34
Jastrzębski Węgiel
1
36; 25
Wtorek 22.10.2013, 18:00 • TVF Sport Complex Baskent Sports Hall w Ankarze • Liga Mistrzów

0:0
    Mecz pomiędzy faworytami grupy F Ligi Mistrzów, kończy się zwycięstwem Halkbanku Ankara 3:1. Jastrzębski Węgiel tylko w pierwszym secie nawiązał walkę z turecką ekipą. W kolejnych odsłonach polska drużyna popełniała zbyt dużo błędów własnych. Wśród gospodarzy najlepiej zaprezentowała się czwórka piłkarzy sprowadzonych w ostatnim okienku transferowym na czele z Juantoreną, który przez cały mecz grał właściwie na środkach przeciwbólowych.

Dziękuje za śledzenie relacji i zapraszam na kolejne tylko na lajfy.com! (20:09:03)

25:20
    Czwarty set skończony.

25:20
    Pajenk zagrywa w aut i kończy się ten mecz porażką Jastrzębskiego Węgla.

24:20
    Jeszcze broni się polska drużyna.

24:19
    Błąd Pajenka na środku siatki. Będzie matchball dla gospodarzy.

23:19
    Kończy Tzourits bez problemów.

22:19
    Znowu Juantorena. Tym razem wybija piłkę po rękach blokujących Jastrzębskiego Węgla.

21:19
    Bomba Juantoreny z lewego skrzydła.

20:19
    Pajenk uderza ze środka i nie bronią tej piłki gospodarze.

20:18
    Błąd w polu serwisowym Masnego.

19:18
    Zagrywka Kazijskiego w siatkę.

19:17
    Trafił po skosie Juantorena. Kubańczyk w cudowny sposób ominął potrójny blok. Przerwę bierze Lorenzo Bernardi.

18:17
    Łasko bez bloku uderza w aut.

17:17
    Duże zamieszanie na siatce i punkt zdobyty przez Batura.

16:17
    Duże problemy w przyjęciu gospodarzy i kontrę wykorzystuje Michał Kubiak. Czas dla Stojczewa.

16:16
    Kolejny as serwisowy van de Voorde!

16:15
    W przyjęciu poruszony Juantorena. Świetna zagrywka van de Voorde.

16:14
    W aut w polu serwisowym zagrywa Tzourits.

16:13
    Również Kubiak nadział się na turecki blok. Druga przerwa techniczna, już przy prowadzeniu Halkbanku.

Sławomir Szczęch

Sport Toto Ankara: Kazijski, Karaagac, Yasar, Juantorena, Ayvazoglu, Raphael, Subasi, Batur, Koc, Tzourits, Sahin, Tekeli
    Jastrzębski Węgiel: Łasko, Gierczyński, Popiwczak, Pajenk, Malinowski, Masny, van de Voorde, Jarmoc, Kubiak, Filippov, Bontje, Wojtaszek

Sędziowie: F. Pasquali – S. Brutman