Skra – Jastrzębski 3:1 (koniec) | BKS Visła – BBTS 3:1 (koniec) | Dafi Społem – Resovia 0:3 (koniec)

0:0
    Dziękuję za uwagę i zapraszam na pozostałe relacje w serwisie lajfy.com! (19:55:29)

0:0
    MVP spotkania został wybrany gracz rzeszowskiej Resovii – Peter Veres. Bardzo dobry zawodnik w ataku, a także w przyjęciu nie popełniał żadnych błędów. Węgier zrobił dziś przewagę na parkiecie.

0:0
    Asseco Resovia Rzeszów bez niespodzianki wygrywa dzisiejszy pojedynek z Effectorem Kielce nie oddając rywalom nawet seta. Z pewnością nie był to łatwy mecz dla podopiecznych Andrzeja Kowala, ale doświadczenie rzeszowskiej ekipy dało znać o sobie w dzisiejszym pojedynku. Effector Kielce zagrał całkiem dobre spotkania, ale nie zdołał ugrać w starciu z mistrzami Polski choćby seta, a na pewno im się to należało.

17:25
    Trzeci set skończony.

17:25
    Jochen Schops kończy to spotkanie dobrym atakiem z prawego skrzydła!

17:24
    Peter Veres pomylił się zagrywką. Pierwsza piłka meczowa obroniona.

16:24
    Błąd w przyjęciu popełniają gospodarze i będzie pierwsza piłka meczowa dla Resovii.

16:23
    Jak profesor Jochen Schops, prosto w narożnik boiska lekkim plasem.

16:22
    Punktowy blok gości. Czy tutaj coś jeszcze może ulec zmianie?

16:21
    Przy siatce dobrze zagrał Tichacek.

16:20
    Pomylił się atakiem z lewego skrzydła Jungiewicz.

16:19
    Schops mocnym atakiem zdobywa punkt dla swojej ekipy.

16:18
    Jungiewicz popisał się sprytnym zagraniem przy siatce.

15:18
    Poglajen popisał się świetnym atakiem do narożnika Poglajen.

14:18
    Perłowski skutecznie pobił ręce blokujących.

14:17
    Dobra akcja środkiem w wykonaniu gości.

14:16
    Skutecznie z krótkiej Polański.

13:16
    Pomylił się zagrywką Christian Poglajen, na drugiej przerwie technicznej trzypunktowe prowadzenie gości. Czy mistrzowie Polski są w stanie oddać taką przewagę rywalom w końcówce seta? Wątpię.