3:0 (0:0, 2:0, 1:0)
Tampa Bay Lightning
Poniedziałek 11.11.2013, 19:00National Hockey League

Dziękuje za uwagę i zapraszam ponownie na lajfy.com! (21:36:32)

Koniec spotkania! Boston Bruins pokonuje Tampa Bay Lightning 3:0 po niezbyt porywającym widowisku.

60:00

59:02
    Gol dla Bostonu!
    Bramkę zdobył IGINLA.

IGINLA strzałem do pustej bramki rozwiewa wszystkie wątpliwości. Boston nie przegra tego spotkania.

58:46
    Błyskawice grają bez bramkarza.

58:33
    Guma wpada do siatki Lindbacka po strzale Lucicia, ale sędzia bramki nie uznaje! Iginla przeszkadzał bramkarzowi Tampy w interwencji.

58:02
    Boston także gra już w pełnym zestawieniu.

57:09
    Seidenberg wybija krążek daleko pod bramkę Lindbacka. Goście muszą tworzyć akcję od nowa.

56:23
    Hedman już na lodzie. Tampa w piątkę.

56:02
    Chara na ławce kar za przeszkadzanie. Siły na lodzie na chwilę wyrównane, a potem Tampa zagra w przewadze.

55:09
    Gospodarze także mają spore problemy z założeniem zamka.

54:23
    Karę mniejszą za grę wysokim kijem otrzymał Hedman. Bruins w przewadze.

54:21
    Niewiele brakło, a Bergeron wcisnął by gumę do bramki Lindbacka. Jak na razie jednak bez trzeciej bramki.

53:02
    Kolejna słabo rozegrana przewaga przez gości. Boston w pełnym zestawieniu.

52:13
    Lightning mają problemy z rozegraniem gumy w tercji przeciwnika.

51:02
    Marchand na ławce kar za atak kijem trzymanym oburącz. Błyskawice w przewadze.

50:33
    STATYSTYKI: W strzałach przewaga gości, nie widać tego w bramkach. Boston – 23 strzały. Tampa Bay – 24 strzały.

49:25
    Krug po raz kolejny szukał swojej szansy na zdobycie drugiej bramki, Lindback zdołał jednak zatrzymać gumę.

48:12
    Mocny strzał St. Louisa nad bramką Raska.

47:21
    Zamieszanie pod bramką Raska. Golkiper Bruins zdołał jednak zamrozić gumę.

46:12
    Hamilton mocno spod niebieskiej, Lindback odbija gumę padem.

45:12
    Johnson marnuje świetną okazję na zdobycie kontaktowej bramki!

44:55
    Walka Bergerona o gumę za bramką Błyskawic.

43:54
    Sprytne uderzenie Krejciego, Lindback odbija gumę parkanami.

42:29
    Backhandowy strzał Gudasa na bramkę Raska, pewna interwencja golkipera Bruins.

42:22
    Tampa wycofała grę pod swoją bramkę. Goście starają stworzyć skuteczną kontrę.

41:13
    Strzał Bergerona z ostrego kąta, Lindback łapie gumę do raka.

40:32
    Boston spokojnie rozgrywa gumę.

40:01
    Pierwsze wznowienie ostatniej odsłony spotkania ponownie wygrane przez Miśki.

40:01
    Trzecia tercja rozpoczęta.

Koniec 2. tercji spotkania. Po 40. minutach gry w Bostonie mamy prowadzenie gospodarzy 2:0.

40:00
    Druga tercja skończona.

39:23
    Rask broni niezły strzał St. Louisa z nadgarstka.

39:00
    Ostatnia minuta 2. tercji spotkania.

38:12
    Lightning wyraźnie zaskoczeni końcówką tej tercji. Błyskawice cofnięte do defensywy.

37:29
    Bramkę zdobył PAILLE.

Dwie bramki w dwadzieścia sekund! PAILLE w sytuacji sam na sam nie daje szans Lindbackowi i podwyższa prowadzenie Bostonu na 2:0!

37:09
    Bramkę zdobył KRUG.

Mamy w końcu otwarcie wyniku spotkania! KRUG wykorzystał zamieszanie pod bramką Lindbacka i zdołał wcisnąć krążek do bramki gości.

36:13
    Johnson przejął krążek w tercji Bruins i z dogodnej sytuacji przestrzelił.

34:12
    Strzał Bergerona spod niebieskiej zablokowany przez jednego z obrońców Lightning.

33:15
    Kelly na pozycji spalonej, gra przerwana.

32:49
    Stamkos to jedno z najważniejszych ogniw Lightning. Bez niego drużyna traci wiele na wartości.

32:49
    Stamkos zjeżdża na noszach z tafli. Wygląda na to, że zawodnik Tampy złamał nogę.

32:49
    Bolesny upadek Stamkosa, zawodnik nie podnosi się z lodu.

32:33
    Boston od dłuższej chwili ma wyraźne problemy z oddaniem dobrego strzału na bramkę Lightning.

31:43
    Błyskawice wybijają gumę na uwolnienie. Wznowienie pod bramką Lindbacka.

30:39
    Niecelny strzał Gudasa na bramkę Raska.

29:34
    Tampa Bay zamyka gospodarzy w ich własnej tercji...

28:06
    Niewiele brakło, a Paille znalazłby się w sytuacji sam na sam z Lindbackiem. Zawodnik Miśków nie opanował jednak gumy.

27:31
    Ogromne zamieszanie pod bramką Raska! Cudem wybronili się gospodarze przed utratą bramki.

26:31
    Jeszcze jedna świetna interwencja golkipera Błyskawic. Wznowienie w tercji obronnej Bruins.

25:54
    Ładny strzał Kruga spod niebieskiej, Lindback mimo ograniczonej widoczności broni.

24:31
    Bruins już w pełnym zestawieniu.

23:53
    Niedokładne podanie Stamkosa wykorzystuje Marchand wybijając gumę pod bramkę Lindbacka.

23:03
    Błyskawice zakładają zamek w tercji Bruins...

22:31
    Hamilton otrzymał karę mniejszą za opóźnienia gry. Tampa Bay w przewadze.

22:31
    Dosyć spokojny początek drugiej odsłony spotkania. Jak na razie bez żadnych większych akcji.

21:31
    Delikatny strzał Johnsona z nadgarstka, pewna interwencja Raska.

20:55
    Marchand posyła gumę tuż nad poprzeczkę bramki Lindbacka.

20:01
    Pierwsze wznowienie trzeciej tercji dla Miśków.

20:01
    Druga tercja rozpoczęta.

Koniec 1. tercji spotkania. Po 20. minutach gry w Bostonie mamy bezbramkowy remis.

20:00
    Pierwsza tercja skończona.

19:35
    Pewna interwencja Raska po strzale Salo.

19:00
    Ostatnia minuta 1. tercji spotkania.

18:32
    Seria świetnych interwencji Lindbacka po zamieszaniu w tercji gości.

17:55
    McQuaid mocno spod niebieskiej, obrońcy Tampy blokują strzał.

16:32
    Od kilku minut coraz lepiej na lodzie prezentują się Błyskawice. Dla Raska oznacza to więcej pracy.

15:20
    Guma po strzale Auliego i interwencji Raska opuszcza obszar gry.

14:25
    Piekielnie mocny strzał Iginli, który trafia w słupek bramki Błyskawic.

13:13
    Rask łapie strzał Panika. Wznowienie w tercji obronnej Bostonu.

12:30
    Indywidualna kontra Lucicia, który oddaje mocny, ale także minimalnie niecelny strzał na bramkę Lindbacka.

12:08
    Chara spalił akcję Miśków. Przerwa w grze.

11:42
    Jak na razie Błyskawice nie zachwycają. Do tej pory zawodnicy z Florydy oddali zaledwie dwa strzały na bramkę gospodarzy.

10:26
    Dłuższa chwila bez przerw w grze. Teraz jednak gospodarze wybijają gumę na uwolnienie. Wznowienie gumy pod bramką Raska.

9:13
    Boston zaczyna ostrzeliwać bramkę gości, jak na razie świetnie spisuje się golkiper gości.

8:12
    Dobra interwencja Lindbacka po strzale Krejciego. Gumę przechwytują zawodnicy Tampa Bay.

7:37
    Kelly wraca do gry. Bruins w pełnym zestawieniu.

6:12
    Świetna interwencja Raska po backhandowym strzale Stamkosa!

6:05
    Błyskawice mają spore problemy z założeniem zamka w tercji Bruins.

5:37
    Pierwsze wykluczenie dzisiejszego wieczora. Karę mniejszą za przeszkadzanie otrzymał Kelly. Tampa Bay w przewadze.

4:16
    Rask zmuszony po raz pierwszy do interwencji po strzale Gudasa.

3:02
    Boychuk spod niebieskiej, guma wędruje po kijach obrońców Lightning.

2:34
    Zamieszanie pod bramką Lindbacka, jeden z obrońców Błyskawic zdołał jednak wybić gumę.

1:11
    Ładny strzał Bergerona, Lindback broni parkanami.

0:38
    Spokojny początek spotkania. Guma ucieka spod kija zawodników Tampy na uwolnienie.

0:01
    Pierwsze wznowienie dla gospodarzy.

00:01
    Mecz się właśnie rozpoczął..

Boston Bruins: Rask (Johnson) – Boychuk, Chára, Hamilton, Seidenberg, Krug, McQuaid – Iginla, Krejčí, Lucic – Eriksson, Bergeron, Marchand – Smith, Kelly, Soderberg – Thornton, Campbell, Paille

Tampa Bay Lightning: Bishop (Lindback) – Gudas, Carle, Hedman, Salo, Brewer, Barberio – St. Louis, Stamkos, Killorn – Purcell, Filppula, Connolly – Pánik, Johnson, Palát – Šustr, Thompson, Malone

Sędziowie: Peel, St. Laurent – Heyer, Wheler.

Zawodnicy na lodzie. Trwa ceremonia uroczystego otwarcia spotkania.

Na relację z tego meczu zapraszamy na lajfy.com, a także Polskie Centrum Fanów Pittsburgh Penguins!

Spotkanie odbędzie się w słynnej TD Garden mogącej pomieścić niemal 18 tysięcy kibiców.

Boston zaś to czwarta drużyna Dywizji Atlantyckiej tracąca także po 16. meczach do lidera z Tampa Bay trzy punkty.

Tampa Bay to aktualny lider Dywizji Atlantyckiej. Lightning po 16. spotkaniach mają na swoim koncie 24. punkty.

Spotkanie Miśków z Błyskawicami będzie jedynym poniedziałkowym meczem.

11 listopada jest dniem wolnym nie tylko dla Polaków. Amerykanie świętować będą Dzień Kombatanta, który jest wolny od pracy. Z tej okazji będziemy mogli zobaczyć kolejny pojedynek NHL o przyjaznej porze dla polskiego fana.

National Hockey League, spotkanie pomiędzy Boston Bruins, a Tampa Bay Lightning.

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 19:00.