25:26 (15:15)
KIF Kolding Kopenhaga
Niedziela 24.11.2013, 17:00 • Hala Legionów, Kielce • Liga Mistrzów

44:30
    Viudes w spółce z Boldsenem powalili na parkiet Lijewskiego. Dwoma minutami kary ukarany Viudes. Gospodarze w przewadze! To ostatnia szansa! (18:22) (18:22)

42:18
    Kontrę zatrzymał Strlek, ale został przy tym ukarany dwoma minutami kary. (17:21) (17:21)

38:20
    Ależ brzydkie zagranie Boldsena. Defensor gości odepchnął Cupicia, gdy ten był w powietrzu. Dwie minuty kary dla gracza z Kopenhagi! (17:18) (17:18)

37:40
    Cała Hala Legionów wrze! Głośne "pajace, pajace" od kibiców w Kielcach. Karą 2 minut ukarany Denis Buntić po wątpliwym faulu na Karlssonie. Dużo dodał od siebie zawodnik gości. (17:18) (17:18)

28:07
    Nieprzepisowo powstrzymywany przy rzucie był Zorman. Błyskawicznie zareagowali sędziowie. Na dwie minuty plac gry musi opuścić Laen. (14:13) (14:13)

24:45
    Karą 2 minut ukarany Musa. Niesamowita jest atmosfera w Hali Legionów, ogromne gwizdy podczas akcji gości! (13:10) (13:10)

20:15
    2 minuty kary dostał Grzegorz Tkaczyk za faul na Laenie, który teraz leży poszkodowany na parkiecie. (10:9) (10:9)

18:07
    Zorman powalony na parkiet po interwencji Boldsena. Sędziowie zareagowali – 2 minuty kary dla defensora gości. (8:9) (8:9)

Norbert Sinkiewicz

Vive Kielce: Szmal, Losert – Grabarczyk, Jurecki, Tkaczyk, Olafsson, Chrapkowski, Aguinagalde, Bielecki, Jachlewski, Strlek, Lijewski, Buntić, Musa, Zorman, Cupić
    KIF Kolding Kopenhaga: Hvidt, Westphal – Karlsson, Laen, Jorgensen, Anderson, Spellerberg, Pedersen, Hundstrup, Theilgaard, Ravn, Viudes, Boldsen, Rocas

Sędziowie: Leandersson, Lindroos (FIN) – Olsson (SWE)