Szachtior K. – PAOK 0:2 (koniec) | Rubin – Maribor 1:1 (koniec) | Kubań – St. Gallen 4:0 (koniec)
Anży – Sheriff 1:1 (koniec) | Alkmaar – Maccabi H. 2:0 (koniec) | Genk – Dynamo Kij. 3:1 (koniec)
Legia – Lazio 0:2 (koniec) | Slovan – Freiburg 1:2 (koniec) | Lyon – Real Betis 1:0 (koniec)
Rapid – Thun 2:1 (koniec) | Rijeka – Vitoria 0:0 (koniec) | Sevilla – Estoril 1:1 (koniec)
Trabzonspor – Apollon 4:2 (koniec) | Tromsø – Tottenham 0:2 (koniec) | APOEL – Maccabi T.A. 0:0 (koniec)
Bordeaux – Eintracht 0:1 (koniec) | Czernomorec – Dinamo Z. 2:1 (koniec) | Dnipro – Pandurii 4:1 (koniec)
IF Elfsborg – FC Salzburg 0:1 (koniec) | Esbjerg – Standard 2:1 (koniec) | Paços – Fiorentina 0:0 (koniec)
Łudogorec – PSV 2:0 (koniec) | Swansea – Valencia 0:1 (koniec) | Wigan – Waregem 1:2 (koniec)

Bramkę zdobył KITSIOU.

Fani Szachtiora muszą czuć ogromne rozgorycznie, to ich zespołów przez ostatnie 30 minut nacierał i należało mu się trafienia, jednak to goście zdobywają drugą bramkę pieczętując swoją wygrana! Doskonały pozycyjny atak Paoku, Tziolis zagrywa ze środka na prawe skrzydło do Salpingidisa, ten świetnie odgrywa do wbiegającego w pole karne STELIOSA KITSIOU, który uderza z pierwszej piłki i futbolówka ląduje pod poprzeczką bramki Mokina!

54
    Bramkę zdobył LUCAS.

Z tej fantastycznej wymiany ciosów na początku drugiej połowy zwycięsko wychodzą goście! Cóż za bramka! Ten mecz musiał zostać okraszony takim trafieniem! Świetny szybki atak, Stoch zagrywa na lewe skrzydło do LUCASA, a ten gdy wszyscy spodziewali się centry, oddaje kapitalne uderzenie, piłka leci ponad Mokinem i ląduje w prawym okienku bramki!