Atłant – Lev 0:4 (koniec) | Sankt Petersburg – HC Slovan 4:2 (koniec)
4:2 (1:1, 2:0, 1:1)
HC SLOVAN Bratislava
Piątek 01.11.2013, 16:30Kontinental Hockey League

Dziękuje za uwagę i zapraszam do częstego zaglądania na Lajfy.com. (18:41:37)

SKA Sankt Petersburg wygrywa 4:2 z Slovanem Bratysława. Gospodarze tym samy umacniają się na pozycji lidera, a Słowacy powoli tracą kontakt z resztą stawki.

60:00

59:24
    Slovan bez wiary w odrobienie strat.

58:58
    SKA wciąż atakuje.

58:15
    Coraz mniej czasu dla gości, a Janus wciąż na lodzie.

57:39
    Nieudana kontra gości.

57:05
    Goście w pełnym składzie.

56:45
    Wydawało się że Tikhonov był faulowany. Sędziowie nie dopatrzyli się jednak przewinienia.

55:48
    Zamieszanie pod bramką Janusa. Ostatecznie Słowacki bramkarz mrozi krążek.

55:05
    Bližňák na ławce kar. Goście w osłabieniu.

55:00
    Ostatnie pięć minut. Wydaje się że to gospodarze bliżej są strzelenie piątego gola, niż Slovan trzeciego.

54:04
    Slovan wyszedł z niezłą kontrą. Niestety dla gości, jeden z nich nie zagrał dokładnie i drużyna SKA przejęła krążek.

52:27
    Dwa razy próbował Shipachev i tylko przy drugim strzale Janus musiał interweniować.

51:46
    Gospodarze wyszli dwa na jednego i przekombinowali! Świetna interwencja Janusa.

50:48
    Było gorąco pod bramką SKA! Solvan miał przewagę pod bramką rywali, jednak nie zdołał z niej skorzystać. Kutlák uderzył nad bramkę.