Annika Beck
Annika Beck
2
6 63 7
Piątek 18.10.2013, 13:09BGL BNP Paribas Luxembourg Open - BGL BNP Paribas Luxembourg Open (kort twardy halowy)

Za nami pasjonujące widowisko. W tym spotkaniu było wszystko, zwroty akcji, przełamania, odłamania. Po pierwszym szybkim nic nie zapowiadało tak zaciętego meczu, Polka jednak w drugim secie wróciła do gry, obroniła piłke meczową i zwyciężyła w tiebreaku. Trzeci set był już morderzy, długie gemy i tiebreak. Niestety minimalnie lepsza okazała się Beck i to ona zagra w półfinale. Piter należą się jednak ogromne słowa pochwały, za świetną grę z wyżej notowaną rywalką. To wszystko na dziś. Dziękuje za uwagę. (16:35:10)

Koniec meczu

6:7
    I niestety...kolejna długa wymiana Polka wyrzuca w aut i to mordercze spotkanie wygrywa Beck.

5-6
    Po długiej wymianie górą Niemka i niestety mamy piłkę meczową dla Beck.

5-5
    Polka kończy wymianę świetnym atakiem po prostej i odłamuje!

4-5
    Po długiej wymianie Polka wyrzuca w aut i mamy miniprzełmanie.

4-4
    Dobra odpowiedź Piter.

3-4
    I ponownie górą Niemka.

3-3
    Długa wymiana i Polka popełnia błąd uderzając w siatke.

3-2
    Świetny atak po prostej Piter i Polka wychodzi na prowadzenie.