Warszawa – Lubawa 6:1 (koniec)
AZS Uniwersytet Warszawski
6:1 (1:0)
KS Constract Lubawa
Sobota 09.11.2013, 19:00 • Hala Centrum Sportu i Rekreacji Uniwersytetu Warszawskiego • I liga futsalu - gr. północna

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 19:00.

W 4. kolejce I ligi północnej zespół akademików Uniwersytetu Warszawskiego podejmie graczy Constractu Lubawa.

Warszawiacy dopiero w poprzedniej kolejce zdobyli pierwsze punkty wygrywając 4:1 w Gnieźnie. Ich rywale mają punkt więcej na koncie, a ostatnio wygrali z Heliosem Białystok 4:3.

AZS UW już dwukrotnie grał na własnym parkiecie z Constructem i wygrał, czy trzecia próba okaże się równie skuteczna? A może to goście po raz pierwszy przełamią się w stolicy?

Zapraszamy na relację z hali przy ul. Banacha od godziny 19:00! Pełna relacja z tego spotkania tylko na lajfy.com!

Z hali sportowej Centrum Sportu i Rekreacji UW melduje się Maciej Cichosz. Zawodnicy właśnie rozgrzewają się na boisku.

1
    Mecz się właśnie rozpoczął..

1
    Rozpoczęli gospoarze, pierwszy strzał, ale pewnie broni Kamiński.

1
    Strzał z rzutu wolnego z połowy minął słupek bramki gospodarzy.

2
    Zmiana całej czwórki w ekipie Contrastu.

3
    Dobra próba Adama Grzyba, piłka minimalnie minęła słupek

3
    Zmiana całej czwórki w ekipie UW.

4
    Rozpoczną goście z autu blisko pola karnego gospodarzy.

4
    Kolejna próba i tym razem wybicie na rzut rożny.

4
    Nieudana akcja AZS-u i rozpoczną goście z Lubawy od bramki.

5
    Faul piłkarzy AZSu i zmiana w drużynie gości.

5
    Strzał zablokowany i Constract rozpocznie z rzutu rożnego.

6
    Dobrze rozegrana akcja Lubawy, ale perfekcyjnie broni Michał Kozłowski.

7
    Pierwszy róg dla Uniwersytetu, zamieszanie w polu karnym i obronną ręką wychodzą goście.

8
    Strzał Grzegorza Ocha niecelny, rozpocznie Contrast od bramki.

8
    Pierwsze ostrzeżenie dla piłkarza AZSu za wykłócanie się z sędzią.

9
    Gospodarze mieli idealną okazję do kontrataku, ale jeden z zawodników podawał za plecy, co w futsalu oznacza koniec akcji.

9
    Zmiana w obu zespołach.

9
    Bardzo groźny strzał, a potem kolejna okazja w polu karnym dla AZSu, jednak nadal bez bramek w meczu.

10
    Dość spokojnie upłynęła ostatnia minuta meczu, gospodarze cały czas atakują.

11
    Gospodarze non stop w natarciu, goście w głębokim pressingu.

12
    Świetne dwie okazje Mykowskiego, ale bramkarz Constractu ma dzisiaj swój dzień.

12
    Pierwsza czwórka AZSu z powrotem na boisku.

13
    Nieudana kontra, a następnie fatalnie rozegrany aut gości.

14
    Gospodarze tracą, ale szybko odzyskują po założeniu wysokiego pressingu.

15
    Gol dla AZS-u UW! Cudowna akcja gospodarzy i piękna bramka MACIEJA PIWOWARCZYKA. Po fenomenalnym strzale zza pola karnego piłka odbiła się od słupka i wpadła do siatki.

16
    Kolejną okazję miał strzelec bramki, ale tym razem strzelał niecelnie.

17
    Przed polem karnym faulowany Piwowarczyk – pierwsze przewinienie gości. Trener AZSu poprosił o czas. Czyżby rozważał taktykę na stały fragment gry?

17
    Stały fragment rozegrany pomysłowo, ale strzał Ocha zablokowany przez bramkarza.

17
    Chwilę później groźny kontratak Contrastu, ale fenomenalnie dysponowany bramkarz UW broni mocny strzał.

18
    Do końca 1. połowy 2 minuty, strzał AZSu zablokowany i gospodarze rozpoczną od rzutu rożnego.

19
    Zagranie przed pole karne, ale uderzenie wysoko nad bramką.

20
    Ostatnie 10 sekund i po raz kolejny fantastycznie interweniuje bramkarz UW.

Pierwsza połowa nie obfitowała w gole. Zdecydowanie przeważa ekipa gospodarzy, ale goście z Lubawy mają swoje dobre momenty i groźne okazje. W przewinieniach jest 2:1

Za chwilę rozpocznie się druga część spotkania. Drużyny wróciły na boisko.

21

21
    Fatalna strata gości po rozpoczęciu, przejęcie piłki i w sytuacji dwóch na bramkarza MACIEJ PIWOWARCZYK po raz drugi w tym meczu posyła piłkę do siatki.

22
    Piłka dla UW, dogranie w pole karne, ale do piłki nie zdążył napastnik AZSu.

23
    Zmiany czwórek w obu ekipach.

23
    Piłka dla gości, UW w wysokim pressingu i szybko odzyskują.

24
    Groźna sytuacja gości z Lubawy, najpierw perfekcyjnie z bramki wychodzi Kozłowski, a potem na róg wybijają obrońcy UW.

25
    Kolejna akcja Contrastu i przyjezdni roczpoczną z rzutu rożnego.

25
    Gospodarze szybko odzyskali i jeszcze szybciej stracili.

26
    Po raz kolejny pewnie broni bramkarz gospodarzy i następuje zmiana w ekipie AZSu.

27
    Dwa strzały Ocha pewnie wybronione przez Kamila Madzio.

27
    Goście widocznie podwyższyli pressing. AZS ma problemy z wyprowadzeniem piłki z własnej połowy.

28
    Pierwsze przewinienie ekipy UW i zmiany w obu zespołach.

29
    Piłkarze AZS dobrze utrzymują piłkę na własnej połowie.

30
    Przewinienie ekipy Constractu, UW dalej w posiadaniu.

31
    Piłka dla UW, goście obniżyli pressing

31
    Dobra próba piłkarzy AZSu, ale strzał wysoko ponad bramką.

32
    Nienaganne zachowanie obrońców UW i dobrze zablokowane strzały gości.

32
    Krótka przerwa techniczna i wznawia ekipa z Lubawy.

32
    Szansa na kontratak UW zmarnowana.

32
    Żółta kartka dla Grzyb (AZS UW Warszawa).

33
    Fenomenalna akcja dwójkowa. GRZEGORZ OCH po fenomenalnym podaniu Piwowarczyka umieszcza piłkę w siatce.

34
    Strzał Yousupova obroniony, ale dobitka MACIEJA PIWOWARCZYKA nie dała szans bramkarzowi Lubawy. Tym samym zawodnik AZS kompletuje hat-tricka.

35
    Drugie przewinienie ekipy Constractu w drugiej części spotkania.

36
    Dobry powrót obrońcy UW i ekipa gospodarzy w posiadaniu.

37
    Przerwę zarządza trener Constractu.

37
    Faulowany Yousupov, Mederski otrzymuje za to żółtą kartkę.

38
    14 sekund efektywnej gry i sędzia odsyła Dawida Mederskiego do szatni. UW gra w przewadze przez dwie minuty.

39
    Perfekcyjna obrona Kamila Madzio i kontra Constractu zażegnana.

39
    Gol dla Constractu w osłabieniu, strzelcem bramki DANIEL MALINOWSKI.

40
    Chwila zamieszania przy powrocie 5. zawodnika i ADAM GRZYB strzela piątego gola dla UW.

40
    Kontra AZSu i kolejną bramkę strzela JAKUB MYKOWSKI.

Bardzo emocjonująca druga połowa, a szczególnie jej końcówka. Mecz jednak obfitował w gole. Na wielkie uznanie zasługuje ekipa AZS UW Warszawa, która dosłownie rozgromiła przyjezdnych z Lubawy.

Za uwagę dziękuję w imieniu swoim, jak również portalu lajfy.com. Zapraszamy na kolejne transmisje relacjonowane przez naszą stronę. (20:29:17)

Maciej Cichosz

Gole: 15. Piwowarczyk, 21. Piwowarczyk, 33. Och (Piwowarczyk), 34. Piwowarczyk, 40. Grzyb, 40. Mykowski – 39. Malinowski

Kartki:   32. Grzyb (WAW) – 37. Mederski (CON)   38. Mederski (WAW)

AZS Uniwersytet Warszawski: Kamil Madzio, Michał Kozłowski – Grzegorz Och, Maciej Piwowarczyk, Adam Grzyb, Buzurghmehr Yousupov, Jakub Mykowski, Mateusz Olkowski, Przemysław Cegiełko, Remigiusz Mytyk, Dominik Majewski
    KS Constract Lubawa: Marcin Piotrowicz, Grzegorz Kamiński – Mateusz Sadowski, Daniel Sass, Paweł Ossowski, Bartosz Lewandowski, Miłosz Jarzembowski, Dawid Mederski, Jarosław Szulc, Arkadiusz Modrzewski, Daniel Malinowski

Sędziowie: Marek Bilmin, Paweł Swajda (Podlaski ZPN)

Widownia: ok. 50