Lev – Atłant 1:3 (koniec) | HC Slovan – Jarosław 5:3 (koniec)
1:3 (1:0, 0:2, 0:1)
HK Atłant Mytiszczi
Niedziela 08.12.2013, 13:00Kontinental Hockey League

Dziękuje za uwagę i zapraszam ponownie na lajfy.com! (15:15:14)

Koniec spotkania! Lew po słabych dwóch ostatnich tercjach przegrywa na własnym lodzie z Atłantem 1:3.

Bramkę zdobył RADUŁOW.

RADUŁOW strzałem do pustej bramki przypieczętowuje zwycięstwo Atłantu.

56:32
    Wszystkie siły gospodarzy skierowane już do ofensywy.

55:16
    Guma po strzale Rzepika wypada poza obszar gry.

54:12
    Strzał Klepisza spod niebieskiej zablokowany.

53:30
    Sekacz zgubił gumę w tercji przeciwnika. Gumę przejmują przyjezdni.

52:17
    Dzisiejsze spotkanie śledzi na żywo 3437 widzów.

51:34
    Czasu coraz mniej. Czy gospodarze zdołają wyrównać?

50:32
    Nakladal mocno spod niebieskiej, Galimov broni parkanami.

49:32
    Uwolnienie Ałtantu. Wznowienie gry w tercji obronnej gości.

48:43
    Prażanie ponownie przenoszą grę pod bramkę Galimova.

47:32
    Mocny strzał Mikhnova. Guma po rykoszecie opuszcza obszar gry.

46:18
    Spalony na linii niebieskiej podczas akcji prażan.

45:45
    Atłant stara się uspokoić grę. Goście wycofali grę daleko pod swoją bramkę.

44:29
    Gospodarze wybijają gumę na uwolnienie. Wznowienie pod bramką Engrena.

43:30
    Gospodarze ponownie rozgrywają krążek we własnej tercji.

42:43
    STATYSTYKI: Jak na razie przewaga strzałów na korzyść Lwa. Prażanie oddali ich aż 22. Atłant zaledwie 11.

41:12
    Lew cały czas w posiadaniu gumy, strzałów w tej tercji jeszcze jednak nie było.

40:43
    Prażanie spokojnie rozgrywają gumę.

40:01
    Pierwsze wznowienie trzeciej tercji dla Atłantu.

40:01
    Trzecia tercja rozpoczęta.

Koniec drugiej tercji spotkania. Lew stracił prowadzenie i teraz przegrywa z Atłantem 1:2.

40:00
    Druga tercja skończona.

39:00
    Ostatnia minuta 2. tercji spotkania.

37:15
    Engren wyłapuje strzał Batyrszina. Wznowienie w tercji obronnej prażan.

36:03
    Goście w ofensywie. Słupek ratuje prażan przed utratą trzeciej bramki!

35:19
    Galimov mrozi gumę po strzale Thornberga.

34:23
    Atłant wstrzela gumę pod bramkę Lwa, Egren obligatoryjnie mrozi gumę.

33:27
    Strzał Atjuszowa spod niebieskiej zablokowany przez jednego z prażan.

32:31
    Niedokładna gra gospodarzy w ofensywie. Gumę przejmują goście.

31:54
    Prażanie w pełnym zestawieniu.

30:34
    Mytiszczi rozgrywa hokejowy zamek w tercji Lwa...

29:54
    Niemec otrzymał karę mniejszą podcięcie przeciwnika.

29:05
    Rosjanie w pełnym zestawieniu. Słaba gra prażan w przewadze.

28:21
    Atłant gra już w czwórkę.

27:50
    Klepisz obija słupek bramki Galimova.

27:05
    Batyrszin otrzymał dwie minuty za uderzanie. Gospodarze w podwójnej przewadze!

27:05
    Jaakola spod niebieskiej, guma opuszcza obszar gry.

26:21
    Karę mniejszą za zahaczanie otrzymał Dyblenko. Lew w przewadze.

26:05
    Sygnalizowana kara dla Atłantu. Engren zjeżdża z bramki.

25:12
    Kolejne uwolnienie po stronie rosyjskiej drużyny.

24:06
    Mytiszczi wybija gumę na uwolnienie. Wznowienie pod bramką Galimova.

23:32
    Prażanie ruszają do ofensywy. Gospodarze chcą jak najszybciej odpowiedzieć na bramki Atłantu.

22:50
    Bramkę zdobył MICHNOV.

Fatalny momenty gry Lwa.. MICHNOV jak w masło wjechał w obronę Lwa i strzałem z bliskiej odległości pokonuje Engrena. 1:2.

22:39
    Bramkę zdobył KOLTSOV.

Goście wykorzystują grę w przewadze w ostatniej sekundzie! KOLTSOV dobija strzał Nowopaszina i mamy 1:1!

21:05
    Goście wyrzuceni z tercji prażan.

20:40
    Niemiec otrzymał karę za grę wysokim kijem. Atłant w przewadze.

20:01
    Pierwsze wznowienie drugiej tercji dla prażan.

20:01
    Druga tercja rozpoczęta.

Koniec 1. tercji spotkania. Po 20. minutach gry Lew prowadzi 1:0 z Atłantem.

18:39
    Posypały się kary. Thornberg odesłany na na ławkę kar za przeszkadzanie. Zackrisson, Atjuszow, Dyblenko otrzymali kary za nadmierną ostrość.

18:04
    Prażanie rozgrywają hokejowy zamek w tercji Mytiszczi...

17:33
    Pietrow odesłany na ławkę kar za uderzanie. Lew w przewadze.

17:32
    Sekacz mocno ze środka, krążek przelatuje obok bramki Galimova.

16:11
    Dobra interwencja golkipera Lwa po strzale Velikova.

15:43
    Gra przenosi się pod bramkę Lwa. Goście w ofensywie.

14:08
    Gol dla HC Lev!
    Bramkę zdobył KLEPISZ.

GOOL! KLEPISZ na raty pokonuje Galimova i otwiera wynik spotkania! 1:0 dla Lwa.

13:01
    Spalony na linii niebieskiej podczas akcji gospodarzy. Wycofanie gry do tercji neutralnej.

12:40
    Nieudane dalekie podanie Jaakoli. Uwolnienie po stronie prażan.

12:03
    Krążek opuszcza obszar gry. Wznowienie pod bramką Engrena.

11:32
    Strzał Gragnaniego spod niebieskiej zablokowany przez jednego z zawodników Atłantu.

10:21
    Żadna z drużyn nie potrafi teraz rozegrać gumy w tercji rywala. Nie dzieje się na razie zbyt wiele na lodzie.

9:00
    Lew gra już w pełnym zestawieniu.

8:09
    Prażanie wystrzeliwują gumę daleko pod bramkę Galimova.

7:00
    Pierwsze wykluczenie w spotkaniu. O'Byrne odesłany na ławkę kar za nadmierną ostrość w grze.

6:21
    Jaakola wycofał grę daleko pod bramkę Engrena.

5:25
    Sporo niedokładności teraz po stronie obydwu zespołów. Guma rozgrywana jest w okolicach neutralnej części lodowiska.

4:18
    Mocny strzał Rukawisznikowa spod niebieskiej, guma przelatuje obok bramki Engrena.

3:45
    Przy krążku ponownie zawodnicy Lwa. Od początku nie mieliśmy jeszcze przerwy w grze.

2:34
    Atłant pograł chwilę z gumą w tercji prażan, ale strzału na bramkę Engrena zdołać nie oddał.

1:43
    Gospodarze spokojnie rozgrywają gumę we własnej tercji obronnej.

0:35
    Zamieszanie pod bramką Galimova. Obrońcy gości zdołali jednak w porę zainterweniować.

0:01
    Zaczynamy! Pierwsze wznowienie dla prażan!

00:01
    Mecz się właśnie rozpoczął..

HC Lev Praga: Engren – Gragnani, Niemec, Oystrick, Mäenpää, Jaakola, O'Byrne, Nakládal – Azevedo, Nowotný, Ullström – Sekacz, Zackrisson, Thörnberg – Ridderwall, Vrána, Klepisz – Birner, Cingel, Rzepík – Matai

HK Atłant Mytiszczi: Galimov – Batyrszin, Novopaszin, Pietrow, Rukawisznikow, Dyblenko, Auszow, Velikov – Kolcov, Kablukov, Gluchov – Michnov, Engqvist, Haataja – Radułow I., Trubaczjow, Arťichin – Szmeliow, Kadiejkin, Sosznikov – Szewczenko

Sędziowie: Kulakov, Soin – Aljoszin, Nestierow.

Na relację z tego meczu zapraszamy na lajfy.com!

Atłant zaś to dziesiąta drużyna zachodu. Hokeiści z podmoskiewskiego Mytiszczi po 32. spotkaniach mają na swoim koncie 43. punkty.

Praga aktualnie zajmuje szóstą lokatę na zachodzie. Lew ma na swoim koncie 59. punktów, tj. tyle samo co uplasowany pozycję wyżej Donbass Donieck.

Lew w ostatnim meczu uległ po dogrywce Lokomotiwowi Jarosław zaledwie 1:0. Nie było to zbyt ciekawe spotkanie, dzisiaj liczmy na lepszy występ prażan.

Prażanie na zakończenie kolejnej domowej serii spotkań zmierzą się z rosyjskim HK Atłant Mytiszczi. Spotkanie odbędzie się wczesnym popołudniem jako mecz rodzinny.

Kontynentalna Liga Hokejowa, spotkanie pomiędzy Lwem Praga, a Atłantem Mytiszczi.

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 13:00.

Dawid Szewczyk

Składy i statystyki: 15. Klepisz (O'Byrne) – 23. Koltsov (Nowopaszin, Batyrszin), 23. Michnov (Rukawisznikow, Pietrow), 59. Radułow (Kablukov)

Lev Praha: Engren – Gragnani, Niemec, Oystrick, Mäenpää, Jaakola, O'Byrne, Nakládal – Azevedo, Nowotný, Ullström – Sekacz, Zackrisson, Thörnberg – Ridderwall, Vrána, Klepisz – Birner, Cingel, Rzepík – Matai

Sędziowie: Kulakov, Soin – Aljoszin, Nestierow