Red Devils – Zduńska Wola 1:2 (koniec)
Red Devils Futsal Club
1:2 (0:1)
Gatta Active Zduńska Wola
Niedziela 10.11.2013, 18:00 • Centrum Park Sportu Chojnice • FOGO Futsal Ekstraklasa

Siódma kolejka Futsal Ekstraklasy – wicemistrz z Chojnic podejmie graczy Gatty Zduńska Wola.

Gospodarze wciąż rozczarowują, w tej chwili są jedyną drużyną bez wygranego meczu z zaledwie czteroma zdobytymi punktami. Pojedynek z Gattą na pewno nie będzie prosty, ale w ubiegłym sezonie udało się wygrać 3 z 4 spotkań.

Goście w zupełnie odmiennych nastrojach – przed tą kolejką byli wiceliderem tabeli. Dodatkowo Igor Sobalczyk prowadzi w klasyfikacji strzelców z 6 trafieniami na koncie.

Zawodnicy Gatty będą chcieli wykorzystać słabszy początek sezonu chojniczan i "pomścić" porażkę w ubiegłorocznych play offach. Czy im się to uda? Początek relacji na lajfy.com od godziny 17:50!

Witam z Centrum Park Sport w Chojnicach. Zawodnicy właśnie zakończyli przedmeczową rozgrzewkę.

Zawodnicy wychodzą na parkiet. Gospodarze w tradycyjnych czerwonych strojach, goście w czarnych barwach.

12
    Dużo gry w środku pola, jednak nie przynosi ona efektu w postaci sytuacji bramkowych

12
    Krawczyk zatrzymał groźną kontrę

13
    Rzut rożny dla Gatty

13
    Źle wykonali go goście, jednak piłka kolejny raz ląduje po za końcową linią boiska

13
    Kolesnik nie wykorzystał kontry, obronił bramkarz Gatty.

14
    Gol dla Gatty Active!
    STANISŁAWSKI ominął trzech zawodników i zapakował piłkę do siatki Red Devils

15
    Było blisko! Piłka przeleciała na całej szerokości bramki Błaszczyka!

17
    Gatta świetnie gra w obronie, bramkarz gości nie ma za dużo pracy.

18
    Wysoki pressing zaczęli stosować Red Devils

18
    Stanisławki zasymulował faul, sędzia jednak milczy.

20
    Szansa dla Czerwonych Diabłów broni jednak Miłosiński.

Pierwsza połowa mimo zrywu Red Devils Chojnice przebiegała pod dyktando popularnych Kocurów. Imponować mogła szczególnie technika, która pozwoliła na budowanie efektownych akcji.

Jeżeli taki wynik utrzyma się do końcowych minut drugiej połowy na pewno drużyna Red Devils zdecyduje się na wyprowadzenie z bramki bramkarza.

Tymczasem w rozgrywanym równolegle meczu Rekord Bielsko-Biała remisuje z Clarexem Chorzów 1-1.

21

21
    Milewski groźnie z dystansu

21
    Sobalczyk uderzał z prawego rogu, jednak na posterunku stał bramkarz gospodarzy.

22
    Rzut rożny dla gospodarzy nieźle wykonany, jednak z piłką minął się Sobański.

26
    Obie drużyny uspokoiły grę, żadna z ekip nie jest w stanie stworzyć sytuacji bramkowej

26
    Krawczyk próbował przeprowadzić atak prawą stroną, jednak jego podanie zostało spacyfikowane przez obronę Red Devils

26
    Atmosfera na trybunach odpowiada obrazowi gry na bosku: nuda, nuda i nuda.

27
    Groźny strzał z wolnego, bramkarz jednak zdołał wybić na róg.

27
    Krawczyk faulowany

28
    MILEWSKI świetnie z rzutu wolnego, mocnym strzałem po ziemi zaskoczył bramkarza Red Devils

30
    Gry obronnej od Gatty uczyć mogą się wszystkie drużyny w kraju. Zduńska Wola w tym elemencie jest wzorowa

31
    Już cztery faule na koncie Gatty

31
    Sobalczyk nie doszedł do sytuacji sam na sam, jednak i tak zdołał wywalczyć rzut rożny

32
    Absurdalna sytuacja Stanisławski otrzymał drugą żółtą kartkę mimo to pozostaje na parkiecie

33
    Sędzia dał czerwoną kartkę dla Stanisławskiego, prawdopodobnie przypomniał sobie, że ten zawodnik miał już dwie żółte