Azoty – Górnik 35:34 (koniec) | Gwardia – PGE Vive 20:35 (koniec)
COROTOP Gwardia Opole
20:35 (7:19)
Vive Kielce
Środa 27.11.2013, 18:00 • Hala im. Jerzego Klempela, Opole • Orlen Superliga mężczyzn

58:32
    Śmieszek ukarany dwoma minutami przymusowego odpoczynku. (20:33) (20:33)

58:00
    Lasoń kolejny raz skuteczny z rzutu karnego, bardzo dobra skuteczność dziś tego zawodnika na linii 7 metrów. (20:33) (20:33)

57:40
    Dwie minuty kary otrzymał Denis Buntić, a na dodatek będzie rzut karny dla Gwardii. (19:33) (19:33)

50:16
    Piotr Grabarczyk ukarany dwoma minutami kary. (16:29) (16:29)

41:45
    Lasoń kolejny raz okazał się skuteczny z rzutu karnego. (13:24) (13:24)

41:30
    Rzut karny dla Gwardii. (12:24) (12:24)

41:02
    Zbyt ostro zagrał Tkaczyk. Sędziowie bez wahania ukarali Grzegorza 2 minutami kary. Obie drużyny w osłabieniu. (12:24) (12:24)

40:20
    Manuel Strlek pewnie pokonał bramkarza z lewego skrzydła, a na dodatek Garbacz ukarany dwoma minutami kary. (12:24) (12:24)

36:40
    Na dwie minuty kary odesłany Chrapkowski. (10:22) (10:22)

35:40
    Julen Aguinagalde pewnie wykorzystał rzut karny. (10:22) (10:22)

33:20
    Lasoń kolejny raz wykorzystał rzut karny. (10:20) (10:20)

33:08
    Rzut karny dla gospodarzy. (9:20) (9:20)

24:40
    Aguinagalde kolejny raz pewnie wykorzystał rzut karny, szkoda, że nie popisał się taką skutecznością w spotkaniu z KIF Kolding. (6:15) (6:15)

24:30
    Dwie minuty kary dla Kłody, a dodatkowo rzut karny dla gości. (6:14) (6:14)

23:40
    Lasoń pewnie wykorzystał rzut karny. (6:14) (6:14)

23:20
    Rzut karny dla gospodarzy. (5:14) (5:14)

21:40
    Ukarany również Płócienniczak, więc obie drużyny będą grały w osłabieniu. (5:13) (5:13)

21:40
    2 minuty będzie musiał odpocząć Piotr Grabarczyk. (5:13) (5:13)

19:30
    Lijewski ukarany żółtą kartką. (4:12) (4:12)

18:00
    Ponownie skuteczny z rzutu karnego Aguinagalde. (4:11) (4:11)

13:40
    Rzut karny dla KS Gwardii Opole. (3:8) (3:8)

11:15
    Drugi raz z 7 metra okazał się skuteczny Julen Aguinagalde. (2:6) (2:6)

11:07
    Rzut karny dla gości. (2:5) (2:5)

9:30
    Aguinagalde pewnie wykorzystał rzut z 7 metra. (1:4) (1:4)

9:00
    Rzut karny dla Vive po faulu na Musie. (1:3) (1:3)

5:30
    Garbacz upomniany przez sędziego. (1:2) (1:2)

4:23
    Bramkarz Gwardii obronił rzut karny, ale nie widzieć czemu sędziowie nakazali powtórzyć rzut z 7 metra Cupiciowi. Drugi raz do karnego podszedł także Chorwat i.. znów górą bramkarz! (1:2) (1:2)