Nice – Bordeaux 1:2 (koniec) | Montpellier – Nantes 1:1 (koniec) | Lille – Monaco 2:0 (koniec)
Montpellier HSC
1:1 (0:1)
FC Nantes
Niedziela 03.11.2013, 17:00 • Stade de la Mosson, Montpellier • Francuska Ligue 1 Uber Eats

Graczem meczu zostaje Bakar, który uratował wynik w końcówce spotkania. Na pochwałę zasługuje cała ekipa Montpellier, za grę do końca. Dziękujemy za śledzenie relacji i zapraszamy do innych na lajfy.com! (18:57:32)

Bardzo konsekwentna gra w drugich 45 minutach gospodarzy dała im cenny punkt! Nantes w drugiej odsłonie zostało całkowicie zepchnięte na własną połowę, z której ciężko im było się wydostać.

90+4
    Jak to nie wpadło? Piłka meczu spada prosto na głowę Camary, który strzela wprost w Riou! Golkiper nie miałby szans z tym uderzeniem, gdyby nie było ono w środek bramki!

90+3
    Świetna, nieustępliwa postawa miejscowych, którzy w doliczonym czasie gry poprawili nastroje swoim kibicom.

90+2
    4 minuty doliczone do regulaminowego czasu gry, może gospodarze jeszcze wygrają?

90+1
    Gooooool dla Montpellier!

Gospodarze po pościgu trwającym 45 minut w końcu doprowadzają do wyrównania! Podanie w pole karne do niekrytego BAKAR'A, który posyła piłkę obok nogi Riou!

90
    Jourdren też chce sobie pograć! Golkiper wdał się w rajd z jednym z zawodników Nantes tuż przy linii bocznej!

89
    Szybko przenosimy się na drugą stronę boiska. Korner dla Nantes i krótkie rozegranie tego stałego fragmentu gry.

88
    El Kaoutari główkuje po dośrodkowaniu z rzutu rożnego i piłkę instynktownie łapie Riou! Niewiele brakowało!

87
    Montpellier ma rzut wolny około 40 metrów od bramki Riou. Dalekie dośrodkowanie spada na głowy zawodników, tylko rzut rożny!

86
    Ostatnie 5 minut meczu + ewentualny doliczony czas gry. Wciąż oczekujemy celnego trafienia gospodarzy, które zgotowałoby nam gorącą końcówkę!

84
    Camara! Dośrodkowanie z lewego skrzydła prosto na głowę Camary, który strzela ponad bramką! Cisną, cisną gospodarze.

83
    Ostatnia zmiana w meczu: Mounier wbiega za Jebbour'a.

81
    Zmiana w drużynie FC Nantes: z boiska schodzi Djorđević, na boisku pojawia się Aristeguieta.

80
    Bardzo dobra akcja Nantes! Strzelec, jedynej dotychczas bramki, obraca się z defensorem na plecach i oddaje strzał tuż obok słupka!