Ferrer – Nadal 0:2 (koniec) | Djoković – Federer 2:1 (koniec)
3 2
Rafael Nadal
2
6 6
Wtorek 05.11.2013, 15:23Barclays ATP Finals - Nitto ATP Finals (kort twardy halowy)

Ten niezwykle ciekawie zapowiadający się mecz okazał się być jednak jednostronny. Rafa Nadal żądny rewanżu za porażkę z Paryża, zagrał na maksimum swoich możliwości i nie pozostawił złudzeń swojemu rodakowi, kto jest obecnie królem tenisa. Dwa szybko wygrane sety i Rafa pewnie zwycięża, dopisując tym samym pierwszy punkt do tabeli grupy A. To wszystko na dziś. Dziękuje za uwagę. (16:41:22)

Koniec meczu

2:6
    Świetny backhand Nadala i Ferrer uderza w siatkę! Koniec zwycięstwo w tym spotkaniu odnosi Rafael Nadal!

40-A
    Cóż za kapitalna wymiana, błąd jednak popełnia Ferrer i wyrzuca za linię boczną. Kolejna piłka meczowa dla Rafy!

40-40
    Ferrer się jednak broni, zagrał agresywnie i Rafa popełnia błąd uderzając w siatkę.

30-40
    Ferrer wyrzuca w aut i mamy pierwszą piłkę meczową dla Nadala!

30-30
    I Rafa wraca do gry. Kapitalny forhend po prostej i mamy po 30.

30-15
    Cóż za błąd w takim momencie...Dwukrotny nieudany serwis Ferrera.

30-0
    Ofensywnie Ferrer dochodzi do siatki i świetnym wolejem zdobywa kolejny z rzędu punkt!

15-0
    Ferrer w gazie, świetna piłka po prostej!

2:5
    I Ferrer przełamuje Nadala! Cóż za determinacja z jego strony, nie odpuścił. Długa wymiana Rafa doszedł do siatki, ale poopełnił błąd i po mocnej odpowiedzi Ferrera, trafił w nią.

40-15
    Kolejny raz ofensywnie Ferrer, ponownie dochodzi do siatki i wolejem zdobywa punkt. I mamy 3 breakpointy dla Davida!

30-15
    Ferrer nie odpuszcza! Zagrał ofensywnie wyrzucił Nadal w głąb kortu i zdobył punkt świetnym wolejem!

15-15
    Podwójny błąd serwisowy Nadala.

0-15
    Ofensywnie Rafa i Ferrer uderza w siatkę.

1:5
    Błąd Nadala i Ferrer zdobywa pierwszego gema w tym secie. Będzie on chyba jednak tylko honorowy. Teraz Nadal serwuje po wygranie meczu!