Arizona Coyotes
5:4 (0:1, 3:2, 2:1)
Edmonton Oilers
Sobota 26.10.2013, 21:05 • Jobing.com Arena • National Hockey League

Dzisiaj w nocy o godzinie 1:00 kolejne spotkanie rozgrywają Pingwiny. Zapraszamy do lektury zapowiedzi meczowej na portalu Polskich Pingwinów! (23:37:13)

Dziękuje za uwagę i zapraszam ponownie na lajfy.com!

Koniec! Kojoty po efektownym spotkaniu pokonują Olejarzy 5:4!

60:00

59:12
    Zamieszanie pod bramką Kojotów! Smith mrozi gumę. Zwycięstwo coraz bliżej...

59:00
    Ostatnia minuta 3. tercji.

58:30
    Oilers grają bez bramkarza.

57:35
    Michalek wybija gumę do tercji Oilers, chwila na zmianę formacji.

56:34
    Tym razem przewagi Kojotom wykorzystać się nie udało. Gramy 5 na 5.

55:04
    Edmonton wybija gumę pod bramkę Smitha.

54:34
    Smid otrzymał karę mniejszą za przeszkadzanie. Phoenix po raz kolejny w przewadze.

54:28
    Eberle próbował podać na środek ale nic z tego.

53:12
    Coyotes ponownie atakują na bramkę Labarbery.

52:23
    Gol dla Phoenix!

GOOOL! Kolejna gra w przewadze wykorzystana! Ekman-Larsson precyzyjnym strzałem pokonuje Labarbere!

52:13
    Kojoty rozgrywają zamek w tercji Olejarzy...

51:21
    Biełow na ławce kar za grę wysokim kijem. Gospodarze po raz kolejny w przewadze.

50:40

Gol! Kojoty wykorzystują grę w przewadze i wyrównują stan spotkania! YANDLE spod niebieskiej wpakował gumę do siatki Olejarzy.

49:50
    Ference odesłany na ławkę kar za spowodowanie upadku przeciwnika.

48:43
    Kennedy stracił gumę w tercji Edmontonu. Goście ruszają z kontrą.

47:23
    Gol dla Edmonton!

Olejarze na prowadzeniu! Przepiękny strzał Nugenta-Hopkinsa, tor lotu zmienił jeszcze Jones i Smith był bez szans.

46:38
    Mocny strzał Vrbaty odbija sięod Laberbery i wędruje nad jego bramkę.

45:32
    Kojoty prowadzą grę, zobaczymy co z tego wyjdzie.

44:23
    Piekielnie mocny strzał Perrona, dobra interwencja Smitha!

43:23
    Edmonton wybija gumę na uwolnienie.

42:33
    Świetny strzał Ribeira! Broni Labarbera.

41:42
    Przewaga nie wykorzystana. Petry wraca do gry.

40:23
    Phoenix zakłada zamek w tercji Edmontonu...

40:01
    Pierwsze wznowienie trzeciej tercji dla Kojotów.

40:01
    Trzecia tercja rozpoczęta.

Trzecia tercja rozpocznie się ok. 23:00.

Koniec 2. tercji spotkania. Po dobrych 40. minutach Coyotes remisują z Oilers 3:3.

40:00
    Druga tercja skończona.

39:42
    Karę mniejszą za zahaczanie otrzymał Petry.

39:04
    Gol dla Edmontonu!

Bramka do szatni dla Kojotów i mamy remis! Świetnie rozegrali to zawodnicy z Edmontonu. Schultz podał na drugi słupek do PERRONA, który pewnie pokonuje Smitha.

39:00
    Ostatnia minuta 2. tercji spotkania.

38:13
    Ładny strzał Doana z nadgarstka, golkiper Oilers poradził sobie jednak z tym zagraniem.

37:32
    Nieudane dalekie podanie Doana przed niebieską do Klinkhammera.

36:41
    Gordon strzela po lodzie, Smith odbija gumę.

35:32
    Smith mrozi gumę po strzale Eberle. Wznowienie w tercji Kojotów.

34:54
    Ference trafia w poprzeczkę!

34:21
    Kojoty spokojnie rozgrywają gumę.

33:35
    Goście wybijają gumę na uwolnienie. Wznowienie pod bramką Labarbery.

32:54
    W bramce Edmontonu pojawił się ponownie Labarbera.

32:45
    Guma opuszcza obszar gry po strzale Perrona. Kolejna przerwa w grze.

31:17
    Ładny strzał Mossa. Mrozi gumę golkiper Oilers.

29:27
    Ładny hit Schlemki na Pitlicku.

28:03

Bramka kontaktowa dla Olejarzy! ACTON dobił strzał Bagera tym samym pokonując Smitha. 3:2!

26:12
    Gospodarze po fantastycznym początku drugiej tercji odrobili stratę jednej bramki z pierwszej tercji spotkania i wyszli na bezpieczne, dwubramkowe prowadzenie.

25:43
    Labarbere w bramce Edmontonu zmienił Dubnyk.

25:43

Olejarze tracą kolejną bramkę! SCHLEMKO huknął spod niebieskiej pewnie pokonując Labarbere!

25:20

Kojoty wychodzą na prowadzenie! STONE ładnym strzałem spod bandy pokonuje Labarbere! 2:1!

24:38
    Nugent-Hopkins trafia w słupek! Blisko było!

23:07
    Edmonton wybija krążek na uwolnienie. Wycofanie gry do tercji obronnej Oilers.

22:50
    Mocny strzał Doana przelatuje obok bramki Olejarzy.

22:10
    Stone blokuje podanie Jonesa.

21:38
    Strzał Stona spod niebieskiej, Laberbera odbija gumę.

20:47

Świetna akcja Kojotów! Doan podał do Ekman-Larssona, ten do Hanzala, który zmieniając tor lotu krążka wbił gumę do siatki Labarbery.

20:20
    Doan wraca do gry. Phoenix już w piątkę.

20:01
    Pierwsze wznowienie drugiej tercji dla Kojotów.

20:01
    Druga tercja rozpoczęta.

Druga tercja rozpocznie się o 22:00.

Koniec 1. tercji spotkania. Po 20. minutach gry Kojoty przegrywają z Olejarzami 0:1.

20:00
    Pierwsza tercja skończona.

19:11
    Olejarze cały czas rozgrywają zamek w tercji Kojotów...

19:00
    Rozpoczęła się ostatnia minuta pierwszej tercji spotkania.

18:20
    Doan otrzymał karę mniejszą za podcięcie.

17:03
    Ribeiro po rykoszecie obok bramki Labarbery.

16:13
    Sprytna zagranie Jakupowa, który chciał zagrać zza bramki Smitha na środek, niestety wykonanie pomysłu było niezbyt udane.

15:42
    Obydwa zespoły grają już w pełnych zestawieniach.

14:03
    Morris ze świetnej pozycji przestrzelił!

13:42
    Siły na lodzie wyrównane. Hanzel otrzymał karę mniejszą za natarcie.

13:32
    Coyotes ponownie mają problemy z założeniem zamka.

13:04
    Goście wybijają gumę pod bramkę gospodarzy.

12:58
    Kara techniczna dla Olejarzy za nadmierną ilość zawodników na lodzie.

12:04
    Zawodnicy z Arizony na pozycji spalonej. Wycofanie gry do tercji neutralnej.

11:55
    Smith mrozi strzał Actona. Pierwsze przepychanki pomiędzy zawodnikami.

10:12
    Dla Pitlicka była to pierwsza bramka w lidze NHL.

9:59

Szybka konta gości i mamy pierwszą, dosyć przypadkową bramkę! PITLICK wjechał do tercji Kojotów i oddał niezbyt mocny strzał z ostrego kąta po lodzie. Guma prześlizgnęła się pomiędzy parkanami Smitha. 0:1!

9:11
    Zamieszanie pod bramką Kojotów, Smith przez chwilę nie wiedział gdzie jest guma, ta uciekła po chwili za jego bramkę.

8:17
    Ładny strzał Gordona po lodzie, Smith broni parkanami.

7:03
    Walka o gumę za bramką Labarbery.

6:11
    Hemsky odbiera krążek spod kija Kennedy'ego.

5:34
    Olejarze grają już w pełnym zestawieniu.

5:30
    Mocny strzał Morrisa spod niebieskiej. Dobra interwencja Labarbery.

4:01
    Edmonton wyrzuca gumę pod bramkę Smitha.

3:34
    Karę mniejszą za natarcie otrzymał Jones. Kojoty w przewadze.

3:31
    Sędzia sygnalizuje karę dla Edmontonu...

2:56
    Arcobello strzelał z backhandu, Smith odbija gumę.

1:28
    Ładny strzał Jakupowa! Pierwsza dobra interwencja Smitha.

0:57
    Ribeiro spod niebieskiej, spokojna interwencja Labarbery.

0:34
    Phoenix wprowadza gumę do tercji Oilers.

0:01
    Pierwsze wznowienie dla Olejarzy.

00:01
    Mecz się właśnie rozpoczął..

Zawodnicy na lodzie.

Phoenix Coyotes: Smith (Greiss) – Michálek, Ekman-Larsson, Yandle, Morris, Klesla, Schlemko – Doan, Vermette, Klinkhammer – Vrbata, Hanzal, Korpikoski – Moss, Ribeiro, Boedker – Bissonnette, Halpern, Chipchura

Edmonton Oilers: Labarbera (Dubnyk) – Ference, Schultz N., Petry, Šmíd, Bělov, Schultz J. – Jakupov, Nugent-Hopkins, Eberle – Hemský, Arcobello, Perron – Pitlick, Gordon, Jones – Eager, Acton, Gazdic

Sędziowie: Furlatt, St. Pierre – Gibbs, Heyer.

Olejarze także występują w Dywizji Pacyficznej. Oni jednak zajmują ostatnią lokatę w swojej dywizji. Po 11 meczach Edmonton ma zaledwie siedem punktów.

Kojoty to aktualnie czwarta drużyna Dywizji Pacyficznej. Phoenix po 11 spotkaniach ma na swoim koncie 14 punktów. Przypomnijmy, że zwycięstwo w NHL nagradzane jest dwoma, a nie trzema oczkami.

W sobotni wieczór czasu polskiego odbędzie się spotkanie reprezentantów Konferencji Zachodniej – Phoenix Coyotes oraz Edmonton Oilers.

Liga NHL rozkręca się na dobre. Miesiąc rozgrywek już niemal za nami, wyłonili się już pierwsi liderzy ligowych tabel.

Spotkanie ligi NHL, mecz pomiędzy Phoenix Coyotes, a Edmonton Oilers.

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 21:00.

Dawid Szewczyk

Składy i statystyki: 21. Hanzal (Ekman-Larsson, Doan), 26. Stone, 26. Schlemko (Kennedy), 51. Yandle (Ekman-Larsson, Vrbata), 53. Ekman-Larsson (Yandle, Vrbata) – 10. Pitlick (Acton), 29. Acton (Bager, Gazdic), 40. Perron (Schultz, Eberle), 48. Jones (Nugent-Hopkins, Jakupow)

Arizona Coyotes: Smith (Greiss) – Michálek, Ekman-Larsson, Yandle, Morris, Klesla, Schlemko – Doan, Vermette, Klinkhammer – Vrbata, Hanzal, Korpikoski – Moss, Ribeiro, Boedker – Bissonnette, Halpern, Chipchura

Sędziowie: Furlatt, St. Pierre – Gibbs, Heyer