Chanty-Mansyjsk – Lev 1:4 (koniec) | Jekaterynburg – HC Slovan 8:1 (koniec) | Niżny Nowogród – Nowokuźnieck 5:0 (koniec)
Jugra Chanty-Mansyjsk
1:4 (0:1, 1:2, 0:1)
Lev Praha
Niedziela 24.11.2013, 12:00Kontinental Hockey League

Dziękuje za uwagę i zapraszam ponownie na lajfy.com! (14:16:57)

Koniec spotkania! Lew Praga pewnie pokonuje na wyjeździe Jugra Chanty-Mansyjsk 4:1 i zdobywa kolejne trzy punkty do ligowej tabeli!

60:00

59:52
    Jugra Chanty-Mansyjsk w pełnym zestawieniu.

59:00
    Ostatnia minuta spotkania.

57:52
    Dixon z karą mniejszą za uderzanie. Lew niemal do końca spotkania zagra w przewadze.

57:30
    Prażanie grają już w pełnym zestawieniu. Niespełna trzy minuty do zakończenia spotkania.

55:30
    Niemiec na ławce kar. Teraz gospodarze zagrają w przewadze.

54:12
    Świetnie spisuje się dzisiaj Vehanen. Na 31. strzałów tylko jeden znalazł się w jego bramce.

53:26
    Chanty-Mansyjsk gra już w pełnym zestawieniu.

52:12
    Goście zakładają zamek w tercji Jugry...

51:26
    Doczekaliśmy się pierwszego wykluczenia. Dwie minuty dla Troncinskiego za wyrzucenie krążka poza obszar gry. Lew w przewadze.

51:12
    Wyraźnie zrezygnowana gra gospodarzy.

50:37
    Gol dla HC Lev!
    Bramkę zdobył THORNBERG.

Świetna kontra prażan! Sekacz podał na środek do THORNBERGA, który bez najmniejszych problemów pokonuje Biriukowa.

50:12
    Gospodarze wybijają gumę na uwolnienie.

49:23
    Gragnani blokuje strzał Plotnikova.

48:12
    Tempo spotkania znanie opadło. Obie drużyny wydają się być już lekko zmęczone.

47:06
    Dobra interwencja Vehanena po strzale Plotnikova.

46:19
    Gospodarze na pozycji spalonej podczas szybkiego kontrataku. Gra przerwana.

44:13
    Sitnikov miał świetną okazję na pokonanie Vehanena. W ostatniej chwili zdążył zainterweniować obrońca Pragi.

43:24
    Na uwagę zasługuje niezwykle czysta gra obydwu zespołów. W dzisiejszym meczu nie mieliśmy jeszcze żadnych wykluczeń.

42:52
    Indywidualna kontra Pacovskiego. Gumę spod kija zawodnika Lwa odebrał jednak jeden z obrońców Jugry.

41:23
    Prażanie spokojnie rozgrywają gumę.

40:21
    Lew wrzuca gumę pod bramkę Biriukowa.

40:01
    Pierwsze wznowienie trzeciej tercji dla Lwa.

40:01
    Trzecia tercja rozpoczęta.

Koniec 2. tercji spotkania. Po 40. minutach gry Lew pewnie prowadzi z Jugrą 3:1.

40:00
    Druga tercja skończona.

39:00
    Ostatnia minuta 2. tercji spotkania.

38:17
    Strzał Vrany przelatuje tuż obok prawego słupka bramki Biriukowa.

37:18
    Oystrick mocno spod niebieskiej, kolejna dobra interwencja golkipera gospodarzy.

36:12
    Strzał Birnera zablokowany przez jednego z obrońców Chanty-Mansyjsk.

35:46
    Biriukow odbija gumę po strzale Sekacza.

34:21
    STATYSTYKI: Jak na razie statystyka celnych strzałów bardzo podobna po stronie obydwu drużyn. C-M – 17. LEV – 18.

33:19
    Prażanie wybijają gumę na uwolnienie. Wycofanie gry do tercji obronnej Lwa.

32:09
    Ogromne zamieszanie pod bramką Vehanena. Sędzia przerywa grę.

31:18
    Niewiele brakło a Jakubow wpakowałby backhandem gumę do bramki Lwa. Jak na razie wciąż mamy jednak 1:3.

30:05
    Świetna interwencja Vehanena po strzale Żukowa!

29:24
    Ofiara interwencja golkipera Jugry po strzale Ullstroma spod bandy.

28:25
    Nieudane dalekie podanie Szewca. Guma ucieka na uwolnienie.

27:43
    Dobra interwencja Biriukowa po strzale Sekacza.

26:13
    Wykorzystany rzut karny Bulianskiego zdecydowanie dodał wiatru w żagle Jugrze.

25:34
    Zamieszanie pod bramką prażan. Gumę zdołał jednak wybić jeden z obrońców Lwa.

24:15
    Biriukow pojawia się w bramce Jugry w miejsce Kuznetsova.

23:52
    Gol dla Jugry!
    Bramkę zdobył BULIANSKI.

BULIANSKI pewnie wykorzystuje rzut karny i pokonuje Vehanena!

23:52
    Mamy rzut karny dla Jugry po faulu Gragnaniego!

23:12
    Jugra rozgrywa gumę, ale nie potrafi oddać dobrego strzału na bramkę Vehanena.

22:12
    Prażanie całkowicie zdominowali grę na lodzie.

21:35
    Timeout dla gospodarzy.

21:35
    Bramkę zdobył JAAKOLA.

JAAKOLA kapitalnym strzałem spod niebieskiej podwyższa prowadzenie Lwa na 3:0!

20:20
    Bramkę zdobył ULLSTROM.

Świetne otwarcie tercji w wykonaniu prażan! ULLSTROM dobija strzał Nowotnego i pokonuje Kuznetsova!

20:01
    Pierwsze wznowienie drugiej tercji dla gospodarzy.

20:01
    Druga tercja rozpoczęta.

Koniec 1. tercji spotkania. Po 20. minutach gry Lew prowadzi w Chanty-Mansyjsku 1:0.

20:00
    Pierwsza tercja skończona.

19:16
    Niemiec mocno spod niebieskiej, golkiper Jugry na posterunku.

19:00
    Ostatnia minuta 1. tercji spotkania.

18:35
    Oystrick wybija krążek na uwolnienie. Wznowienie przy bramce Vehanena.

17:20
    Mocny strzał Klepisza spod bandy, Biriukow mrozi gumę.

16:14
    Strzał Shefera z okolic niebieskiej, Vehanen odbija krążek.

15:23
    Cingel walczy o gumę przy badzie w tercji Jugry.

14:25
    Guma opuszcza obszar gry podczas akcji gości. Wznowienie w tercji neutralnej.

13:12
    Gospodarze ruszyli do ofensywnej gry.

12:30
    Bramkę zdobył AZEVEDO.

GOOL! Świetne podanie Nowotnego zza bramki do AZEVEDO, który strzałem z pierwszej pewnie pokonuje Biriukowa! 1:0 dla prażan!

11:02
    Pierwsze przepychanki pomiędzy zawodnikami pod bramką Vehanena.

10:45
    Niecelny strzał Smolenaka z ostrego kąta.

9:24
    Ładny strzał Thornberga z nadgarstka. Biriukow ponownie popisał się dobrą interwencją.

8:43
    Chwila niezbyt ciekawej gry ze strony obydwu zespołów.

7:05
    Vehanen obligatoryjnie łapie gumę po jej wstrzeleniu przez Dixona. Wznowienie pod bramką Lwa.

6:35
    Nieudane dalekie podanie Birnera, gumę przejmują gospodarze.

5:46
    Z minuty na minutę coraz większa przewaga praskiego Lwa na lodzie.

4:12
    Biuriukow mrozi gumę po backhandowym strzale Oystricka.

3:49
    Goście na pozycji spalonej. Sędzia przerywa grę.

2:34
    Pierwsza dobra interwencja Biriukowa po strzale Ridderwalla spod niebieskiej.

1:22
    Chanty-Mansyjsk wciąż w posiadaniu gumy. Jugra nie zdołała jednak jeszcze oddać żadnego celnego strzału.

0:47
    Gospodarze spokojnie rozgrywają gumę w okolicach własnej tercji.

0:01
    Zaczynamy! Pierwsze wznowienie dla Jugry!

00:01
    Mecz się właśnie rozpoczął..

Jugra Chanty-Mansyjsk: Biriukow – Chłostow, Szefer, Tronczinski, Starosta, Pepeliajew, Sokołow, Dakow – Sitnikov, Żukow, Bulianski – Savinainen, Dixon, Smoleniák – Chlyncev, Krysanov, Knazev – Gusev, Pietrow, Płotnikow

HC Lev Praga: Vehanen – Mäenpää, Szewc, Niemec, Oystrick, Jaakola, O'Byrne, Gragnani – Azevedo, Nowotnu, Ullström – Sekacz, Zackrisson, Thörnberg – Rzepík, Vrána, Birner – Pacovský, Cingel, Ridderwall – Matai

Sędziowie: Biełow, Ronn – Korszak, Czernyszew.

Na relację z tego spotkania zapraszamy na lajfy.com!

Ewentualne zwycięstwo zbliży Lwa do czwartego w konferencji CSKA Moskwy.

Chanty-Mansyjsk zaś to jedenasta drużyna wschodu. Jugra po 28. meczach na swoim koncie ma zaledwie 31. punktów.

Lew sukcesywnie wzbija się w tabeli Konferencji Zachodniej. Aktualnie prażanie zajmują piąte miejsce mając na swoim koncie 46. punktów.

Drugi mecz prażan podczas kolejnej już wyjazdowej rundy spotkań. Lew po raz drugi w tym sezonie zagra z Jugrą. Pierwsze spotkanie zakończyło się zwycięstwem prażan 2:1.

Kontynentalna Liga Hokejowa, spotkanie pomiędzy Jugra Chanty-Mansyjsk, a Lwem Praga.

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 12:00.

Dawid Szewczyk

Składy i statystyki: 24. Bulianski (r.k.) – 13. Azevedo (Nowotny), 21. Ullstrom (Nowotny), 22. Jaakola, 51. Thornberg (Sekacz)

Jugra Chanty-Mansyjsk: Kuznetsov (od 24:15 Biriukow) – Chłostow, Szefer, Tronczinski, Starosta, Pepeliajew, Sokołow, Dakow – Sitnikov, Żukow, Bulianski – Savinainen, Dixon, Smoleniák – Chlyncev, Krysanov, Knazev – Gusev, Pietrow, Płotnikow
    Lev Praha: Vehanen – Mäenpää, Szewc, Niemec, Oystrick, Jaakola, O'Byrne, Gragnani – Azevedo, Nowotnu, Ullström – Sekacz, Zackrisson, Thörnberg – Rzepík, Vrána, Birner – Pacovský, Cingel, Ridderwall – Matai

Sędziowie: Biełow, Ronn – Korszak, Czernyszew