Bayern – Hertha 3:2 (koniec) | Schalke 04 – Borussia D. 1:3 (koniec) | Bayer – Augsburg 2:1 (koniec)
Hannover – Hoffenheim 1:4 (koniec) | Mainz – Braunschweig 2:0 (koniec) | Wolfsburg – Werder 3:0 (koniec)
Bayern Monachium
3:2 (1:1)
Hertha Berlin
Sobota 26.10.2013, 15:30 • Allianz Arena, Monachium • Niemiecka Bundesliga

Bayern pozostaje na fotelu lidera, a do zwycięstwa mocno przyczynił się Mario Mandzukić, którego wybieram jako gracza meczu! Zapraszamy do innych relacji na lajfy.com! (17:31:14)

Bayern Monachium wygrywa kolejny mecz w sezonie, tym razem z Herthą Berlin 3:2! Przepiękny mecz trzymał nas w niepewności do ostatnich minut i właśnie do końcowego gwizdka sędziego wynik mógł ulec zmianie!

90+4
    Hertha stara się jeszcze szaleńczo zaatakować. Bayern jest doświadczony i skutecznie utrzymuje się przy piłce na połowie Herthy.

90+3
    Mandzukić zachowuje się niefair i przetrzymuje piłkę w rękach. Götze opatrywany poza linią boczną przez medyków.

90+2
    Nie ma rzutu karnego dla Herthy! Ramos zdziwiony leży w polu karnym, trener także domaga się karnego. Faul chyba był, ale jeśli jednak, to tuż przed linią. Nie ma nawet wolnego.

90
    Brzydkie i niepotrzebne wejście Skjelbreda w nogi Mandzukicia. Żółta kartka.

89
    Gospodarze oddają nieco inicjatywy przeciwnikowi, co może się nie skończyć dobrze dla nich samych! Hertha pokazała już dzisiaj, że potrafi strzelać bramki.

87
    Bayern w końcówce chce jeszcze skubnąć jakieś trafienie. Brawa dla obu zespołów za dzisiejszą postawę.

86
    Zmiana w drużynie Hertha Berlin: z boiska schodzi Hosogai, na boisku pojawia się Ronny.

86
    Szykuje się ostatnia zmiana w ekipie Herthy.

85
    Zbliżają się ostatnie minuty dzisiejszego meczu, ale Bayern jeszcze nie może czuć się pewnie! Hertha jest w stanie doprowadzić do wyrównania.

83
    Rafinha zgubił obrońcę jednym wypuszczeniem sobie piłki! Zagranie do wbiegającego Ribery'ego, który krzyżakiem z piętki chciał pokonać Krafta! To byłaby bramka marzenie, chyba decydująca o wyniku meczu!

81
    Allagui w pierwszej akcji! Ładnie wybiegł do podania i wydawało się, że był faulowany! Sędzia nie dotyka gwizdka!

80
    Spokojniejszy okres gry, zawodnicy chyba nieco opadli z sił po takim dobrym dotychczasowym tempie gry.

78
    Dwie zmiany w ekipie z Berlina. Za Ben-Hatirę Mukhtar. Za Bergha Allagui.

76
    Kąśliwy strzał Schulza zmierzający w stronę bramki tuż przy słupku. Skutecznie Neuer, który łapie piłkę przy ziemi.

74
    Gwizdy na stadionie po gwizdku sędziego. Hertha wznawia od rzutu wolnego, chwila oddechu dla defensywy.

73
    Mandzukić osamotniony przed polem karnym Herthy nie był w stanie nic zdziałać. Strata Bayernu i przyjezdni będą chcieli wyjść z połowy.