KPR – Stal 27:28 (koniec)
Zepter KPR Legionowo
27:28 (12:16)
Handball Stal Mielec
Sobota 07.12.2013, 17:15 • Arena Legionowo, Legionowo • Orlen Superliga mężczyzn

59:45
    Koszmarny błąd Zapory! Marek Szpera trafił do siatki z zerowego kąta! (26:28) (26:27)

59:07
    Bałwas nie trafił z lewego skrzydła! (26:27) (26:27)

55:30
    Džono trafił między nogami Zapory z 7 metra. (25:26) (25:26)

55:20
    Dzieniszewski bronił w kole, a więc będziemy mieli rzut karny dla gości. (25:25) (25:25)

53:48
    Dodatkowo Sobut został ukarany na dwie minuty. (24:24) (24:24)

51:30
    Dużo kar w drużynie Stali, tym razem ukarany na dwie minuty Damian Kostrzewa. (21:24) (21:24)

48:40
    2 minuty kary dla Kamila Kriegera, w przewadze gospodarze, ale czy to wykorzystają? (20:22) (20:22)

48:20
    Džono wykorzystał rzut karny, ważna bramka dla Stali. (20:22) (20:22)

48:10
    Krieger wyprowadził dobrze kontratak i został sfaulowany przez Kasprzaka. Rzut karny dla Stali Mielec! (20:21) (20:21)

43:50
    Džono ukarany dwoma minutami kary za przeszkadzanie rywalom przy wyprowadzeniu akcji. Trochę pochopna decyzja sędziów. (17:20) (17:20)

42:20
    Džono zatrzymany przez Zaporę z rzutu karnego. (16:20) (16:20)

42:10
    Džono do koła i Kostrzewa faulowany, rzut karny dla Stali. (16:20) (16:20)

34:24
    Szpera w dziwnej, niegroźnej sytuacji doskoczył do Buleja i został za to odsunięty na 2 minuty ze spotkania. (12:18) (12:18)

30:56
    Džono pewnie wykorzystał rzut karny. (12:17) (12:17)

30:27
    Rzut karny dla Stali. (12:16) (12:16)

28:00
    Adamuszek faulował Titowa i został ukarany dwoma minutami przymusowego odpoczynku, bramki dla Legionowa jednak nie ma, gdyż Titow po faulu zdołał oddać rzut i nie trafił. (11:15) (11:15)

26:27
    Chodara zbyt ostro walczył w obronie. Siły liczebne wyrównane, obie drużyny w osłabieniu. (10:14) (10:14)

26:05
    Wuszter przeszkadzał przy rzucie Adamuszkowi i dostał za to 2 minuty kary. Zawodnik Stali zdołał jednak świetnie rzucił w okienko bramki. (10:14) (10:14)

23:00
    Džono pewnie wykorzystał rzut karny. (8:13) (8:13)

11:35
    Sebastian Zapora zatrzymał Damian Kostrzewę przy rzucie z 7 metra! (5:5) (5:5)

11:19
    Kostrzewa bardzo dobrze wywalczył rzut karny, faulował Titow. (5:5) (5:5)

9:45
    Gliński został wcześniej w akcji trafiony w twarz. Dwie minuty kary otrzymał za to zagranie Wuszter. (4:5) (4:5)

6:10
    Pewnie wykorzystał rzut karny Titow – pierwsze w tym spotkaniu prowadzenie gospodarzy. (3:2) (3:2)

5:59
    Kontratak gospodarzy faulem zatrzymał Szpera i został ukarany dwoma minutami kary. Ponadto rzut karny dla KPR'u. (2:2) (2:2)

Norbert Sinkiewicz

Zepter KPR Legionowo: Bulej, Albin, Szmulik, Prątnicki, Zasikowski, Suliński, Kasprzak, Zapora, Wuszter, Rybicki, Milewski, Titow, Pomiankiewicz, Gawęcki, Wiak, Ciok, Szałkucki, Dzieniszewski, Bałwas, Kardyka.
    Handball Stal Mielec: Kryński, Lipka – Gudz, Krępa, Pribanic, Džono, Adamuszek, Gliński, Krieger, Sobut, Szpera, Chodara, Janyst, Kostrzewa, Wilk

Sędziowie: Demczuk, Rosik