30:25 (12:15)
Vive Kielce
Sobota 30.11.2013, 18:00Liga Mistrzów

53:30
    Piotr Grabarczyk otrzymał dwie minuty kary. Vive w bardzo złej sytuacji. (26:22) (26:22)

55:20
    Kolejne wykluczenie w drużynie Dunkierki. Nagy tym razem odesłany na ławkę kar. (25:22) (25:22)

50:50
    Mokrani został wykluczony na dwie minuty za pociąganie koszulki Musy! To jest szansa dla VTK! (24:22) (24:22)

41:40
    Buntić został odesłany na dwie minuty kary za celowe zagranie nogą. Błyskawicznie zmienia się sytuacja w tym spotkaniu, ale miejmy nadzieję, że grę w osłabieniu kielczanie rozegrają tak, jak w końcówce pierwszej połowy. (19:20) (19:20)

36:50
    Na dodatek dwoma minutami kary został ukarany Afgour, pierwsze osłabienie w tym spotkaniu Dunkierki. (15:19) (15:19)

27:50
    Piotr Chrapkowski został wykluczony na dwie minuty po faulu na Nagy. Praktycznie do końca pierwszej połowy, kielczanie będą grali w osłabieniu. (12:12) (12:12)

22:45
    Sędziowie chyba "zrehabilitowali się" za poprzednią akcję. Ewidentny rzut karny powinien być dla Vive, ale sędziowie uznali inaczej. Kontratak pewnie wykorzystał Touati, a na ławce kar usiadł na dodatek Tkaczyk. (9:9) (9:9)

19:13
    Musa ukarany 2 minutami odpoczynku, a na dodatek na linii 7 metrów stanie gracz Dunkierki. (6:8) (6:8)

Norbert Sinkiewicz

Dunkerque HB Grand Littoral: Gerard, Annotel – Afgour, Butto, Guillard, Hansen, Hoarau, Joli, Lamon, Mokrani, Nagy, Nieto, Scattolari, Siakam Kadji, Soundry, Touati
    Vive Kielce: Szmal, Losert – Aguinagalde, Bielecki, Buntić, Chrapkowski, Cupić, Grabarczyk, Jachlewski, Jurecki, Lijewski, Musa, Olafsson, Strlek, Tkaczyk, Zorman

Sędziowie: Sigurjonsson, Petursson – Mulleners