Rzeszów – Piast 2:7 (koniec) | Nowiny – Mar. Chorzów 4:6 (koniec) | Bochnia – Kraków II 1:1 (koniec)
Lublin – Mikołów 2:3 (koniec)
Heiro Rzeszów
2:7 (2:2)
Piast Gliwice
Sobota 16.11.2013, 18:38 • Hala przy ulicy Miłocińskiej w Rzeszowie • I liga futsalu - gr. południowa

W spotkaniu 8. kolejki I ligi południowej Heiro Rzeszów na własnym parkiecie podejmie Nbit Gliwice.

Heiro Rzeszów plasuje się na dziewiątej pozycji w stawce z siedmioma oczkami na koncie.

Nbit znajduje się na siódmym miejscu w tabeli i zgromadził do tej pory dziewięć punktów. Ma jednak rozegrany o jeden mecz mniej o Heiro.

W poprzedniej kolejce Heiro uległo 4-7 Wiśle II Kraków. Gole dla Rzeszowian zdobyli: Łukasz Kowalczyk (dwie), Hady oraz Zegarowski. Nbit z kolei przegrał 2-7 z Gwiazdą Ruda Śląska. Dwa honorowe trafienia dla Gliwiczan uzyskał Pidczenko.

Która z drużyn okaże się lepsza w tym pojedynku przekonamy się już w najbliższą sobotę. Na relację live zapraszamy na lajfy.com.

Heiro Rzeszów: 23. Beniamin Kozdraś, 91. Tomasz Zawora, 3. Mariano Konopka, 6. Sławomir Zegarowski, 7. Wojciech Dejniak, 9. Paweł Hady, 14. Łukasz Krawczyk, 15. Ireneusz Depta, 16. Damian Sadło, 20. Piotr Krawczyk, 21. Szymon Szpar.

Nbit Gliwice: 1. Emmanuel Kiełpin, 21. Marek Chojnacki, 18. Łukasz Jagiełło, 84. Tomasz Morawski, 10. Kamil Musiał, 89. Daniel Hajduk, 8. Tomasz Czech, 16. Kamil Krajewski, 11. Kamil Myśliwiec, 17. Adrian Struzik, 13. Miłosz Szatka..

Czekamy jeszcze na arbitrów tego spotkania, którzy jeszcze nie przybyli na halę.

Spotkanie nie rozpocznie się punktualnie (18:00), a prawdopodobnie z około 20. minutowym opóźnieniem.

Arbitrów dalej nie widać na hali...

Własnie dostaliśmy informację, że sędziowie dotarli już na halę. Za kilkanaście minut będziemy zaczynać spotkanie.

Jako ciekawostkę możemy dodać, że urodziny obchodzi dzisiaj szkoleniowiec Heiro – Ernest Kiczek.

1:34
    Spokojny początek w wykonaniu obu klubów.

2:03
    Pierwszy faul w tym meczu – przewinienie Szpara (Heiro).

2:06
    Strzał Chojnackiego niewiele obok bramki.

2:50
    Żółtą kartką ukarany Tomasz Morawski.

4:25
    Drugi faul przyjezdnych. Faulowany był Hady.

5:00
    Inicjatywa jest po stronie Gliwiczan, którzy jednak póki co nie mogą rozmontować obrony Heiro.

5:37
    Po uderzeniu Musiała piłkę na korner dobrze obił Kozdraś.

5:45
    Po strzale Jagiełly piłka trafia w słupek.

6:20
    Ładnie rozegrany rzut rożny przez gości, ale strzał Chojnackiego został zablokowany.

7:10
    Znów było groźnie pod bramką Heiro, jednak udanie interweniował Kozdraś.

7:55
    Trzeci faul Nbitu – tym razem na Łukaszu Krawczyku.

8:10
    Kontra gości, ale udanie w obronie interweniował Łukasz Krawczyk.

8:20
    Piotr Krawczyk ukarany żółtą kartką.

9:45
    Gol dla Heiro!
    Bardzo ładna akcja Depty, który wyłożył piłkę do pustej bramki do SŁAWOMIRA ZEGAROWSKIEGO.

10:40
    Bardzo dobra sytuacja dla Nbitu, ale świetnie w bramce Kozdraś.

11:20
    Po strzale Chojnackiego dobrze w bramce golkiper gospodarzy.

11:35
    Kolejna bardzo dobra ofensywna akcja Depty, który tym razem świetnie obsłużył SZYMONA SZPARA.

12:20
    Świetna akcja Czecha, który jednak w sytuacji przez siebie wypracowanej uderzył obok bramki.

12:38
    Kontra Piotra Krawczyka i po jego uderzeniu na korner piłkę odbił bramkarz Nbitu.

13:13
    Czwarty faul Gliwicza. Tym razem przewinił Musiał.

13:22
    Gol dla Nbitu!
    Błąd obrony Heiro wykorzystał PIDCZENKO.

14:15
    Groźna akcja Gliwiczan, ale po podaniu Pidczenki w piłkę nie trafił Jagiełło.

14:15
    Czas dla trenera Heiro.

14:55
    Piąty faul Gliwiczan po przewinieniu na Zegarowskim.

15:35
    Okazja na kontrę dla gospodarzy, ale piłkę zbyt daleko wypuścił sobie Hady.

16:05
    Szybka akcja gości, którą wykorzystał niezawodny PIDCZENKO.

16:25
    Pidczenko chciał pokusić się o hattricka, ale tym razem uderzył niecelnie.

17:22
    Dobre wyjście z bramki golkipera gości, który daleko wybił piłkę.

17:38
    Zbyt długa piłka od Kozdrasia do Szpara.

17:55
    Bardzo dobra akcja Czecha i minimalnie niecelne uderzenie.

19:08
    Niebezpieczna akcja Heiro, która jednak została niewykorzystana przez Sadło.

19:30
    Przerwa dla szkoleniowca Nbitu.

19:35
    Strzał Musiała w poprzeczkę.

19:59
    Na sam koniec pierwszej połowy było groźnie pod bramką gospodarzy, ale na raty dobrze interweniował Kozdraś.

Po pierwszej połowie, w której przewagę mieli goście mamy wynik remisowy. Gliwiczanie są faworytem drugiej części gry. Zapraszamy Państwa za kwadrans.

21

Heiro zaczyna drugą część gry.

21:58
    Gola dla gości na 3:2 zdobywa KAMIL MUSIAŁ.

22:30
    Uderzenie Piotra Krawczyka odrobinę obok bramki.

23:06
    Bardzo dobra okazja dla Nbitu, ale Musiał w dogodnej sytuacji przestrzelił.

23:17
    Czech po faulu na Piotrze Krawczyku ukarany żółtą kartką.

23:20
    Uderzenie Piotra Krawczyka z rzut wolnego blokowane.

24:50
    Dobrze zapowiadająca się akcja gospodarzy, jednak Sadło zbyt długo czekał z podaniem.

25:20
    Skutecznie w obronie interweniował Piotr Krawczyk.

25:58
    Zbyt mocne podanie Kozdrasia do Sadło.

26:30
    Po strzale Jagiełly piłkę złapał golkiper gospodarzy.

27:25
    Z najbliższej odległości Jagiełło w poprzeczkę,

27:54
    Jagiełło w dobre sytuacji ponownie niecelnie.

27:56
    Trzeci faul ekipy Nbitu.

28:15
    Bardzo dobrą sytuację miał Czech, ale świetnie w bramce Kozdraś.

29:00
    Pidczenko ładnie wycofał piłkę do Czecha, który uderzył niecelnie.

29:45
    Szpar wybija piłkę z linii bramkowej!

29:55
    Uderzenie w poprzeczkę Heiro!

30:20
    Ta bramka wisiała w powietrzu od kilku minut. Składna akcja gości, podanie Musiała do PIDCZENKI, który musiał już skierować piłkę do praktycznie pustej bramki.

30:48
    Po uderzenie Jagiełły świetnie interweniuje Kozdraś.

30:58
    Jagiełło w poprzeczkę!

31:25
    Strzał Myśliwca niewiele obok słupka Heiro.

31:50
    Chojnacki zagrał w pole karne do ŁUKASZA JAGIEŁŁO, który nie dał szans Kozdrasiowi.

32:09
    Uderzenie Musiała obok słupka.

Miażdżąca przewaga Nbitu w drugiej połowie.

32:43
    Piotr Krawczyk bliski szczęścia po uderzeniu z piętki.

32:59
    TOMASZ MORAWSKI wykorzystał błąd obrońcy Heiro i mocnym strzałem pomiędzy nogami Kozdrasia zdobył szóstą bramkę dla swojej ekipy.

33:45
    Kontra 3 na 1 Nbitu nie zakończona jednak golem.

34:30
    Dejniak ukarany żółtą kartką.

34:50
    KAMIL MUSIAŁ trafia z rzutu wolnego.

36:15
    Piąty faul gości, faulowany Piotr Krawczyk.

36:17
    Z bliskiej odległości do siatki nie trafił Hady.

37:30
    Na boisku leży Szpar, arbiter przerywa mecz.

38:00
    Niezła okazja dla Heiro, ale Depta zbyt długo zwlekał ze strzałem lub podaniem.

38:30
    Strzał Pidczenko w boczną siatkę.

Na trybunach "sto lat" dla szkoleniowca gospodarzy obchodzącego dzisiaj urodziny.

Pomimo remisu do przerwy, Nbit wyraźnie pokonał Heiro. Goście byli ekipą zdecydowanie lepszą i zasłużenie wywożą z Rzeszowa komplet punktów. Dziękuję za relację i zapraszam Państwa na inne transmisje. (20:10:07)

Tomek

Gole: 9. Zegarowski (Depta), 11. Szpar (Depta) – 13. Pidczenko, 16. Pidczenko, 21. Musiał, 30. Pidczenko (Musiał), 31. Jagiełło (Chojnacki), 32. Morawski, 34. Musiał

Kartki:   8. Krawczyk (RZE), 34. Dejniak (RZE) – 2. Morawski (GLW), 23. Czech (GLW)

Piast Gliwice: 1. Emmanuel Kiełpin, 21. Marek Chojnacki, 18. Łukasz Jagiełło, 84. Tomasz Morawski, 10. Kamil Musiał, 89. Daniel Hajduk, 8. Tomasz Czech, 16. Kamil Krajewski, 11. Kamil Myśliwiec, 17. Adrian Struzik, 13. Miłosz Szatka, 14. Pidczenko.