Chanty-Mansyjsk – HC Slovan 0:0 (0:1 po rz. karnych) | Jekaterynburg – Lev 1:3 (koniec) | Niżny Nowogród – Chabarowsk 6:2 (koniec)
koniec po rz. karnych (0:1)
Jugra Chanty-Mansyjsk
0:0
HC Slovan Bratysława
Piątek 22.11.2013, 14:00 • Arena Jugra • Kontinental Hockey League

Dziękuję za uwagę i zapraszam ponownie na lajfy.com! (16:29:45)

Po niezbyt emocjonującym spotkaniu doszło do serii rzutów karnych w których lepsi okazali się gracze Slovanu Bratysławy. Najlepszym zawodnikiem meczu został Janus, obronił wszystkie 27 strzałów.

Jugra Chanty-Mansyjsk – HC Slovan Bratysława 0:1

NETIK jako jedyny kieruje gumę do bramki podczas najazdów. Pokonał Kuznetsov'a strzałem ponad prawą rękę,

Rozpoczynają się rzuty karne.

Jugra oraz Slovan w dogrywce oddali po zaledwie jednym celnym strzale.

Dogrywka również nie przyniosła żadnej bramki, teraz kolej na ruty karne. Ciekawe kto będzie potrafił skierować gumę do siatki.

62:34
    Uwolnienie, gra zostanie wznowiona pod bramką gospodarzy.

61:40
    Brakuje dokładności w podaniach Jugry, gdyby nie ten mankament mogli by już dawno wygrywać.

60:51
    Kuznetsov broni strzał i dobitkę Miklika.

60:01
    Jugra przy krążku.

60:01
    Dogrywka rozpoczęta.

Zaledwie 7 strzałów oglądaliśmy w trzeciej tercji. Wszystkie należały do Jugry! Świadczy to o niemocy strzeleckiej Slovanu.

60. minut to za mało dla obu drużyn do zdobycia bramki. Czeka nas dogrywka.

60:00
    Trzecia tercja skończona.

59:45
    Juraj Mikus został przewrócony pod bramką Kuznetsov'a.

59:00
    Ostatnia minuta 3. tercji...

58:30
    Slovan gra aktywnie we własnej tercji.

58:00
    W końcówce regulaminowego czasu gry aktywniejsi są gracze z Chanty-Mansyjska.

57:15
    Bratysławianie oddalają grę od swojej bramki.

56:15
    Krysanov w pojedynkę próbował stworzyć sobie dogodną pozycję strzelecką.

55:50
    Goalkeeper Slovanu odbija niezbyt groźny strzał.

54:50
    Walka o gumę toczy się w tercji środkowej.

52:33
    Krążek w tercji Slovanu.

50:42
    Janus likwiduje zagrożenie ze strony Savinainen'a.

50:00
    Bratysławianie zaczynają tworzyć akcję od bramki.

49:25
    Uwolnienie dla Slovanu.

48:40
    Bliznak na dobrej pozycji strzeleckiej, jednak obrońcy skutecznie uniemożliwi mu oddanie strzału.

47:53
    Zamieszanie pod bramką Janusa. Słowak broni 3 strzały i wybija gumę. Cóż to była za interwencja!

47:01
    Łatwa strata obrońcy Slovanu, jednak koledzy przyszli w porę z pomocą.

46:03
    Jugra od własnej bramki.

44:45
    Jednak w dalszym ciągu decydującą rolę odgrywa obrona.

43:35
    Od początku 3. tercji gra zawodników wygląda dużo lepiej w porównaniu do tego co wcześniej prezentowali.

42:22
    Bramka Janus znowu przesunięta tym razem jeden z obrońców popycha Plotnikov'a na słupek.

41:03
    Mojzis trzyma się za rękę w którą trafił krążek oby nie skończyło się to kontuzją.

41:00
    Smolenak strzela prosto w Janusa chociaż nie był kryty.

40:01
    Guma po stronie Slovanu.

40:01
    Trzecia tercja rozpoczęta.

Po 40. minutach spotkania, rezultat pozostaje bez zmian. Pochwalić możne jedynie grę w defensywie obu ekip. Slovan oddał 9 a Jugra 6 strzałów w tej tercji.

40:00
    Druga tercja skończona.

39:00
    Ostatnia minuta 2. tercji..

38:00
    Olvecky w indywidualnej akcji przedostaje się miedzy obrońcami ale oddaje strzał w ostatniej chwili.

37:28
    Uwolnienie dla Jugry.

36:40
    Slovan gra coraz bardziej agresywnie w ofensywie, taka gra musi przynieść zmianę wyniku.

35:40
    Bakos trochę za wolno nadjechał do podania, kija mija krążek o kilka centymetrów.

34:50
    Hudacek na dobrej pozycji strzeleckiej, nie wiele brakło do pokonia golkipera Jugry.

34:15
    Sigalet walcząc o krążek przesuwa bramkę.

33:02
    Janus na raty przykrywa gumę po wstrzeleniu przez Smolenak'a do tercji Bratysławian.

32:31
    Slovan atakuje, ale nie może znaleźć dobrej pozycji do oddania strzału.

31:40
    Po niedokładnym strzale krążek opuszcza tercję Slovanu

31:26
    Gospodarze wrzucają krążek do strefy ofensywnej.

30:56
    Goście w pełnym składzie.

29:35
    Gospodarze mają problem z dłuższą grą pod bramką Janusa.

29:05
    Slovan wybia krążek aż do tercji Jugry.

28:56
    Sigalet jedzie na ławkę kar.

28:28
    Akcja toczy się przed bramką Kuznetsov'a.

27:50
    Spotkanie rozgrywane jest w spokojnym tempie bez większych emocji.

26:46
    Gospodarze w pełnym składzie.

25:20
    Slovan ma problem z przejściem przez niebieską linie.

24:46
    Kara dla Zukova za zahaczenie.

24:25
    Bartovic z prawej strony oddaje strzał, Kuznetsov broni bez problemu.

23:10
    Netik przed szansą na zmianę wyniku, jednak obrońcy ściągają mu gumę z kija.

22:40
    Za mocno podanie zza bramki Kuznetsov'a.Krążek nie dotykany prze nikogo dostaje się pod bramkę Slovanu. Mamy uwolnienie.

22:01
    Gra obecnie toczy się w tercji neutralnej.

21:25
    Dixon na spalonym.

20:01
    Wznowienie dla gospodarzy.

20:01
    Druga tercja rozpoczęta.

Po pierwszej tercji na tablicy widnieje wynik 0:0. Oba zespoły odddały łącznie 18 strzałów z czego zaledwie 5 to próby Slovanu.

20:00
    Pierwsza tercja skończona.

19:00
    Ostatnia minuta 1. tercji...

18:00
    Końcówka tercji podobna do początku spotkania, z tą różnicą, że wszystko dzieje się w szybszym tempie.

17:11
    Janus pewnie wyłapuje strzał Knyazev'a.

16:12
    Pierwsza trudniejsza interwencja za Kuznetsov'em. Na raty broni strzał Bartovic'a spod niebieskiej.

15:37
    Minimalny spalony przyjezdnych.

14:30
    Dokładna kra Slovanu pod bramką gości, gumą idealnie jest nagrywana na kij.

14:01

13:27
    Starosta wybija na uwolnienie. Gra rozpocznie się pod bramką Kuznetsov'a.

13:00
    Duża niedokładność w grze rosyjskiej ekipy przez co zawodnicy muszą dojeżdżać często do krążka.

12:01
    Kara dla Mojzisa za [podcinanie.

11:33
    Janus popisuje się refleksem przejeżdżając od słupka do słupka i odbijając krążek

11:15
    Jugra w natarciu.

10:07
    Goście za szybko rozpoczynają akcje i niestety wybijają krążek na uwolnienie.

09:55
    Wznowienie z lewej stony Janusa.

09:25
    Bratysławianie atakują coraz śmielej bramkę rywala.

08:09
    Kuznetsov przerywa akcję Olveck'iego przykrywając krążek.

07:45
    Gra toczy się głównie w tercji neutralnej.

06:45
    Dobrego podanie od Zukova nie wykorzystuje Bulyansky, Janus górą w tym pojedynku!

05:57
    Na dobrej pozycji strzeleckiej znalazł się Troncinsky, brak dokładności przy wykończeniu.

05:00
    Z trybun słychać głośny doping kibiców z Chanty-Mansyjska.

03:45
    Gra przenosi się z jednej strony tafli na drugą, jednak żadna z drużyny nie oddaje strzału.

Kontra Jugry szybko przerwana.

02:30
    Spokojny początek meczu.

01:15
    Gospodarze cały czas pod bramką Slovanu.

00:23
    Pierwszy strzał na bramkę Janusa.

00:01
    Pierwsze wznowienie spotkania dla Jugry.

00:01
    Mecz się właśnie rozpoczął..

Zawodnicy odsłuchują hymnu najpierw słowackiego, a następnie rosyjskiego.

Gospodarze grają dzisiaj w granatowych strojach, natomiast goście w białych.

Jugra Chanty-Mansyjsk: Kuznetsov (Biryukov) – Shefer, Khvostov, Troncinsky, Starosta, Pepelyaev, Sokolov, Dyakov – Bulyansky, Sitnikov, Zhukov – Dixon, Smolenak, Savinainen – Khlyntsev, Krysanov, Knyazev – Plotnikov, Gorbunov, Yatsenko – Petrov

HC Slovan Bratysława: Janus (Godla) – Sersen, Skoula, Sigalet, Kutlak, Stajnoch, Mojzis – Netik, Bartovic, Mikus J. – Miklik, Bliznak, Vondrka – Kukumberg, Olvecky, Hudacek – Mikus T., Matousek, Stastny – Dano, Bakos

Sędziowie: Belov, Kadyrov – Korshak, Chernyshev.

Na relację zapraszają lajfy.com!

Obie drużyny mierzyły się już ze sobą w tym sezonie. W jedynym meczu lepsi okazali się Bratysławianie wygrywając 3: 2 po karnych

Obie drużyny mierzyły się już ze sobą w tym sezonie. W jedynym meczu lepsi okazali się Bratysławianie wygrywając 3:2 po karnych

Slovan Bratysława skończył kolejkę spotkań we własnej hali. Po 4 pojedynkach u siebie zanotowali bilans 3 zwycięstw i 1 porażki. Ulegli tylko Barys Astanie 2: 6, kazachska ekipa jest vice liderem Konferencji Wschodniej. W ostatnim meczu lekkiej kontuzji nabawił się Kopriva, jednak nie przeszkodzi mu to w ewentualnym występnie przeciwko Jugrze. Po 26 spotkaniach uzbierali na swoim koncie 31pkt. Slovan zajmuje 13. miejsce w konferencji.

Jugra Chanty-Mansyjsk zaczyna cykl czterech rywalizacji przed własną publiką. Serii wyjazdów nie mogą uznać za udaną, gdyż wygrali zaledwie 1 mecz a 3 przegrali. Zwycięstwo zaliczyli w ostatnim spotkaniu po dogrywce. Udało im się pokonać 4. drużynę zachodu – 4-3. Można powiedzieć, że mają sporego pecha, bo w każdym pojedynku zdobyli o jedną bramkę mniej niż rywale. Obecnie zajmują 11. miejsce z 30 punktami w Konferencji Wschodniej.

Spotkanie ramach Kontynentalnej Hokej Ligi pomiędzy Jugra Chanty-Mansyjsk, a HC Slovan Bratysława.

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 14:00.