Malaga – Bilbao 1:2 (koniec)
Malaga CF
1:2 (1:0)
Athletic Bilbao
Poniedziałek 25.11.2013, 22:00 • Estadio La Rosaleda, Malaga • Hiszpańska LaLiga

Athletic Bilbao triumfuje! Chociaż to gospodarze kontrolowali przebieg meczu, goście wywożą z Estadio La Rosaleda komplet oczek! Znakomite zmiany Ernersto Valverde przyniosły rezultat. Trener gości zaryzykował i wprowadził graczy ofensywnych, co przyniosło nadspodziewany efekt! Malagę pogrążył Iker Muniain, który w 85' zadał decydujący cios. W zespole gospodarzy niespełna dwadzieścia minut rozegrał Bartłomiej Pawłowski. Polak nie pokazał niczego nadzwyczajnego. Dziękuję za uwagę i zapraszam na kolejne relacje! (23:51:57)

90+3
    Fatalny strzał... W takim momencie... Od bramki Iraizoz.

90+2
    Jeszcze będzie rzut wolny dla Malagi!

90+2
    Ostatnia minuta. Może teraz jakiś przebłysk Pawłowskiego?

90+1
    Athletic kontroluje grę. Bardzo dobrze grają w tym fragmencie meczu goście.

90+1
    Ewidentnie nie wytrzymuje nerwowo Sergio Sanchez.

90
    Sędzia dolicza trzy minuty.

90
    Bardzo długo utrzymują się przy piłce goście.

89
    Przygasł zespół gospodarzy. Widać, że podopieczni Schustera mieli ochotę na trzy punkty!

88
    Coraz mniej czasu do końca. Goście prawdopodobnie nie oddadzą już kompletu oczek!

87
    Ignacio Camacho zmienia Samu. Ostatnia zmiana w Maladze.

86
    Ależ akcja gości! Malaga gra w dziesiątkę i będzie ciężko odrobić te straty...

85
    A jednak! Mimo przewagi gospodarzy, to Athletic zadaje decydujący cios! Piłka z prawej strony – uderza IKER MUNIAIN – broni Caballero, dobitka tego samego gracza i goooolll!

84
    Teraz Maladze będzie o wiele ciężej. Chociaż to ten zespół od kilku chwil nie schodzi z połowy Athletic!