Cagliari – Bologna 0:3 (koniec) | Fiorentina – Napoli 1:2 (koniec) | Genoa – Parma 1:0 (koniec)
Hellas Verona – Sampdoria 2:0 (koniec) | Juventus – Catania 4:0 (koniec) | Livorno – Torino 3:3 (koniec)
AC Milan – Lazio 1:1 (koniec) | Sassuolo – Udinese 1:2 (koniec)
Hellas Verona
2:0 (0:0)
UC Sampdoria
Środa 30.10.2013, 20:45 • Marc'Antonio Bentegodi, Verona • Włoska Serie A

Hellas Verona zasłużenie pokonuje bardzo przeciętną dzisiaj Sampdorię 2:0. Druga połowa była nieco bardziej ciekawa, a przede wszystkim przyniosła nam bramki. Co więcej mieliśmy okazję oglądać na boisku Pawła Wszołka. Co prawda wiele nie pokazał, ale dostosował się do poziomu swoich kolegów. MVP zdecydowanie dla Luca Toniego, który strzelił bramkę, zaliczył asystę i był najaktywniejszym zawodnikiem gospodarzy.

Dziękuję za uwagę i zapraszam na kolejne relacje tylko na lajfy.com! (22:40:47)

90+4
    Corner dla Hellasu, nie spieszy się już zawodnikom z Verony.

90+3
    Eder faulowany na 18 metrze. Sam poszkodowany wykonywał stały fragment gry. Strzał odbija się od muru, dobitka przechodzi obok słupka bramki gospodarzy.

90+2
    Strzał Edera zbyt słaby. Futbolówkę bez trudu łapie Rafael.

90+2
    Indywidualna akcja Wszołka. I tym razem Polak traci piłkę.

90+1
    Wrzutka wybita przez defensorów gospodarzy. W międzyczasie arbiter dolicza 4 minuty do czasu tego spotkania.

90
    Zablokowana wrzutka z prawej strony Mustafiego i corner dla Sampdorii.

89
    Dośrodkowanie w pole karne poza linię boczną wybija Maietta.

88
    Uderzenie Obianga z trudem broni Rafael. Do dobitki nie zdołał dojść Wszołek.

87
    Próba podania po ziemi od Rômulo do Toniego niedokładna i futbolówka w rękach Da Costy.

86
    Strzał Pozziego bardzo niedokładny.

84
    Ostatnia roszada w tym spotkaniu. Krstičića zastąpi Gentsoglou.

83
    Toni faulowany przez Costę.

82
    Kontratak Sampdorii kończy się stratą Pozziego. Chwilę później jego błąd naprawił Wszołek i zdecydował się na indywidualną akcję. Czujna jednak defensywa gospodarzy.

81
    Nieporozumienie w napadzie Hellasu i po raz kolejny przy piłce Da Costa.

79
    Uderzenie z 15 metrów z pierwszej piłki Toniego już nie takie groźne jak minutę temu. Goliper gości łapie piłkę bez problemów.

78
    Gol dla Verony!
    Błąd w obronie Gastaldello, który złą interwencją obsłużył LUCĘ TONIEGO, a ten mimo, że za pierwszym razem nie trafił w piłkę, w poprawce nie dał już szans Da Coście!

77
    Bjarnason próbował swoich sił. Uderzenie z dużej odległości obok bramki Rafaela.