33:23 (18:11)
Meble Wójcik Elbląg
Sobota 30.11.2013, 17:00 • Hala OSiR, Wągrowiec • I liga kobiet

Malewski znów lepszy od Marciniaka (33:22) (33:22)

Nielba znów zbyt ostro w obronie i znów 2 minuty kary i rzut karny (33:21) (33:21)

Kolejny rzut karny i znów Malewski lepszy od Marciniaka (26:19) (26:19)

Kolejna twarda obrona i Nielba znów gra w osłabieniu (26:18) (26:18)

Marciniak pokonany (25:18) (25:18)

Nielba w osłabieniu w ataki gubi piłkę lecz goście mylą się w ataku, wchodząc w pole 7 metrów. 2 minuty kary (23:16) (23:16)

Pewnie wykonany przez Malewskiego (23:16) (23:16)

Rzut gości zablokowany, lecz nadal mają piłkę. Faul na kole i kara 2 minut dla Świerada (23:15) (23:15)

Twarde wejście biodrem Białaszka w skrzdłowgo gości, który zdobywa bramkę, a zawodnik Nielby wędruje na ławkę kar (19:13) (19:13)

22:30
    Malczewski upomniany za faul w obronie (10:10) (10:10)

Konczewski broni! Nielba przy piłce (9:8) (9:8)

11
    Z drugiego skrzydła do bramki nie trafia Nielba. Kontra gości powstrzymana faulem. Kara indywidualna dla Obiały (6:6) (6:6)