Lev – Jekaterynburg 3:2 (po dogrywce) | HC Slovan – Chanty-Mansyjsk 2:2 (1:0 po rz. karnych)
koniec po dogrywce
Lev Praha
3:2 (1:0,1:1, 0:1, 1:0)
Awtomobilist Jekaterynburg
Środa 13.11.2013, 19:00Kontinental Hockey League

Dziękuje za uwagę i zapraszam ponownie na lajfy.com! (21:21:31)

Lew Praga traci jeden punkt w starciu z Awtomobilistem Jekaterynburg wygrywając spotkanie dopiero po dogrywce. Przyzwoity mecz prażan po przerwie.

64:19
    Gol dla HC Lev!
    Bramkę zdobył SZEWC.

SZEWC pięknym strzałem pokonuje Kovara i zdobywa złotego gola!

63:12
    Klepisz mocno spod niebieskiej, Kovar broni.

62:11
    Chwila ofensywnej gry gości, dobrze jednak spisuje się obrona Pragi.

61:18
    Lew rozgrywa gumę od własnej bramki.

60:29
    Aktywna gra prażan od pierwszych minut dogrywki.

60:01
    Dogrywka rozpoczęta.

Koniec regulaminowego czasu gry. Czeka nas dogrywka!

60:00
    Trzecia tercja skończona.

59:00
    Ostatnia minuta 3. tercji spotkania.

58:21
    Lew rusza do ofensywy. Czy gospodarzom starczy czasu na rozstrzygnięcie spotkania w regulaminowych 60. minutach?

57:31
    Gol dla Jekaterynburga!

Opłaciła się ofensywa gości. Mamy remis! DEMAGIN ładnym strzałem doprowadza do wyrównania.

57:03
    Lew utrzymuje gumę w tercji gości.

55:12
    Sekacz wjechał do tercji gości i oddał mocny strzał na bramkę Kovara, golkiper Jekaterynburga wyłapuje gumę.

54:12
    Demagin z dogodnej sytuacji przestrzelił, guma opuszcza tercję obronną Lwa.

53:39
    Jekaterynburg znacznie podkręcił tempo spotkania. Goście szukają bramki na remis.

52:10
    Goście starają się odebrać gospodarzom gumę i ruszyć na bramkę Vehanena.

51:21
    Azevedo ruszył lewym skrzydłem, został jednak zatrzymany przez jednego z obrońców gości.

50:12
    Pacovsky nie zdołał opanować gumy po podaniu Cingela.

49:21
    Ładny strzał z nadgarstka w wykonaniu Birnera. Kovar wyłapuje gumę.

48:49
    Praga nie zdołała wykorzystać gry w przewadze. Gramy 5 na 5.

47:12
    Prażanie rozgrywają zamek w tercji gości...

46:49
    Lepisto otrzymał 2+10 min. kary za niesportowe zachowanie. Lew w przewadze.

45:55
    Strzał Thornberga zablokowany przez jednego z obrońców Jekaterynburga.

44:01
    Niedokładny strzał Lazarova spod niebieskiej.

43:12
    Streltsov strzelał z prawego buliku, Vehanen łapie gumę.

42:12
    Lew ostrzeliwuje bramkę gości. Jak na razie Kovar wyłapuje kolejne strzały prażan.

40:50
    Gospodarze grają już w pełnym zestawieniu.

40:01
    Trzecia tercja rozpoczęta.

Koniec 2. tercji spotkania! Lew po 40. minutach gry prowadzi z Awtomobilistem 2:1.

40:00
    Druga tercja skończona.

39:50
    Prażanie wybijają gumę pod bramkę Kovara.

39:00
    Ostatnia minuta 2. tercji spotkania.

38:45
    Oystrick otrzymał karę mniejszą za przeszkadzanie. Awtomobilist w przewadze.

36:55
    Bramkę zdobył KLEPISZ.

GOOL! Meanpaa huknął spod niebieskiej, KLEPISZ zmienił tor lotu krążka i Kovar nie miał szans na obronę! Asysta Meanpaa.

36:09
    Jekaterynburg wyrzuca gospodarzy z tercji ataku.

35:33
    Prażanie nieco uspokoili grę. Tempo spotkania znacznie opadło.

34:04
    O'Byrne po raz kolejny próbował strzelać spod niebieskiej, trafił w bandę. Guma w posiadaniu gości.

33:32
    Strzał Ridderwalla zablokowany przez jednego z obrońców Jekaterynburga.

32:24
    Thornberg strzelał z lewego skrzydła, niecelnie.

31:12
    Świetna interwencja Vehanena po strzale Lazareva!

30:12
    Indywidualna akcja Azevedo, niezbyt udana.

29:18
    Spotkanie nabrało kolorytu po bramce Awtomobilista. Teraz atakują i jedni i drudzy. Żaden z golkiperów nie może narzekać na brak pracy.

28:12
    Niemec huknął spod niebieskiej, Kovar odbija krążek.

27:10
    Niedokładne podanie Azevedo. Gumę przejmują przyjezdni.

26:12
    Guma po strzale Thornberga przelatuje obok bramki Kovara.

25:32
    Prażanie ruszają do ofensywy. Seria dobrych interwencji Kovara.

24:31
    Bramkę zdobył DEMAGIN.

Goście wyrównują stan spotkania. Vehanen zmuszony do kapitulacji po ładnym strzale DEMAGINA. Asysta Simakov, Jemelejew.

22:23
    Trzecia formacja ofensywna Lwa atakuje bramkę Kovara.

21:45
    Lewandowski znalazł się przed Vehanenem, ale obrońcy Lwa momentalnie odebrali mu gumę.

21:02
    Lew przez cały czas rozgrywa gumę w tercji gości.

20:23
    Goście od początku tercji zmuszeni do gry defensywnej.

20:01
    Druga tercja rozpoczęta.

Koniec 1. tercji spotkania. Po 20. minutach gry Lew prowadzi na własnym lodzie z Awtomobilistem 1:0.

20:00
    Pierwsza tercja skończona.

19:40
    Vehanen wyłapuje mocny strzał Demagina.

19:00
    Ostatnia minuta gry w 1. tercji spotkania.

17:46
    Bramkę zdobył O'BYRNE.

GOOL! O'Byrne mocnym strzałem spod niebieskiej po podaniu Ridderwalla wpakował gumę do bramki Kovara! 1:0! Asysta Ridderwall, Pacovsky.

16:07
    Prażanie nie wykorzystali grę w przewadze. Awtomobilist w pełnym zestawieniu.

15:12
    Gospodarze rozgrywają zamek w tercji Jekaterynburga.

14:37
    Guma uciekła Maenpie poza linię niebieską, spalony.

14:07
    Karę mniejszą za zahaczanie otrzymał Jegin. Lew w przewadze.

14:02
    Niedokładne podanie Zackrissona do Thornberga, gumę przejmują goście.

13:20
    O'Byrne mocno spod niebieskiej, Kovar łapie gumę do raka.

12:32
    Prażanie na pozycji spalonej. Wycofanie gry do tercji neutralnej.

11:13
    Pacovsky wjechał przed bramkę gości, Kovar kijem wybił gumę spod kija zawodnika Lwa.

10:32
    Ładna kontra Demagina z Simakowem, kolejna dobra interwencja Vehanena.

9:56
    Gra przerwana poprzez wybicie krążka na uwolnienie przez gości.

8:13
    Lew rozgrywa gumę w tercji rywala. Gospodarze nie mogą jednak oddać dobrego strzału.

7:02
    Słupek ratuje prażan przed utratą bramki!

6:12
    Nowotny próbował zaskoczyć Kovara strzałem spod bandy, golkiper Jekaterynburga odbija gumę.

5:06
    Awtomobilist ruszył z szybkim kontratakiem, ale Simakow znalazł się na pozycji spalonej.

4:10
    Prażanie ponownie zaczynają ostrzeliwać bramkę Kovara.

3:32
    Kolejny mocny strzał Lepisto. Tym razem zawodnik Jekaterynburga trafił w bandę obok bramki Vehanena.

2:21
    Pierwsza dobra interwencja Vehanena po strzale Lepisto.

1:21
    Rzepik ruszył z indywidualnym kontratakiem, jego strzał został jednak zablokowany przez zawodnika Awtomobilista.

0:43
    Goście spokojnie rozgrywają gumę w okolicach tercji Lwa.

0:01
    Pierwsze wznowienie dla praskiego Lwa!

00:01
    Mecz się właśnie rozpoczął..

HC Lev Praga: Vehanen – Szewc, Maenpaa, Jaakola, O'Byrne, Oystrick, Niemec, Mikus, Humphries – Nowotny, Azevedo, Klepisz – Birner, Vrána, Rzepík – Sekacz, Zackrisson, Thornberg – Ridderwall, Cingel, Pacovský

Awtomobilist Jekaterynburg: Kovar – Gusev, Trjamkin, Viklund, Lepistö, Megalinsky, Antonov, Postnikov, Jegin – Krikunov, Lewandowski, Stewart – Czernow, Malikin, Lazarev – Demagin, Jemelejew, Simakow – Golszew, Streltsow, Deveaux

Sędziowie: Bondar, Olenin – Zacharankow, Pawłow.

Na relację z tego meczu zapraszamy na lajfy.com!

Lew aktualnie zajmuje ósmą lokatę na wschodzie z 35. punktami, ale do czwartego Donbassu traci zaledwie dwa punkty.

Pierwszym rywalem prażan w kolejnej rundzie spotkań w Tipsport Arenie będzie Awtomobilist Jekaterynburg. Awtomobilist to szósta drużyna Konferencji Zachodniej. Jekaterynburg aktualnie na swoim koncie ma 36. punktów.

Liga rosyjska wraca do gry po przerwie reprezentacyjnej. Hokeiści praskiego Lwa wracają także do domu gdzie rozegrają najbliższe kilka spotkań.

Kontynentalna Liga Hokejowa, spotkanie pomiędzy Lwem Praga, a Awtomobilist Jekaterynburg.

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 19:00.

Dawid Szewczyk

Składy i statystyki: 18. O'Byrne (Ridderwall, Pacovsky), 37. Klepisz (Meanpaa), 65. Szewc – 25. Demagin (Simakov, Jemelejew), 58. Demagin

Lev Praha: Vehanen – Szewc, Maenpaa, Jaakola, O'Byrne, Oystrick, Niemec, Mikus, Humphries – Nowotny, Azevedo, Klepisz – Birner, Vrána, Rzepík – Sekacz, Zackrisson, Thornberg – Ridderwall, Cingel, Pacovský

Sędziowie: Bondar, Olenin – Zacharankow, Pawłow