Cracovia – Rużomberok 3:0 (koniec) | AS Trencin – Wisła K. 5:0 (koniec) | Polska – Słowacja 0:2 (koniec)
Włochy – Niemcy 1:1 (koniec)
Włochy
1:1 (1:1)
Niemcy
Piątek 15.11.2013, 20:45 • Stadio Giuseppe Meazza • Spotkania towarzyskie

Dziękujemy za śledzenie relacji i zapraszamy do innych na lajfy.com! Dobranoc. (22:43:48)

Druga połowa nie spełnia naszych oczekiwań i wynik nie ulega zmianie po pierwszej połowie. Wynik końcowy to 1:1, a na listę strzelców wpisali się Hummels oraz Abate.

90+2
    Akcja meczu dla Niemców niewykorzystana! Świetny strzał ląduje na słupku a do dobitki na pustą bramkę poszedł Reus i Kroos! W wyniku tego się zderzyli i nie zdobyli pewnej bramki!

90+1
    Jakaś taka niemrawa ta końcówka, jak i cała druga połowa. Piłkarze notują wiele niewymuszonych błędów i strat.

90
    Arbiter dolicza 2 minuty do regulaminowego czasu gry.

89
    Buffon musi interweniować po ładnej akcji Niemców i małym nieporozumieniu z Bonuccim. Wszystko dobrze się kończy dla gospodarzy.

88
    Włosi zapewne będą chcieli wygrać przed własną publicznością i chyba możemy się spodziewać ataków w ostatnich minutach. Tymczasem rzut rożny mają Niemcy.

87
    Zawodnicy chyba chcieliby już zejść do szatni. Ma na to szansę Müller, którego zmienia Lars Bender.

86
    Spodziewaliśmy się nieco lepszej drugiej połowy. Przede wszystkim liczyliśmy na bramki. Do bramek jednak daleko, a piłkarzom zachciało się uczestniczyć w jakichś sporach.

84
    Dobra akcja Niemców i już słabsze zakończenie akcji przez gwiazdę Arsenalu – Özil'a, który strzelił kilka metrów obok słupka bramki Buffon'a.

83
    Zmiana w drużynie Włochy: z boiska schodzi Pirlo, na boisku pojawia się Cerci.

82
    Kroos zaczął kopać się po nogach z Mottą i to właśnie oni zostają ukarani. Brzydkie zachowanie Motty, który jeszcze uderzył w twarz Kroosa.

81
    No i doczekaliśmy się emocji! Przepychanki na boisku i zaraz "posypią się" kartki! W zamieszanie wkraczają sędziowie.

79
    Ponowienie akcji w wykonaniu naszych sąsiadów. Troche sami się pogubili w swoich zagraniach i nie wyprowadzili dwóch prostych podań – strata.

78
    Spadło tempo meczu, piłka grana jest głównie w środku pola. Niemcy przeprowadzają jeszcze akcję, ale Müller fauluje w polu karnym.

76
    Niepewne wyjście z bramki Neuer'a i chyba nie trafia on w futbolówkę! Balotelli zostaje trafiony piłką i nici także z tej akcji.

75
    Abate jest faulowany, jest stały fragment gry dla gospodarzy ponad 30 metrów od bramki Neuer'a.