Polska
6:0 (3:0, 2:0, 1:0)
Rumunia
Niedziela 10.11.2013, 14:00Euro Ice Hockey Challenge

Pewna wygrana naszej reprezentacji. Kończymy turniej z dwoma wygranymi i jedną przegraną z gospodarzami turnieju – Węgrami. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy do śledzenia innych relacji na naszym portalu! (15:57:43)

60:00

59:14
    Jeszcze okazja dla Rumunii. Wykluczony Radosław Galant.

59:00
    Ostatnie 60 sekund meczu.

58:25
    Ani razu w tym meczu Rumuno nie udało się wykorzystać gry w przewadze.

57:54
    Galant wraca na taflę. Gramy w pełnym składzie.

55:54
    Galant zjeżdża na 2 minuty na ławkę kar.

55:45
    Maszaleriu w sytuacji sam na sam z Witkowskim. Górą nasz bramkarz !

54:50
    Próbuje Leszek Laszkiewicz, ale Toke sprytniejszy. Dobra zmiana w bramce rumuńskiej.

52:55
    Pasiut wpada pod bramkę Rumunów z krążkiem na kiju, ale na posterunku Toke.

50:00
    Jakby trochę lepsza gra Rumunów w ostatniej tercji albo trochę mniej energii wkładanej przez Polaków w grę.

45:44
    Gesce strzela nad poprzeczką braki strzeżonej przez Witkowskiego.

44:13
    Strzał Pasiuta i pierwsza udana interwencja w wykonaniu Toke.

41:08
    Zmiana w rumuńskiej bramce. Ruczuja zastępuje Toke.

41:08
    Gol dla Polski!
    Paweł Dronia do MARKA STRZYŻOWSKIEGO i mamy prowadzenie 6:0.

40:01
    Trzecia tercja rozpoczęta.

Polacy po trzech bramkach w pierwszej tercji dołożyli jeszcze dwa trafienia w drugiej odsłonie. Jesteśmy zespołem zdecydowanie lepszym i powinniśmy być świadkami jeszcze kilku goli. Za chwilę początek trzeciej tercji.

40:00
    Druga tercja skończona.

39:41
    Tamas ukarany. Polacy zaczną trzecią tercję w przewadze.

37:50
    Pierwszy raz było naprawdę groźnie pod polską bramką. Obronną ręką wychodzi Witkowski. Naprawdę świetna parada naszego bramkarza!

36:00
    Obie drużyny grają w pełnych zestawieniach.

35:55
    Ładna akcja zespołowa, którą kończy z bliskiej odległości RAFAŁ DUTKA.

35:26
    Rumuni będą grali w osłabieniu.

34:00
    Najpierw Dumitru, a chwilę później Otto próbowali pokonać Witkowskiego, ale dwukrotnie lepszy Polak.

31:29
    RAFAŁ DUTKA wspaniale znalazł się po wznowieniu i pokonuje Ruczuja. Wyraźne prowadzenie Polaków!

29:00
    Polacy cały czas w natarciu. Oglądamy bardzo jednostronne widowisko. Wydaje się, że kolejne bramki są tylko kwestią czasu.

27:54
    Kolusz sprawdził umiejętności Ruczuja. Rumuński bramkarz górą.

26:54
    Marek Strzyżowski strzela, ale krążek przeleciał obok bramki.

25:56
    Obie drużyny już w pełnych zestawieniach na tafli.

23:56
    Kara dla Jakuba Witeckiego. Rumunia znów w przewadze.

21:50
    Strzela Bagiński, ale dobrze broni Ruczuj.

20:54
    Polacy już w komplecie.

20:01
    Druga tercja rozpoczęta.

Dobra gra Polaków. Gdyby nie wykluczenia w naszym zespole wynik mógłby być wyższy. Czy pierwsza tercja ustawi resztę spotkania? Czy jednak Rumunii zdołają się pozbierać i powalczą z dobrze dysponowanymi Polakami? Zapraszamy za kilkanaście minut na drugą tercję.

20:00
    Pierwsza tercja skończona.

18:54
    Tę tercję będziemy kończyć w osłabieniu. Ukarany Mikołaj Łopuski za grę łokciami.

15:30
    Pociecha strzela dwa razy i dwa razy dobrze broni Ruczuj.

12:55
    Szybka kontra Polaków i mamy prowadzenie 3:0! Bramkę dla Polaków zdobywa MIKOŁAJ ŁOPUSKI.

12:30
    Mikołaj Łopuski w sytuacji sam na sam z Ruczujem. Górą bramkarz Rumunów.

11:22
    Znów dobrze Strzyżowski. Podanie do KRYSTIANA DZIUBIŃSKIEGO i mamy już 2:0.

09:28
    Wspaniałe podanie Bagińskiego do MARKA STRZYŻOWSKIEGO, który pewnie pokonuje Ruczuja. Mamy prowadzenie !

07:20
    Strzelają Rumuni, blokuje krążek nasz brakarz.

05:17
    Polacy w komplecie.

03:50
    Witkowski strzela, ale jest blokowany przez Rumunów.

03:13
    Rumuni już w komplecie. Polska reprezentacja będzie jeszcze przez dwie minuty grała w osłabieniu.

02:20
    Kontra Rumunów, ale strzał obok bramki.

02:10
    Atakują Polacy. Strzela Witecki, ale dobrze broni Ruczuj.

01:13
    Kara dla zawodnika Rumunii. Przez dwie minuty odpoczywać będzie Peter Levente.

00:17
    Tomasz Malasiński wykluczony na 5 minut. Słabo zaczyna się dla nas to spotkanie!

00:01
    Mecz się właśnie rozpoczął..

Polska: Odrobny (Witkowski) – Dronia, Dutka, Malasiński, Kolusz (C) – Pociecha, Borzęcki, Laszkiewicz, Pasiut, Łopuski – Wajda, Kotlorz, Strzyżowski, Dziubiński, Bagiński – Wanacki, Witecki, Bryk, Bepierszcz, Galant.

Rumunia: Ruczuj (Tőke) – Bors, Maszaleriu, Bíró O., Fodor, Gliga – Péter L., Kósa (C), Bíró G., Bíró M., Bíró T. – Tamás, Gecse, Bálint, Péter Zs., Farkas, Imecs – Hódos, Salló, Molnár, Dumitru..

Na relację ze spotkania zapraszają lajfy.com wspólnie z Hokej.net!

Najskuteczniejszym z Polaków na tym turnieju jest Adam Bagiński, który w spotkaniu z Ukrainą zdobył dwa gole. Po jednym trafieniu mają: Dronia, Łopuski, Kolusz i Laszkiewicz.

Zapowiada się jednostronne widowisko. Ważne tylko aby nie zlekceważyć przeciwnika, a powinno być pewne zwycięstwo.

Rumunia swój pierwszy mecz gładko przegrała z Ukraińcami aż 1:6.

Drugi mecz Polacy wygrali z teoretycznie silniejszą Ukrainą 5:2.

Polacy bardzo dobrze grali w dotychczasowych spotkaniach. W pierwszym meczu naszych reprezentantów dzieliło półtorej minuty od wygranej z teoretycznie najlepszą drużyną turnieju, gospodarzami. Rozstrzygnięcie nastąpiło dopiero po rzutach karnych.

Spotkanie zostanie rozegrane w ramach Euro Ice Hockey Challange. Turniej odbywa się na Węgrzech.

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 14:00.

Lukasz Samek

Składy i statystyki: 10. Strzyżowski (Bagiński), 12. Dziubiński (Strzyżowski), 13. Łopuski (Laszkiewicz), 32. Dutka, 36. Dutka (Dronia, Dziubiński), 42. Strzyżowski (Dronia)