Tampa – Pittsburgh 0:3 (koniec) | San Jose – St. Louis 6:3 (koniec) | NY Islanders – Detroit 0:5 (koniec)
Anaheim – Calgary 5:2 (koniec) | NY Rangers – Vancouver 5:2 (koniec)
New York Rangers
5:2 (2:0, 2:1, 1:1)
Vancouver Canucks
Sobota 30.11.2013, 20:10National Hockey League

Dziękuje za uwagę i zapraszam ponownie na lajfy.com! (22:35:19)

Koniec spotkania! New York Rangers po dosyć jednostronnym pojedynku pokonuje Vancouver Canucks 5:2!

60:00

59:00
    Ostatnia minuta spotkania.

57:25
    Gol dla Vancouver!
    Bramkę zdobył D. SEDIN.

Błyskawicznie wykorzystana gra w przewadze przez gospodarzy. D. SEDIN zdobywa drugą bramkę dla Vancouver.

57:18
    Kreider otrzymał karę mniejszą za nadmierną ostrość w grze. Canucks w przewadze.

56:19
    Zamieszanie pod bramką Rangers, obrońcy nowojorczyków zdołali jednak wybić gumę.

54:03
    Gospodarze wybijają gumę na uwolnienie. Wznowienie pod bramką Talbota.

53:23
    Higgins podał zza bramki do Bieksy, ale nie trafił czysto w gumę.

52:07
    Świetna interwencja golkipera Nowego Jorku po strzale Burrowsa.

51:24
    Zuccarello nad bramką Lacka, guma ponownie w posiadaniu Orek.

50:12
    Richards spod niebieskiej, Lack odbija krążek.

49:38
    Gol dla Rangers!
    Bramkę zdobył KREIDER.

Jest hat-tricka KREIDERA, który zmienia tor lotu krążka po strzale Stralmana spod niebieskiej. 5:1 dla Rangers.

48:39
    Pouliot mocno, ale niecelnie. Gumę przejmują zawodnicy Canucks.

47:34
    Tempo spotkania znacznie opadło. Goście już powoli godzą się z porażką.

46:12
    Strzał Higginsa przelatuje tuż nad bramką Talbota.

45:34
    Gospodarze także już na lodzie w piątkę.

44:51
    Vancouver gra już w pełnym zestawieniu. Chwila gry w przewadze.

43:34
    Siły na lodzie wyrównane. Kreider odesłany na ławkę kar za spowodowanie upadku przeciwnika.

42:51
    Kassian otrzymał karę mniejszą za nadmierną ostrość w grze. Rangers w przewadze.

41:12
    Kreider szuka hat-tricka, ładny backhandowy strzał zawodnika Rangers.

40:23
    Strzał jednego z braci Sedinów zablokowany przez Nasha.

40:01
    Pierwsze wznowienie trzeciej tercji dla Orek.

40:01
    Trzecia tercja rozpoczęta.

Koniec 2. tercji spotkania. Po 40. minutach gry Strażnicy pewnie prowadzą z Orkami 4:1.

40:00
    Druga tercja skończona.

39:09
    Ogromne zamieszanie pod bramką Canucks. Wydawało się, że guma przekroczyła linię bramkową, ale gramy dalej!

39:00
    Ostatnia minuta 2. tercji spotkania.

38:23
    Strażnicy przez dłuższy czas utrzymują gumę w ataku.

37:03
    Guma po strzale jednego z zawodników Rangers opuściła obszar gry.

35:50
    Bramkę zdobył BOOTH.

W końcu udało się gościom zdobyć bramkę. Santorelli podał do BOOTHA, który wjechał przed bramkę Rangers i pokonał Talbota strzałem pod parkany.

34:26
    Nash robi co chce z gumą za bramką Lacka. Bierna obrona Canucks.

33:35
    Higgins nie wykorzystuje okazji niemal sam na sam z Talbotem.

33:09
    Lack mrozi gumę po strzale Nasha spod bandy.

32:17
    Ładna interwencja Talbota po strzale D. Sedina.

31:04
    Bramkę zdobył DEL ZOTTO.

Kolejny świetnie rozegrany zamek przez gospodarzy zakończony ładnym strzałem DEL ZOTTO! Lack wyjmuje gumę z siatki po raz pierwszy.

30:12
    Gospodarze rozgrywają hokejowy zamek w tercji Vancouver...

29:20
    Tanev otrzymał karę mniejszą za trzymanie. Nowy Jork zagra w przewadze.

28:45
    Świetny najazd Zuccarello na bramkę Lacka! Golkiper Canucks zdołał jednak obronić backhandowy strzał zawodnika Rangers.

27:23
    Strażnicy spokojnie rozgrywają gumę w tercji przyjezdnych...

25:32
    Coraz bardziej aktywna gra Orek w ataku. Goście ani myślą oddać łatwo meczu.

24:45
    Ładny strzał Del Zotto, Lack broni na raty.

23:23
    Strzał Taneva spod niebieskiej zablokowany przez jednego z zawodników gospodarzy.

22:21
    STATYSTYKI: Co ciekawe więcej strzałów jak na razie oddali goście. NYR – 11 strzałów. VAN – 16 strzałów.

21:28
    Dobra interwencja Talbota po strzale Stantona.

20:17
    W bramce Canucks pojawia się Lack w miejsce Luongo.

20:17
    Bramkę zdobył NASH. Asysta Stepan, Girardi.

Świetny początek tercji w wykonaniu gospodarzy! Stepan strzelał ze środka, tor lotu krążka zmienił NASH i Strażnicy prowadzą już 3:0.

20:01
    Pierwsze wznowienie drugiej tercji wygrane przez gości.

20:01
    Druga tercja rozpoczęta.

Koniec 1. tercji spotkania. Po 20. minutach gry Nowy Jork prowadzi z Vancouver 2:0.

20:00
    Pierwsza tercja skończona.

19:00
    Ostatnia minuta 1. tercji spotkania.

18:12
    Goście zamykają gospodarzy w ich własnej tercji...

17:21
    Vancouver musi odrabiać już dwubramkową stratę do rywala. Orki ruszyły do ofensywny chcąc strzelić bramkę na kontakt.

16:54

Szybko rozegrany zamek przez gospodarzy i KREIDER zdobywa drugą bramkę dla swojego zespołu! 2:0 dla Nowego Jorku.

16:32
    Rangers zagrają w przewadze. Kassian odesłany na ławkę kar za opóźnianie gry.

15:07
    Niesygnalizowany strzał Bieksy spod bandy, Talbot odbija gumę.

14:24
    Niezbyt udane dośrodkowanie w wykonaniu Brassarda. Gumę przejmują zawodnicy Canucks.

13:26
    Santorelli spod niebieskiej, kolejna dobra interwencja golkipera Strażników.

12:37

Mamy otwarcie wynik spotkania! KREIDER otrzymał świetne podanie na środek od Nasha i pewnie pokonał Luongo!

12:21
    Goście wybijają gumę na uwolnienie. Wznowienie pod bramką Luongo.

11:08
    Świetna akcja braci Sedinów! Talbot zachował zimną krew pomiędzy słupkami swojej bramki.

10:20
    Mocny, ale także niecelny strzał Weisa. Guma odbija się od bandy za bramką Talbota.

9:35
    Efektowna interwencja rakiem w wykonaniu Loungo po świetnym strzale Brassarda.

8:04
    Gospodarze ruszyli z szybkim kontratakiem, ale ostatecznie spalili akcję. Pierwsza przerwa reklamowa.

7:02
    Niezbyt udana ta gra w przewadze w wykonaniu Canucks. Rangers w pełnym zestawieniu.

6:23
    Vancouver nie może poradzić sobie z wprowadzeniem gumy do tercji przeciwnika.

5:02
    Moore otrzymał karę mniejszą za przeszkadzanie. Orki po raz pierwszy zagrają w przewadze.

4:43
    Edler mocno ze środka, guma przelatuje tuż obok prawego słupka bramki Talbota.

3:12
    Nowy Jork przez większość czasu prowadzi grę na lodzie, ale jak na razie niewiele z tego wynika.

2:07
    Strzał z nadgarstka w wykonaniu Dorsetta spod niebieskiej. Luongo pewnie odbija krążek.

1:32
    Spokojny początek spotkania. Guma spod kijów Strażników ucieka na uwolnienie.

0:14
    Pierwszy strzał tego spotkania. Brassard mocno na bramkę Talbota.

0:01
    Pierwsze wznowienie wygrane przez gospodarzy.

00:01
    Mecz się właśnie rozpoczął..

New York Rangers: Talbot (Lundqvist) – Girardi, McDonagh, Stralman, Staal, Moore, Falk – Nash, Richards, Hagelin – Zuccarello, Stepan, Kreider – Callahan, Brassard, Pouliot – Pyatt, Moore, Boyle

Vancouver Canucks: Luongo (Lack) – Garrison, Edler, Bieksa, Stanton, Tanev, Hamhuis – Burrows, H. Sedin, D. Sedin – Hansen, Kesler, Booth – Weise, Santorelli, Higgins – Kassian, Richardson, Sestito

Sędziowie: Devorski, Furlatt – Cherrey, Brisebois.

Na relację z tego spotkania zapraszamy na lajfy.com przy współpracy z Polskim Centrum Kibiców Pittsburgh Penguins!

Canucks zaś to drużyna z przeciwnej strony kontynentu. Hokeiści z Vancouver występują w Konferencji Zachodniej w Dywizji Pacyficznej gdzie nie wiedzie im się zbyt dobrze. Orki zajmują piątą lokatę z 31. punktami na koncie.

Wczoraj Strażnicy przegrali wyjazdowe spotkanie z Boston Bruins mimo, że prowadzili 2:1. Ostatecznie Miśki wygrały z Rangers 3:2.

New York Rangers to aktualnie trzecia drużna Dywizji Metropolitarnej. Hokeiści z Nowego Jorku po 26. meczach mają na swoim koncie równo 26. punktów.

National Hockey League, spotkanie pomiędzy New York Rangers a Vancouver Canucks.

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 20:00.

Dawid Szewczyk

Składy i statystyki: 13. Kreider (Nash, Stepan), 17. Kreider (McDonagh, Richards), 21. Nash (Stepan, Girardi), 32. Del Zotto (Zuccarello, Brassard), 50. Kreider (Stralman, Nash) – 36. Booth (Santorelli, Weise), 58. D. Sedin

Sędziowie: Devorski, Furlatt – Cherrey, Brisebois