej stronie Kovala.

52:37
    Timeout dla gospodarzy.

52:25
    Donnbass Doniec próbuje odrobić straty. Obrona Torpedo jest nie do przejścia.

51:31
    Bramka dla Torpedo!
    Świetnie rozegrany "zamek". Najpierw Leighton obronił pierwszy strzał, krążek odbił się poza bramkę gdzie przejął go Wolski, jedn z obrońców rzucił się pod gumę jednak na dobitkę BRENTA nie było mocnych.