Bayern – Hertha 3:2 (koniec) | Schalke 04 – Borussia D. 1:3 (koniec) | Bayer – Augsburg 2:1 (koniec)
Hannover – Hoffenheim 1:4 (koniec) | Mainz – Braunschweig 2:0 (koniec) | Wolfsburg – Werder 3:0 (koniec)
FSV Mainz 05
2:0 (1:0)
Eintracht Braunschweig
Sobota 26.10.2013, 15:30 • Coface Arena, Mainz • Niemiecka Bundesliga

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 15:30.

Dziesiąta kolejka niemieckiej Bundesligi, spotkanie pomiędzy 1. FSV Mainz 05, a Eintracht Braunschweig.

Dziewięć kolejek ligi niemieckiej już za nami. Czas na okrągłą dziesiątą turę spotkań.

Braunschweig to czerwona latarnia ligi niemieckiej. Piłkarze Eintrachtu po 9 spotkaniach mają zaledwie cztery punkty i zajmują ostatnie miejsce w lidze.

Mainz zaś to 14 drużyna Bundesligi. Piłkarze FSV po 9. spotkaniach mają 10 punktów.

Na relację z tego meczu zapraszamy na lajfy.com!

1. FSV Mainz 05: H. Müller – Pospěch, Noveski, Svensson, Díaz – Parker, N. Müller, Zimling, Soto, Park – Okazaki.
    Rezerwowi: Wetklo – Bell, Geis, Moritz, Ede, Choupo-Moting, Schahin.

Eintracht Braunschweig: Davari – Elabdellaoui, Bičakčić, Doğan, Reichel – Caligiuri, Theuerkauf, Perthel – Bellarabi, Ademi, Boland.
    Rezerwowi: Later – Washausen, Kratz, Kumbela, Oehrl, Korte, Kruppke.

Sędziowie: Siebert – Hacker, Seidel.

1
    Mecz się właśnie rozpoczął..

1
    Rozpoczęli spotkanie zawodnicy Mainz.

2
    Grę od bramki wznawia Muller po niezbyt udanym ataku gości.

3
    Na murawie z bólu zwija się Okazaki. Sędzia przerywa grę.

5
    Nabierała tempa akcja FSV, ale Parker znalazł się na pozycji spalonej. Piłka dla Eintrachtu.

6
    Przyjezdni rozgrywają piłkę przed polem karnym Mainz.

7
    Ładne dośrodkowanie Okazakiego! Niestety nikt z zawodników Mainz nie był w stanie przyjąć piłki.

8
    Gol dla Mainz!
    Bramkę zdobył SHINJI OKAZAKI.

Świetne dalekie podanie Diaza do pola karnego Mainz wykorzystuje SHINJI OKAZAKI pokonując Davariego strzałem w okienko bramki!

10
    Mainz ponownie w posiadaniu futbolówki.

11
    Ponownie próbowali zaskoczyć gospodarze gości dalekim podaniem, tym razem jednak Okazaki nie zdołał przyjąć piłki.

12
    Gra wycofana pod bramkę Mullera. Golkiper Mainz wykupuje piłkę.

13
    Tempo gry nieco opadło.

15
    Braunschweig nie może przez dłuższy czas utrzymać się przy piłce. Każda ich akcja kończy się momentalną stratą posiadania piłki.

17
    Muller zmuszony do interwencji po niegroźnej akcji Eintrachtu.

18
    Nie dzieje się teraz zbyt wiele na boisku, gra przeniosła się do środkowej części murawy.

19
    Braunschweig wycofał grę daleko aż do swojego golkipera.

20
    Okazaki strzela nad bramką Davariego. Ładna akcja gospodarzy.

21
    Zamieszanie w polu karnym Eintrachtu! Zawodnikom gości udaje się jednak wybić piłkę.

23
    Braunschweig przenosi grę pod bramkę Mainz, goście nie mogą jednak wprowadzić piłki do pola karnego.

25
    Dosyć nietypowa sytuacja, piłka po rykoszecie poleciała wysoko na trybunę prasową Coface Arena po drodze uderzając w stanowisko jednego z dziennikarzy.

27
    Okazaki główkuje nad bramką Davariego.

28
    Kolejna akcja japońskiego zawodnika FSV. Ponownie Okazaki jednak przestrzelił.

29
    Zawodnicy Eintrachtu sugerowali arbitrowi zagranie ręką jednego z piłkarzy Mainz. Sędzia niczego nie widział.

31
    Rzut rożny dla Braunschweigu.

32
    Gra ponownie przeniosła się pod bramkę przyjezdnych.

33
    Okazaki na pozycji spalonej. Gra przerwana.

34
    Muller pierwszy raz od dłuższego czasu zmuszony do interwencji po akcji Eintrachtu.

35
    Niecelny strzał Nicolaia Mullera na bramkę Davariego.

37
    Braunschweig rozgrywa piłkę na własnej połowie.

38
    Bellarabi z dogodnej pozycji strzela wysoko nad bramką Mullera.

39
    Gra ponownie toczy się w neutralnej części boiska.

40
    Jeszcze jeden niezbyt udany strzał ze strony Bellarabiego.

41
    Pierwsza żółta kartka w spotkaniu. Jej zdobywcą został Nicolai Müller.

44
    Gospodarze spokojnie rozgrywają piłkę na środku boiska.

45
    Rozpoczęła się ostatnia minuta regulaminowego czasu gry.

Arbiter kończy pierwszą połowę spotkania równo z upływem 45. minuty. Jak na razie na Coface Arena FSV prowadzi 1:0.

46

46
    Na początek drugiej połowy zmiany. Wpierw w zespole gości. Kumbela wchodzi za Ademiego.

46
    Zmiany dokonują także gospodarze. Bell za Svenssona.

48
    Spokojny początek drugiej części spotkania.

49
    Strzał Kumbeli przelatuje nad bramką Mullera.

50
    Interwencja Davariego po niegroźnym strzale Parka.

51
    Braunschweig prowadzi grę na własnej połowie.

53
    Muller łapie piłkę po strzale Bolanda sprzed pola karnego Mainz.

54

56
    Przyjezdni ponownie rozgrywają futbolówkę na własnej połowie. Braunschweig stara się dokładnie konstruować kolejne akcje.

57
    Rzut wolny dla Eintrachtu z ok. 30 metrów od bramki Mainz.

58
    Muller wznawia grę od własnej bramki.

59
    Druga zmiana w zespole gospodarzy. Z murawy schodzi Parker. Jego miejsce zajmuje Geis.

60
    Kolejny rzut wolny dla Braunschweigu sprzed pola karnego gospodarzy.

61
    Zmiana w zespole przyjezdnych. Oehrl zastępuje Bellarabiego.

63
    Gwizdy na trybunach po nieodgwizdanym faulu na Okazakim.

64
    Eintracht wycofał grę do swojego golkipera.

66
    Faul jednego z zawodników Eintrachtu w ataku. Gra przerwana.

67
    Przy piłce teraz przez dłuższy czas utrzymują się przyjezdni. Nie potrafią oni jednak w skuteczny sposób zagrozić bramce Mullera.

68

68

Szybka kontra gospodarzy zakończona bramką! Muller podał na środek pola karnego do SHINJEGO OKAZAKIEGO, który zdobywa swoją drugą bramkę w tym spotkaniu.

70
    Druga bramka Mainz zdecydowanie podcięła skrzydła gościom.

72
    Tempo gry znacznie opadło po drugiej bramce Okazakiego.

74
    Ostatnia zmiana w zespole z Mainz. Boisko opuszcza Zimling, jego miejsce zajmuje Choupo-Moting.

75
    Boland otrzymał żółtą kartkę za faul na Parku.

76
    Świetne uderzenie Okazakiego! Tym razem dobrą interwencją popisał się Davari.

78
    Rzut rożny dla Eintrachtu Braunschweig.

80
    Dzisiejsze spotkanie śledzi na stadionie Coface Arena 30657 widzów.

81
    Nieczyste wejście Theuerkaufa. Zawodnik ukarany żółtą kartką.

83
    Świetnie w dzisiejszym spotkaniu spisuje się obrona Mainz. Gospodarze nie pozwalają gościom rozgrywać zbyt długo piłki przy ich polu karnym.

81
    Ostatnia zmiana w zespole gości. Kruppke za Caligiuriego.

85
    Żółta kartka dla Kruppke, który parę chwil temu pojawił się na boisku.

86
    Trener Eintrachtu wyraźnie zdegustowany skutecznością swoich zawodników.

87
    Rzut rożny dla gości.

88
    Goście utrzymują piłkę w ataku. Rzut wolny dla Braunschweigu.

90

90+1
    Arbiter dolicza dwie minuty do spotkania.

90+2
    Gospodarze nie spieszą się ze wznawianiem gry.

90+2
    Żółtą kartkę otrzymuje jeszcze

Koniec spotkania! Mainz pokonuje na własnym boisku Eintracht Braunschweig 2:0 i zdobywa cenne trzy punkty do ligowej tabeli!

Dziękuje za uwagę i zapraszam ponownie na lajfy.com! (17:20:29)